ЗА! ВОДАТА

  • 3 784
  • 81
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 4 447
Извинете, аз имам едно такова питане.
А на балончетата в чашата ми с фанта трябва ли да им  пускам БАМБУЧААААА....или Менделсон, че да не ги стряскам?
П.С. Питането ми е абсолютно сериозно. Stop

Тук говорим за ВОДАТА, а не въздуха в балончетата.  Hug Инъче можеш и да пееш

# 16
  • Мнения: 14 133
Извинете, аз имам едно такова питане.
А на балончетата в чашата ми с фанта трябва ли да им  пускам БАМБУЧААААА....или Менделсон, че да не ги стряскам?
П.С. Питането ми е абсолютно сериозно. Stop

Тук говорим за ВОДАТА, а не въздуха в балончетата.  Hug Инъче можеш и да пееш
Joy hahaha Ще падна под бюрото от смях. Ако не за друго, темичката е идеална за разведряване в края на тази дълга-а-а-а работна седмица. Peace

# 17
  • До хладилника, който обичам
  • Мнения: 22 825
Аз имам различен въпрос: защо ТРЯБВА да топля някак водата?
И още: разбирам, че доктор Емото е говорил на неговата вода на японски. Трябва ли да й излазвам любов/признателност, също и в минало време "Аз благодарих за това", при положение, че не знам японски, или да разчитам, че монасите от Юхоуин ще ми я облъчат с добри мисли чак дотук и да си я пия спокойно?

п.с. да не се приема като гъбаркане  Peace питам наистина сериозно. Четох внимателно.

# 18
  • Мнения: 5 370
Ти ЩЕ, аз вече паднах!! Party Mr. Green
Щотоооо...тая седмица цари всемирно пълноЛУДие Crazy Crazy

# 19
  • Мнения: 4 447
Аз имам различен въпрос: защо ТРЯБВА да топля някак водата?
И още: разбирам, че доктор Емото е говорил на неговата вода на японски. Трябва ли да й излазвам любов/признателност, също и в минало време "Аз благодарих за това", при положение, че не знам японски, или да разчитам, че монасите от Юхоуин ще ми я облъчат с добри мисли чак дотук и да си я пия спокойно?

п.с. да не се приема като гъбаркане  Peace питам наистина сериозно. Четох внимателно.

Ами водата се топли заради АМ-то, а инъче няма нужда да се топли, да.
Няма значение на какъв език говориш. А аз не искам да налагам мнението и вижданията си,моля заизвинение,ако съм внесла някакъв смут или недоразбиране. Аз мисля, че няма нищо случайно, и че всеки е свободен да вярва в каквото си поиска, за това не ми се подигравайте Cryпросто исках да пусна нещо интересно,забавно,а то какво стана

Последна редакция: пт, 20 апр 2007, 11:49 от anche_mamche

# 20
  • До хладилника, който обичам
  • Мнения: 22 825
Не ти се подигравам Peace
Анкетата ме развесели прекомерно, но статията определено е интересна Simple Smile и наистина четох внимателно.
А изворна вода не става ли без топлене? Впрочем за МВ не видях в статията - пропускам ли нещо?

# 21
  • Мнения: 4 447
Не ти се подигравам Peace
Анкетата ме развесели прекомерно, но статията определено е интересна Simple Smile и наистина четох внимателно.
А изворна вода не става ли без топлене? Впрочем за МВ не видях в статията - пропускам ли нещо?

Няма за МВ, да от другаде е, но не можах да намеря черно на бяло.

# 22
  • До хладилника, който обичам
  • Мнения: 22 825
За МВ съм чувала и чела разни неща, но ми направи впечатление, че всъщност в статията не пише за топлене изобщо, нали? Просто за водата, която пием и енергията й?

# 23
  • Мнения: 5 370
За МВ съм чувала и чела разни неща, но ми направи впечатление, че всъщност в статията не пише за топлене изобщо, нали? Просто за водата, която пием и енергията й?
Виж сега, Бу, ако подходим откъм сериозната страна на нещата-да, аз също не топля в МВ. Ама нищо. Нямам такава въобще поради стриктна забрана от страна на мъжа ми, който е инженер-електрончик. Ноп тук  вече иде реч за нещо друго-за обработването на течности и хранителни продукти с МВ, нещо, срещу което той е абсолютно против от научна гледна точка.

# 24
  • Мнения: 545
Точно преди няколко дни мъжът ми донесе от някъде едно филмче за водата на DVD - там се разказваше за свойствата й, за това че е жива и може да бъде убита, как влияят различните човешки емоции върху свойствата й. Показаха и кристали от замразена вода от различни източници - както преди, така и след въздействие с думи (добри и лоши) и/или музика (хард рока я убивал, докато "слушалата" класика беше много красива). Много интересно беше. Твърдяха че водата има памет. Интересно беше, че при добрата вода кристалите бяха различни по форми, но все симетрични и красиви. За съжаление не си спомням, да са споменали нищо за въздействое на микровълните върху нея - нали в крайна сметка такива има и в природата около нас.

Не знам да вярвам ли или не, вероятно има някаква (голяма) доза истина във всичко, което чух и видях.

# 25
  • Кори Селести
  • Мнения: 5 538
Бу, ти гледай филма, да видиш как се осакатява водата от острите ръбове на тръбите...ум да ти зайде.

# 26
  • Мнения: 4 447
Промених анкетата Grinning

# 27
  • Мнения: 1 896
Абе аз ли нещо се бъркам или водата като е на стайна температура си няма никакви кристали? Те са като замръзне, така поне каза другарката Георгиева по физика едно време в 5-ти клас.
Иначе пак по физика - водата съм чувала и чела че има памет и разни такива изумителни свойства, които не са бабини деветини. Ама искам да ми се обяснят научно. С МВ не схванах проблема, щото имам представа как действа.

# 28
  • Мнения: 985
Бу, ти гледай филма, да видиш как се осакатява водата от острите ръбове на тръбите...ум да ти зайде.
hahahaмалиии ще падна от смях rotfImbo rotfImboТи къде го гледа тоя филм? Joy

# 29
  • Мнения: 4 447
Точно преди няколко дни мъжът ми донесе от някъде едно филмче за водата на DVD - там се разказваше за свойствата й, за това че е жива и може да бъде убита, как влияят различните човешки емоции върху свойствата й. Показаха и кристали от замразена вода от различни източници - както преди, така и след въздействие с думи (добри и лоши) и/или музика (хард рока я убивал, докато "слушалата" класика беше много красива). Много интересно беше. Твърдяха че водата има памет. Интересно беше, че при добрата вода кристалите бяха различни по форми, но все симетрични и красиви. За съжаление не си спомням, да са споменали нищо за въздействое на микровълните върху нея - нали в крайна сметка такива има и в природата около нас.

Не знам да вярвам ли или не, вероятно има някаква (голяма) доза истина във всичко, което чух и видях.

иска ми се да тецункам Heart Eyes

Общи условия

Активация на акаунт