Отговори
# 495
  • Мнения: 297
И аз завидях благородно за Фантомът от операта. Не можахме да се организираме нещо с домашните и да го включим в програмата. Само снимки ми пращат дружките и още повече съжалявам. Но моят седмокласник (вдъхновен от учителя си по музика) се оплака, че досега само на балети и театри съм го водила. Искал и на опера. Ще го водя на Вагнер фестивала на Лоенгрин и ще отбележим приключването на НВО истерията.
Вчера го убедих да направи един тест от книжката с пробни на Регалия по БЕЛ. Много грешки беше направил - в четенето с разбиране трябваше да идентифицира верен отговор. В текста пише за река Тибър в отговорите сгрешено нарочно на Тигър и нашия въобще не го отразил и според него беше верният отговор. И до последно твърдеше, че е вярно и го имало в текста Laughing Май ще трябва да се връщаме на материал от първи клас - не може да чете и да събира. Почва да се сдухва, че щял да се изложи на изпита. Отделно госпожата им по БЕЛ ги мотивирала в училище, че сега само 2 месеца трябвало да почетат, защото в противен случай щели да провалят лятото на семейството си .... Почна да изказва и някакви съмнения дали да пише паралелката с Физика на първо място.

# 496
  • Мнения: 516
За софийските физици - математика+физика има и в ПЧМГ, ако финансовият фактор не е от значение, имат и критерии за стипендии, може да се погледне дали имат някакви точки, доста състезания са изброили. В някакъв момент май Никола Кравасилев ги подготвя за състезания в извънкласна школа.

Наборката е на лагер от 27 април до 1 май и ще я освободя на 2-ри. На последния пробен в ПЧМГ сгрешила 2 задачи от първи модул, замотала със сметките на задачата с разтвори, не ѝ стигнало времето за последните две подусловия на геометричната задача, която обикновено решава, и има 84 точки, та е решила да тренира за време по празниците.

Гледам календара и точно след 2 месеца по това време ще се потят милите на БЕЛ. Да минава и всяко дете да е доволно от себе си Simple Smile

# 497
  • Мнения: 1 233
Много извън ученето - сега се прибирам от "Фантомът от операта". Много, много обичам мюзикъли! Този не е от най-любимите ми, но представлението беше супер - страхотна игра, страхотни гласове, прекрасни декори. Абе... Бродуей.
Ооо, завидях и аз Heart
Миналата седмица гледах репортажа как монтират оригиналния кристален полилей, докаран с останалия реквизит с най-големия карго Боинг за спектакъла. Със сигурност е било разкошно изживяване.

# 498
  • Мнения: 259
Официално проверен е рзултата от Регалия. Синът ми го прави онлайн.
Даже съм се объркала има 93 точки. Вече знам от къде е наследил разсеяността.


Аз също бях в НДК-а снощи на фантома! Гледам я за 2ри път. Първия път беше в Лондон преди 8 години. Пак бих отишла. Сега ще има да си пея с месеци... The phantom of the opera is here ... inside my mind... та та та да дам...

# 499
  • Sofia
  • Мнения: 4 447
И аз сутринта писах, че онлайн ПИ на дъщеря ми от Регалия вече също е оценен, но съм го публикувала в темата на 91 НЕГ Laughing

# 500
  • Мнения: 63
И аз завидях благородно за Фантомът от операта. Не можахме да се организираме нещо с домашните и да го включим в програмата. Само снимки ми пращат дружките и още повече съжалявам. Но моят седмокласник (вдъхновен от учителя си по музика) се оплака, че досега само на балети и театри съм го водила. Искал и на опера. Ще го водя на Вагнер фестивала на Лоенгрин и ще отбележим приключването на НВО истерията.
Вчера го убедих да направи един тест от книжката с пробни на Регалия по БЕЛ. Много грешки беше направил - в четенето с разбиране трябваше да идентифицира верен отговор. В текста пише за река Тибър в отговорите сгрешено нарочно на Тигър и нашия въобще не го отразил и според него беше верният отговор. И до последно твърдеше, че е вярно и го имало в текста Laughing Май ще трябва да се връщаме на материал от първи клас - не може да чете и да събира. Почва да се сдухва, че щял да се изложи на изпита. Отделно госпожата им по БЕЛ ги мотивирала в училище, че сега само 2 месеца трябвало да почетат, защото в противен случай щели да провалят лятото на семейството си .... Почна да изказва и някакви съмнения дали да пише паралелката с Физика на първо място.
Какви са тези неща-ще провалят  лятото на семейството?...Аз пък се моля детето ми да е живо и здраво!Останалото...колкото-толкова!

# 501
  • Мнения: 913
Дразнители на готови резултати сте! Сега ще се изям от любопитство. Дано поне да са сто точки.
Фантомът и за мен беше вълшебно преживяване. А вкъщи искаха да ме изгонят като пропях. Rolling Eyes

# 502
  • София
  • Мнения: 6 016
Ние купихме за подарък 2 билета за Фантомът още зимата. Ходиха , гледаха, "ами добро било , ама не е било нещо Уау !"- това беше отзива Grinning
Повече вярвам на потребители тук, които са много доволни Grinning Просто някои хора са си претенциозни ( по рождение)  и все нещо не им е Уау .....  ами това е...  Бродуей, ама ... Joy

# 503
  • София
  • Мнения: 330
Аз в понеделник окончателно превъртях след поредния провал на моята, отчаях се, край ще се провали. Накрах се едно хубаво за грешките, които е допуснала. Вчера след цял ден депресия, реших да го карам по-спокойно и вечерта й казах "майната й на матурата", а тя като ококори едни очи "как майната й, бе мамо, искам да вляза в 18то. Ти ако искаш си почивай, аз ще уча и ще се напрягам!" Прекрасно дете, само дето основно на думи е велика. Оказа се, че не се е провалила толкова, но това е друг въпрос.
А за награда за доброто поведение тази година, надявам се и за добър резултат, ще я водя на 12.07 в Милано на концерт на Стрей кидс (това й е най-любимата група на света, даже най-любимите хора, след мен). Ще бъде страхотно ако на концерта видим, че е приета където иска. Ех, мечти.

# 504
  • София
  • Мнения: 968
И ние ходихме на Фантома, на мен много ми хареса, но на набора му беше скучно. Затова пък съм купила билети на магия за съкровената мечта - концерт на любимата Kpop певица два дни след НВО-то в Берлин.

# 505
  • Мнения: 765
Може ли някой да ми изпрати предишни пробни по математика на Междучасие или на Регалия?

# 506
  • Мнения: 259
Ние купихме за подарък 2 билета за Фантомът още зимата. Ходиха , гледаха, "ами добро било , ама не е било нещо Уау !"- това беше отзива Grinning
Повече вярвам на потребители тук, които са много доволни Grinning Просто някои хора са си претенциозни ( по рождение)  и все нещо не им е Уау .....  ами това е...  Бродуей, ама ... Joy
Моят мъж категорично ми отказа да дойде с мен. Най-вероятно, ако беше дошъл щеше да заспи. Не е за всеки мюзикала, а този си е и оперно пеене.
Ahoney, моят пък вчера изтрещя - повика повика, но днес пак е на линия. А аз изтрещявам всеки ден - тайно! Повече ме притеснява болестта в момента, някак ме изкара от НВО треската.
Поздрави на всички фантомки - това ми е любимото изпълнение!
NIGHTWISH - The Phantom Of The Opera    -    https://www.youtube.com/watch?v=tL25rbnvM4o

# 507
  • София
  • Мнения: 6 574
Поздрави на всички фантомки - това ми е любимото изпълнение!
NIGHTWISH - The Phantom Of The Opera    -    https://www.youtube.com/watch?v=tL25rbnvM4o
Toва за мен е най-добрата интерпретация на Фантомът, ама и Таря е върхът!

# 508
  • Мнения: 158
Поздрави на всички фантомки - това ми е любимото изпълнение!
NIGHTWISH - The Phantom Of The Opera    -    https://www.youtube.com/watch?v=tL25rbnvM4o
Toва за мен е най-добрата интерпретация на Фантомът, ама и Таря е върхът!

О, да. Определено. И аз съм фен.

# 509
  • Мнения: 69
Здравейте.
Може ли да ми помогнете какво означава точка 9 от тази таблица и обвързано ли е с някакво присъствие на родител и дете. Благодаря
Скрит текст:

Общи условия

Активация на акаунт