Отговори
# 480
  • Мнения: 214

Погледнах специално 22ра. Вярна му е само А. Обаче саму дали 8 точки от 12.Много ми е странно. Струва ми се, че трябва да са по-малко.

Това за изпита по математика ли е и кога му го оцениха? Днес излезе ключът.
Аз го видях днес. Той прави онлайн изпита.

# 481
  • Sofia
  • Мнения: 4 397
И дъщеря ми го прави онлайн, първата част е ясна - автоматично се оценява, но втората е неоценена, затова попитах. Най-вероятно поетапно се случва. Благодаря!

# 482
  • Мнения: 6 296
Оф дочаках математиката на междучасие.

Спрягаше се че нещо са объркани, поствам средните:

# 483
  • Мнения: 762
Скъсват ми нервите от нашето РУО вече(Бургас) тамън се зарадвах, че са качили таблицата в план-прием(предложения) и се оказа, че файла е заключен.

# 484
  • Мнения: 12 039
На сайта на Дидева погледна ли?

# 485
  • Мнения: 762
На сайта на Дидева погледна ли?
Да

# 486
  • Мнения: 46
Здравейте, момичета!Малко оф топик:) Подарявам  чисто нови обувки за планина 36 номер , със стабилен грайфер.Ако някой  ги иска, моля да ми пише на лично.😊

# 487
  • Мнения: 892
Регалия - 91 точки има моя.
Това са точки от Регалия или според вас? Не е ли много рано да са проверени?
Аз сверих първата част, но втората нито имам какво е писал, нито е ясно колко точки ще има, дори и той да смята, че е решил.

# 488
  • Мнения: 3 539
Ние се уредихме. Кметът е определил 2 май за неучебен ден.

# 489
  • Мнения: 4 078
В училището на дъщеря ми на 30 април и 2 май ще правят пробно НВО. Дано се трогне да седне да преговари.

# 490
  • при моите любими
  • Мнения: 2 529
И аз малко извън ученето. Днес имахме празник на училището. Синчето е знаменосец на училището. 2 часа имаше песни, танци, театър. Страхотни деца. Много се разчуствах. Дано попадне отново в хубаво училище и хубав клас, като сегашния му.

# 491
  • Мнения: 391
И аз малко извън ученето. Днес имахме празник на училището. Синчето е знаменосец на училището. 2 часа имаше песни, танци, театър. Страхотни деца. Много се разчуствах. Дано попадне отново в хубаво училище и хубав клас, като сегашния му.
Всички се молим за това.

# 492
  • София
  • Мнения: 12 018
Ние се уредихме. Кметът е определил 2 май за неучебен ден.
Аз сама ще си го обявя за такъв. Joy

Много извън ученето - сега се прибирам от "Фантомът от операта". Много, много обичам мюзикъли! Този не е от най-любимите ми, но представлението беше супер - страхотна игра, страхотни гласове, прекрасни декори. Абе... Бродуей.

# 493
  • Мнения: 65
Ние се уредихме. Кметът е определил 2 май за неучебен ден.
Аз сама ще си го обявя за такъв. Joy

Много извън ученето - сега се прибирам от "Фантомът от операта". Много, много обичам мюзикъли! Този не е от най-любимите ми, но представлението беше супер - страхотна игра, страхотни гласове, прекрасни декори. Абе... Бродуей.

Оххх, завидях Stuck Out Tongue Winking EyeStuck Out Tongue Winking Eye Видях, че ще има представление, казах си: Това ще е страхотно, трябва да взема билети. И.... се разсеях.

# 494
  • Пловдив
  • Мнения: 553
О, в Пловдив се уредихме с 2-ри май почивен, още миналата седмица. Аз мисля, да им пусна и понеделник и вторник и да забегнем някъде за кратко. Да заредят батериите дет се вика, че вместо напред, малко назад е положението. Говоря в множествено число, че имам и 12-то класник. Не знам дали им се пътува, но определено им се почива, а  на мен ми се иска да се свършва вече...

Общи условия

Активация на акаунт