Кутия за обяд - какво приготвяте за училище и офиса? Тема №15

  • 25 364
  • 553
  •   1
Отговори
  • Варна
  • Мнения: 5 886

Темата е за споделяне на идеи за храна в кутия - за училище/ офиса. Обсъждаме предложени и въпроси, свързани с храната, не коментираме решенията на отделните потребители и хранителните навици в семействата им!
[/b]


Старата тема е тук:

Скрит текст:

# 1
  • shumen
  • Мнения: 18 017
За утре-за закуска-кроасан с масло от Лидл,за училище-бутерки с кашкавал,Барни.
За мен-за закуска-бутерки с кашкавал,за обяд-кебапче,картофено кюфте,руска салата,вафла Боровец.

# 2
  • Melmak
  • Мнения: 2 986
Здравейте, записвам си да ви чета. Благодаря за темата. Ходя в офиса 1-2 пъти седмично, но уикенда съм на лекции и няма къде да се хапва. Не искам да ям боклуци, но то и това няма там. Трябва да нося нещо.

Миналата събота сътворих един бърз сандвич от две пълнозърнести филийки с крема сирене и краставица плюс някакви пълнозърнести хрупанки. Нямам грам вдъхновение, ще ви следя!

# 3
  • Мнения: 1 145
За малко да забравя да направя кутиите.
От утре и двете деца са на линия за училище

За закуска по половин домашна бутерка и бишкоти, за обяд прясна паста с царевица и пармезан, чери домати.
Плод - круши.

# 4
  • Мнения: 274
За ученика ориз с гъби,питка с тиквено пюре,салата с цвекло,морков и ябълка и джинджифилови бисквити.  Допълнително ще изпратя и банички на тиган.

# 5
  • Варна
  • Мнения: 5 886
Какаов кекс; паста с доматен сос, шунка и пармезан; ябълки

# 6
  • Мнения: 9 526
Купих кроасани с кашкавал и шунка от Лидл, много ги харесва малкият. Вероятно съставът не е ок, сипя се с пепел.
Сложих му и ябълка и брауни.
За каката рулце с пуешко, кашкавал и краставица.
За нас с ММ пилешки пържоли и запеканка с тиквички, салати.

# 7
  • Мнения: 509

За днес сандвич с крема сирене и краставици,грозде,бонбони,сурови лешници и кашу,десертче

# 8
  • Мнения: 361

Закуска

Обяд

# 9
  • Мнения: 39 312
От топлината салама и кашкавала не се ли размекват?

# 10
  • shumen
  • Мнения: 18 017
За утре-за закуска-попара,за училище-кроасан с масло,кексче Боровец.
За мен-за закуска-кроасан с масло,за обяд-пилешки хапки,варени картофи,десертче Република.

# 11
  • Мнения: 274
За днес запеканка с картофи и заквасена сметана,тортиля с омлет,краставички и джинджифилови бисквитки

# 12
  • Варна
  • Мнения: 5 886
Голяма солена палачинка с масло, сирене и шарена сол
Сандвичи с кашкавал, чери домати
Какаов крем, парченца кекс

# 13
  • Мнения: 1 145
И аз метнх палачинки за обяд, само че мини, с няколко парчета ементал, чери домати и шоколад в станьолчето.
Закуската е купена мини милинка и домашно кисело мляко.
СЗ :Ябълки.

Дете 1 прекара 2 часа в училище вчера и пак си е у дома...

# 14
  • Мнения: 361
Sigma не остават за да се размекнат? Или поне ученика не се е оплакал. Върна кутията празна.
   Днес явно всички сме на палачинки 😆.
При нас са с шунка и кашкавал.

А, за обяд пържоли на скара, яйчена салата и зеленчуци.

Общи условия

Активация на акаунт