Майски бебета 2024г. - Тема 12

  • 16 646
  • 756
  •   1
Отговори
# 750
  • Мнения: 14
Здравейте. Моята мадама вчера през целия ден беше много активна. Вечерта обаче започнаха едни доста силни, но кратки болки, ниско долу. Засякох ги, горе долу бяха през 10мин. Доста се притесних и предполагам, че са били подготвителни контракции. Ще ви бъда благодарна, на раждалите вече майки, ако може да споделите родилните контракции как се усещат...🙂

# 751
  • Мнения: 673
Минах при АГ-то,прегледа ме,подсичане е това моето между краката.Не са гъбички,нито дерматит,нито херпес.Успокоих се.То това нещо ми се появи при слагането на утрогестана още.Каза,че най-вероятно от него.Много дразнел кожата.Изписа ми едно спрейче,сега ще го взема.
Контракции нямам,разкритие нямам,тоновете са добре.Бебето е заело перфектна позиция за излизане.Другата седмица ще ми даде направлението за хоспитализация.Та така.Основно остана да чакаме момента.

# 752
  • Мнения: 125
Утрогестанът на мен ми докара алергия. Имах сърбеж по цялото тяло, интимната област, зачервявания.
А в началото беше като подсичане.
В банята седях по цял ден- къпане, подмиване. Имах чувството, че съм станала като делфин.
Минах при АГ-то,прегледа ме,подсичане е това моето между краката.Не са гъбички,нито дерматит,нито херпес.Успокоих се.То това нещо ми се появи при слагането на утрогестана още.Каза,че най-вероятно от него.Много дразнел кожата.Изписа ми едно спрейче,сега ще го взема.
Контракции нямам,разкритие нямам,тоновете са добре.Бебето е заело перфектна позиция за излизане.Другата седмица ще ми даде направлението за хоспитализация.Та така.Основно остана да чакаме момента.

# 753
  • Мнения: 673
На мен проблемите ми започнаха от както започнах да го слагам.Както и постоянно носене на на превръзки.А спрях да го слагам може би от месец.Надявам се от този спрей,който ми изписа да мине.А подсичането ще мине напълно когато отслабна Grinning

# 754
  • Мнения: 952
Здравейте. Моята мадама вчера през целия ден беше много активна. Вечерта обаче започнаха едни доста силни, но кратки болки, ниско долу. Засякох ги, горе долу бяха през 10мин. Доста се притесних и предполагам, че са били подготвителни контракции. Ще ви бъда благодарна, на раждалите вече майки, ако може да споделите родилните контракции как се усещат...🙂
За съжаление при всеки различно, зависи от позицията на бебето много също.
Моето АГ ми каза, че ако имам контракции на 5 Мин в продължение на час да се насочвам към болницата.

Аз съм изпитвала веднъж родилни контракции и въпреки всичко се чудя да не изпусна момента.
Моите бяха силни, болезнени и в пика им не можех да ги игнорирам и ходя. Въпреки това не боляха колкото очаквах 😅. Сега предстои да видим.

Green arrow , случвало ми се е при кърмене в началото такава болка от спазъм на канарчетата. Доколкото ми е известно е нормално и минава с времето.

Сглобих кошарата в 36 г.с да се отмирише.

# 755
  • Мнения: 754
С жегата и аз имам сериозни проблеми, в Бургас е около 100 градуса, лягам си гола и без завивка, на отворена тераса, а после ММ като легне затваря на ножица и аз се събуждам потна 😡
"Заспивам" след 01:30, малко след това се започва периодичното ставане за WC и в 08:00 след около 5-6 ставания, решавам, че няма смисъл да се мъча повече и ставам.
До скоро всички ми казваха колко добре изглеждам, а и честно казано и аз се харесвах, бременността ми се отрази супер. Сега започнаха да ми коментират огромните кръгове под очите... Ми будувай и ти по цяла нощ и ти ще си имаш 😠
Вчера имах и аз за пръв път от тези срязващи болки ниско долу, но само 2 пъти ги усетих. Като цяло аз не усещам да имам контракции...
Човечето вчера отново реши да ми прави номера и не помръдна цял ден, обаче вечерта като си легнах смазана, започна да танцува Казачок.
Ами, много е забавно напоследък, всеки ден е някакъв нов филм. Наистина, не се оплаквам изобщо, въпреки дискомфортите е много интересно, а и всички тези неща са в абсолютно поносими за мен мащаби... Просто нямам търпение вече да си гушна жабчето и да не го пускам

# 756

Общи условия

Активация на акаунт