Майски бебета 2024г. - Тема 12

  • 17 197
  • 756
  •   1
Отговори
# 720
  • Пловдив
  • Мнения: 336
zoya, сега се сещам, че при мен на първите тонове към 32 гс имах подобна случка, бяха по-равни тоновете, даваха ми и сладко да хапна, въртях се и се подобриха нещата. АГ изказа същото предположение, че най-вероятно моментно е бил притиснал пъпната връв. На доплера всичко беше наред.

# 721
  • Варна
  • Мнения: 715
Аз бях на запознанство днес при аг, който ще ме изражда. Мина добре и според него ще си дочака датата, която е след 3 седмици. Не сме говорили да спирам магнезия, чак сега като попрището от вас писането се замислих Sad вече ще се видим на датата чак, освен ако не тръгне самичко......  имам още 1 среща със следящия аг и дано той поне да каже дали и кога се спира магнезият. Някой знае ли дали е проблем ако го пия до края ?

# 722
  • Мнения: 34
Аз бях на запознанство днес при аг, който ще ме изражда. Мина добре и според него ще си дочака датата, която е след 3 седмици. Не сме говорили да спирам магнезия, чак сега като попрището от вас писането се замислих Sad вече ще се видим на датата чак, освен ако не тръгне самичко......  имам още 1 среща със следящия аг и дано той поне да каже дали и кога се спира магнезият. Някой знае ли дали е проблем ако го пия до края ?
Наскоро  четох някъде, че не е хубаво до края да се приема, защото има отпускащо мискулно действие, а реално за раждането ни трябват активни напъни и отпуснатата мускулатира пречи. Но потърси по-задълбочено, тъй като не си спомням откъде   го прочетох, а не искам да те подведа

# 723
  • Мнения: 803
Появиха ми се няколко капки коластра от едната гърда и много се зарадвах 😀 Знам, че не е показателно за кърменето след това, но все пак за мен е положителен признак. Само няколко капки по зърното са, но много се зарадвах 😀

# 724
  • Мнения: 126
АГ, което ме следеше досега ми каза, че магнезия се спира в 36 г.с.
В петък ще съм при АГ, което ще ме допроследи и изражда и ще попитам нея, защото на нея имам доверие.
Аз бях на запознанство днес при аг, който ще ме изражда. Мина добре и според него ще си дочака датата, която е след 3 седмици. Не сме говорили да спирам магнезия, чак сега като попрището от вас писането се замислих Sad вече ще се видим на датата чак, освен ако не тръгне самичко......  имам още 1 среща със следящия аг и дано той поне да каже дали и кога се спира магнезият. Някой знае ли дали е проблем ако го пия до края ?

# 725
  • Мнения: 187
Аз скачах през нощта от крампи в краката, но не пръскам вече магнезий, нямам стягания, но менструалните болки стават по-чести сякаш. Много ме болят бедрата.
Желязото ми излезе 5, чакам да ми се обадят за вливка.
В 36+1 съм. Започвам вече да чистя. Днес съм решила всичко да минавам с парочистачка и препарат след това.
Утре вече искам да пера и да събирам багаж, да подреждам. И да се приключва, та да си почивам вече.

На прегледа вчера ми казаха, че е 4/5 - тоест съвсем леко започнала да слиза в таза.
Това с персентила още не го разбирам, понеже тук ми мерят корема с метър и нямам идея какво е теглото й в момента. Чрез тези Персентили мога ли поне горе-долу да преценя някакъв диапазон, в който се намира или това въобще не е сериозен показател.

# 726
  • Мнения: 412
Момичета, имам няколко въпроса:
1. На тези от вас, на които им тече коластра, случвало ли се е това да е било болезнено? От известно време малко преди потичането ѝ (няколко капки са, но все пак) усещам внезапна болка и напрежение в ареолите. Много е неприятно.
2. Случвало ли ви се е да имате рязка пронизваща болка точно под корема над венериния хълм и никъде другаде по корема? Снощи за първи път усетих такива болки, много силни, не можеш да се мръднеш, а иначе коремът е мек при натиск. От но шпа и още един коринфар отпусна.
3. Кога и на колко сантиметра шийка ви сложиха песар?

При мен нещата предните дни бяха чудесни, но от вчера стяганията и втвърдявания се върнаха. Бях на лекар - всичко е наред, а шийката си седи 24 мм. Но след прегледа се появи болката сякаш в пикочния мехур и направо ме довърши. Рано ни е още за излизане, утре влизам в 29 г.с. Disappointed

# 727
  • Мнения: 482
Момичета, имам няколко въпроса:
1. На тези от вас, на които им тече коластра, случвало ли се е това да е било болезнено? От известно време малко преди потичането ѝ (няколко капки са, но все пак) усещам внезапна болка и напрежение в ареолите. Много е неприятно.
2. Случвало ли ви се е да имате рязка пронизваща болка точно под корема над венериния хълм и никъде другаде по корема? Снощи за първи път усетих такива болки, много силни, не можеш да се мръднеш, а иначе коремът е мек при натиск. От но шпа и още един коринфар отпусна.
3. Кога и на колко сантиметра шийка ви сложиха песар?

При мен нещата предните дни бяха чудесни, но от вчера стяганията и втвърдявания се върнаха. Бях на лекар - всичко е наред, а шийката си седи 24 мм. Но след прегледа се появи болката сякаш в пикочния мехур и направо ме довърши. Рано ни е още за излизане, утре влизам в 29 г.с. Disappointed
Аз от доста време имам такава болка на моменти(режеща ,пронизваща) от натиска върху пикочния мехур.
В гърдите силни бодежи усещах до преди няколко седмици ,сега ги няма ,тече ми всеки ден доста коластра.Стискам палци още да устискате,пазете леглото и ще е всичко 6 🙏

# 728
  • Мнения: 7 095
На мен ми дойдоха две поръчки
- от Вис Виталис огромна муселинова пелена и две кукли, каката голяма ама се радва 😁вече всичко по две
И ... плановете ми за дрехи се промениха и пуснах поръчка от Чочко Бочко дойдоха на другия ден,супер бързо🎉 страхотна материя малко по-скъпи са сякаш не знам,взех три летни гащеризона,два цели дълги и отделно един♥️♥️♥️ами друго си е новото🎉

Продължавам да пера днес пера новите,вчера старите бодита и т.н.

После съм на док.

https://www.chochkobochko.com/




Мен вчера нещо ме болят в ляво нз как да го обясня точно полегнах минава,иначе имам дни които ме боли срамната кост нз дали за това питате 🤷

# 729
  • Мнения: 725
За коластрата,не ми се е случвало да ме болят ареолите.Напоследък бих казала,че се увеличава количеството,което се отделя.И то само през нощта,ставам и само се бърша.
Да ви кажа,нощно време само се потя,много ми е топло,вир вода съм.Гърлото и устата пресъхнали,на места по кожата имам сухи петна някакви,като люспи.Също видях,че отдолу имам малки бели пъпчици излезнали.Имам някакви като червени петна.Мисля,че е някакъв херпес.  Confused Сега съм тръгнала на тонове при АГ-то и ще видим какво ще каже

# 730
  • Мнения: 7 095
И аз съм  така вечер ми е жега, ставам до тоалетна, пия вода .....пресъхнала....спя по тениска оголила корема и бикини 😰

Какви са тези пъпчици,болят ли те като пишкаш.....аз имам мисля папилом, бях писала горе на крака....

# 731
  • Мнения: 725
Не ме болят,понякога ме дразнят само.Отделно на меките части и на свивките при бельото са тези червени петна.Отначалото мислех,че е подсичане,надебеляла съм и се потя много,но вече мисля,че не е само това.

# 732
  • Мнения: 7 095
Питай АГ,да 🤷дано не е херпес

# 733
  • Мнения: 251
И аз през нощта едвам спя от жега. Ставам в един и отварям прозореца и седя срещу него. На никъде не ми е удобно, както и да се въртя.
Нямам коластра, не ме и болят гърдите. Такива болки имам чат пат и то точно като бебето се разпъне или ми натисне мехура. Ако доктора не ти казва нищо за песар, довери му се, иначе ще се напрегнеш и притесниш излишно. Предполагам, че ти е напрегнато и за това бих не посъветвала да ходиш по-често на преглед, за да ти е по-спокойно, стига да имаш такава възможност.
Аз също имах две пъпки, които боляха и сърбяха на допир, утре ще питам какво да направя. Винаги ми излизат или уикенд или на празник и до първия работен ден, когато мога да се чуя с АГ са отшумели… за това питах кои изследвания се пускат за херпес, че да хвана да си ги пусна.
Времето днес се скапа, но местно казано аз се радвам на малко хлад, че ми беше много дискомфортно в жегите тези дни.

# 734
  • Мнения: 482
Да поне сега малко хлад...И на мен ми идва добре.И на мен ми жега и адски се потя ,ставам по 100 пъти до тоалетна,въртя се и аз,по гръб не мога да лежа и въртя ,left-right,мъжа се е побъркал вече сигурно от мен,😄Иначе и на мен корема ми се смъкна доста вече,главата на бебето се спусна в малкия таз .Още от 30 седмица се завъртя тя ,но е вече доста ниско долу.От към киселини на мен не ми олекна,но от към въздух да.

Последна редакция: ср, 17 апр 2024, 10:29 от Mims1900

Общи условия

Активация на акаунт