Концерти - тема 2

  • 1 765
  • 35
  •   1
Отговори
# 30
  • София
  • Мнения: 6 989
Не, билетите веднага бяха налични за разпечатване. Явно на други изпълнители ги пускат 2 седмици преди концерта, но за Армин и за Джудас, ги пуснаха веднага.

# 31
  • София
  • Мнения: 12 414
Преди известно време ми се обадиха и ми смениха билетите за Ед Шийрън. Нямало да се вижда там, където съм купила. Аз купих където намерих. Като се сетя колко забиваше сайта и как ме изхвърляше и все висях на опашката. Чакам с нетърпение и дано да се вижда нещо.

# 32
  • София
  • Мнения: 9 926
В България има ли такива лайв концерти, като този на 18та минута?
Отдавна ми се е приходило да чуя Глас, но мина времето ми да се мъкна по стадиони...
Но бих отишъл в Зала България (Ндк)...

Или някоя кавър банда (състав) - сещам се за нещо от рода на Queen Tribute преди 2-3г?

# 33
  • Мнения: 398
Ех, разколебахте ме... Rolling Eyes Аз имам 8 часа пътни до София и обратно. Ако сменят часа в последния момент, абсурд да се замъкна за София.

Mylitta, поне върнаха ли ти парите?

А, в Пловдив къде е бил концерта му?
Не. Въпреки жалбата до КЗП....

# 34
  • София
  • Мнения: 9 926
Това дали ще е на световно ниво?
 - понеже преди година бях на едни украински музиканти, скоро пак бяха в НДК - Ханс Цимер музиката - не си струваше. Може би очаквах по-акустично звучене (свикнал съм в зала България)... не бях очарован хич.
тук обаче, билетите са от 110 лв нагоре (хубавите места)
ЧАПЛИН ПИАНИСИМО
Концертът с най-известните филмови композиции на Чаплин ще се проведе два пъти в България:
- 10 юни (понед.) 2024 - 20:00 ч. - София - Зала "България"
- 12 юни (сряда) 2024 - 21:00 ч. - Пловдив - Античен театър

# 35
  • Мнения: 1 134
Това дали ще е на световно ниво?
 - понеже преди година бях на едни украински музиканти, скоро пак бяха в НДК - Ханс Цимер музиката - не си струваше. Може би очаквах по-акустично звучене (свикнал съм в зала България)... не бях очарован хич.
тук обаче, билетите са от 110 лв нагоре (хубавите места)
ЧАПЛИН ПИАНИСИМО
Концертът с най-известните филмови композиции на Чаплин ще се проведе два пъти в България:
- 10 юни (понед.) 2024 - 20:00 ч. - София - Зала "България"
- 12 юни (сряда) 2024 - 21:00 ч. - Пловдив - Античен театър
В Информация от линка, който си дал, пише, че спектакълът се радва на голям успех по цял свят и е представен от сина на Чарли Чаплин – Юджийн. Просто скролни надолу.

Общи условия

Активация на акаунт