Концерти - тема 2

  • 1 763
  • 35
  •   1
Отговори
# 1
  • Разпиляна във въображението
  • Мнения: 24 813
Благодаря за темата! Отчитам се с един далечен напред във времето концерт на DJ Бобо

Чудя се за Люси Дяковска & Милица Гладнишка АББА.

# 2
  • Мнения: 855
Аз много се чудя на Emeli Sande. Някой бил ли е на нейн концерт?

# 3
  • София
  • Мнения: 6 682
Имам билети за Лени Кравиц и Ед Шийран, чакам ги с нетърпение. Благодаря за новата тема!

# 4
  • Бургас
  • Мнения: 6 502
Чудя се за Люси Дяковска & Милица Гладнишка АББА.
Лятото ги гледах в Летния театър в Бургас, харесаха ми.

# 5
  • София
  • Мнения: 638
И ние имаме билети за Лени, а предстои закупуване и за Armin Van Buuren и Thievery Corporation.

# 6
  • Мнения: 10 607
Armin кога е? Къде?

# 7
  • София
  • Мнения: 6 989
30.08 на Колодрума ..
Там сме 😎

# 8
  • Мнения: 10 607
Open Mouth Къде се продават билетите? В Евентим не намирам такова събитие... Леле, добре че е бг-мама, да разбера, че има такава "зала" и че Армин ще идва в Пловдив... Sweat Smile

И друго да питам - как е озвучението там? Нещо не мога да си го представя за електронна музика това място... Rolling Eyes

# 9
  • София
  • Мнения: 6 989
Колодрума, но в Сф, в Борисовата градина
Билетите са в Тикетстейшън.

# 10
  • Мнения: 7 061
За сега  AC/DC в Мюнхен, Rammstein в Гелзенкирхен и през октомври  Deep Purple пак в Мюнхен. Гледах билетите за Адел, нo цените не ме устройват - от 500 евро започват.
Има ли тема във форума, в която мога да предложа билети?

Последна редакция: сб, 06 апр 2024, 17:04 от Pippi_

# 11
  • Мнения: 988
Имам билети за Лени Кравиц и Ед Шийран, чакам ги с нетърпение. Благодаря за новата тема!
Охх така ме е яд, че късно научих за концерта на Ед Шийран, един от любимите ми изпълнители...дошъл ми на крака и ще го изпусна 😃 съмнява ме да има билети още

# 12
  • Мнения: 10 607
Колодрума, но в Сф, в Борисовата градина
Билетите са в Тикетстейшън.

Някой от София да ме светне къде точно ще е този концерт. Въпросният "Колодрум   София" според Гугъл е един изоставен малък стадион в Борисовата градина. Как така там ще бъде концерта на Армин??

# 13
  • SF
  • Мнения: 21 226
За него билетите свършиха за 20 минути. Хората не бяха спали, за да успеят.
Хайде да направим мощна група за Армин на 30.08. Който иска, да ми  пиш лично съобщение. Simple Smile

# 14
  • Мнения: 10 607
Чакам и аз систър и приятелки да ми отговорят дали ще имам компания за този концерт. Аз си представях нещо като в Маями.


 Sweat Smile
Thinking Това в София не мога да разбера какъв точно концерт ще бъде...

Общи условия

Активация на акаунт