Концерти - тема 2

  • 1 763
  • 35
  •   1
Отговори
# 15
  • SF
  • Мнения: 21 226
Ела и ще видиш!

# 16
  • Мнения: 10 607
Това ще е първи концерт на Армин в България, нали? Дано да не се разочаровам като с концерта на Бон Джови... 3 часа го дават уж концерта... Rolling Eyes И това малко не ми се вярва...

Esmee, ако искаш пусни нова тема, да обсъждаме там като му дойде времето. Smile

Добре де, до сега концерти на това място "Колодрум" не са ли се правили? Защо не намирам клипове/снимки на концерти на това място?? Thinking

# 17
  • София
  • Мнения: 3 045
Имам билети за Лени Кравиц и Ед Шийран, чакам ги с нетърпение. Благодаря за новата тема!
Охх така ме е яд, че късно научих за концерта на Ед Шийран, един от любимите ми изпълнители...дошъл ми на крака и ще го изпусна 😃 съмнява ме да има билети още
Беше си приключение покупката за Ед. Свършиха бързо, омазаха всичко при продажбата...

# 18
  • София
  • Мнения: 6 989
Това ще е първи концерт на Армин в България, нали? Дано да не се разочаровам като с концерта на Бон Джови... 3 часа го дават уж концерта... Rolling Eyes И това малко не ми се вярва...

Esmee, ако искаш пусни нова тема, да обсъждаме там като му дойде времето. Smile

Добре де, до сега концерти на това място "Колодрум" не са ли се правили? Защо не намирам клипове/снимки на концерти на това място?? Thinking
Не е първи, пореден е и на Колодрума мин.година концерт имаха Амон Амарт.

# 19
  • SF
  • Мнения: 21 226
Не е първият концерт на Армин в България. Идвал е много пъти. Но винаги са нещо невероятно!

# 20
  • Мнения: 398
Здравейте. Била съм няколко пъти на Армин, но в Арена Армеец и са си цели спектакли, от 9 вечерта до 3-4 сутринта. Според мен това няма да има нищо общо. Преди 2 години ако не се лъжа Армин идваше в Пловдив, купих билети веднага, чакам 2 месеца събитието. Две сесмици преди самия концерт обявиха, чв участието на Армин започва в 12 вечерта( а като купувах билети беше обявено от 20ч) и че ще го подгряват някакви неизвестни бг диджеи. Така и не отидох, имахме разправии с тикетстейшън и фест тийм. Много некоректно! Предишните пъти билетите за Армин ги предлагаха Евентим и проблем не е имало.
Дано сега с Андреа Бочели да няма недоразумения, че този концерт цял живот го чакам!

# 21
  • SF
  • Мнения: 21 226
Аз пък се вдигнах и отидохме в Пловдив. Много хубаво си изкарах! До 12 ходихме на купон в Капана и после на Гребната база. Беше адски горещо, но спомените ми са страхотни.

# 22
  • Мнения: 10 607
Ех, разколебахте ме... Rolling Eyes Аз имам 8 часа пътни до София и обратно. Ако сменят часа в последния момент, абсурд да се замъкна за София.

Mylitta, поне върнаха ли ти парите?

А, в Пловдив къде е бил концерта му?

# 23
  • Мнения: 1 852
На гребната база

# 24
  • SF
  • Мнения: 21 226
Е, да, ако си от Силистра, малко ти е далече.
Иначе няма да сменят часа в последния момент. В Пловдив не е бил сменен в последния момент. Ние знаехме, че е от 12, а преди това има подгряващи. Пристигнахме в последния момент, защото така искахме.

# 25
  • Мнения: 10 607
Гледах го това в Пловдив... Най-вероятно и това в Колодрум София ще е подобен мащаб...

Ами за предстоящия концерт не виждам да пише нищо за подгряващи диджеи...? Rolling Eyes
Билетите могат ли да се препродадат, ако сменят часа?

Последна редакция: нд, 07 апр 2024, 22:00 от bubanka

# 26
  • Галифрей
  • Мнения: 4 136
Страдах аз че можех да отида на концертът на Виле Вало снощи, но е било за добро.
Надявам се организаторите да се засрамят, както безобразие! Нямаше билети и имаше много хора които искаха да отидат. Приятели и роднина ми разакаха,какво е било там и хич да не страдам. Набутали 1500 човека в тъпия клуб,където не става за концерти. Жега няма въздух, към краят някаква луда жена нападнала дете и майката на детето го защитавала и двете се сбили.
Виле ги видял и казал,че за първи път му случва такова нещо и че отменя концертът, той не е тук за това. Тръгнал си е.
Възрастни хора да вършат такива простотии, срам! Публиката се е възмутила също.
Не знам защо не са го отразили в нета.

Надявам се въпреки тази неприятна случка Виле да дойде пак и този път да е в голяма зала за концерти или на вън.

# 27
  • Мнения: 28
Аз бях на концерта на Виле снощи и беше ЖЕСТОКО!!! И той, и публиката се раздавахме на макс! А написаното горе е много далеч от истината. Билети можеше да се закупят цели 5!! месеца- който е фен, да не е спал, моито ги взех веднага след пускането им септември. Колкото до сдърпването-стана на крачка пред мен и много ясно видях как няколко лапетии се хващат за косите и дърпат, понеже едното искало да отиде по-напред. Това се случи на предпоследната песен, тоест чак в края на събитието. Виле наистина си прекъсна изпълнението за около 2 мин. и разказа забавна история за пица. След това започна последната песен (20-та подред) и концертът приключи. Не си е заминал заради разправията, това е абсурдно! И аз се надявам Виле да дойде отново скоро и съм сигурна, че ще се случи, видя се ясно, че българските му фенове са зажаднели за него!

# 28
  • Галифрей
  • Мнения: 4 136
Повярвайте  търсех навсякъде,нямаше бяха изкупени.Аз съм голям фен все пак израснах с неговата музика. Споделям това което ми разказват. Просто не можах да се сдобия с билети,нямаше достътчно. Гледах и ако някой го продавала еми изкупваха ги веднага.Много хора искат. Вие просто сте омагьосана от него. Но Joy station е клуб не става за такива концерти.
Като гледах клиповете в нета за което благодаря на добрите хора ❤  еми не е същият като беше преди 20 години липсва му метълското  поведение, подскачания ей такива.Сега е като джаз изпълнинител. Много е отслабнал. Но все пак човек се променя през годините.
Надявам се да дойде пак и този път по добра организация и аз съм най-отпред.

# 29
  • София
  • Мнения: 638
Гледах го това в Пловдив... Най-вероятно и това в Колодрум София ще е подобен мащаб...

Ами за предстоящия концерт не виждам да пише нищо за подгряващи диджеи...? Rolling Eyes
Билетите могат ли да се препродадат, ако сменят часа?
Убедена съм, че ще има подгряващи, ще го обявят, рано е още. Нищо не пречи човек да отиде точно преди часа на участие на Армин, пък ако ще 12 вечерта да е.
Билетите ги дават 2 седмици преди концерта, ticketstation.bg така процедират. Уж избягвали спекула и препродажба така.

Последна редакция: пн, 08 апр 2024, 10:13 от jasmin tisane

Общи условия

Активация на акаунт