ЕРГЕНЪТ 🫅 - Сезон 3 - Тема 5!

  • 91 141
  • 2 265
  •   1
Отговори
# 30
  • София
  • Мнения: 1 662
Благодаря за новата тема! Нито един от отборите не ми е симпатичен, но Надя ми е приятна

# 31
  • Мнения: 79
Тъкмо идвах да пиша за познанството между Магдалена и Памела и Габриела от доста години назад, ама виждам, че само аз съм назад с новините Kissing Heart

Много, много, много съм разочарована от тая Магдалена!

# 32
  • София
  • Мнения: 3 042
За нито един отбор не съм. Нищо не показват и двата.
Вече и не гледам на живо, но пък с удоволствие чета тук.

# 33
  • Мнения: 7 573
Защо сте разочаровани от Магдалена , че се направи на луда , че са сестри ли?

# 34
  • Мнения: 1 131
Нани е по-добре от Маги, но и двете са ми много скучни. Те хубаво ще изритат всички дразнителя, но да не си останем с мълчаливия клуб и съвсем да се чудят какво да ни излъчват. Grinning

# 35
  • Мнения: 3 077
Защо сте разочаровани от Магдалена , че се направи на луда , че са сестри ли?
Аз, защото Магдалена ясно каза, че не познава бай Габриел от преди, което вярвам е нагла лъжа. Да си беше мълчала.

# 36
  • Мнения: 2 917
A въпросното гадже съществува ли? Защо не го показват, за да звучат по-убедително?
Ама че сте сте любопитни! Сега ще ги накарате и подставено гадже да търсят, за да ни убедят.
Като нищо някой герой ще изкопаят за едната габриелина чест.
Не мога да си обясня защо се правят на луди още...

# 37
  • Мнения: 59
Благодаря за новата тема! Гласувах за "дърти - кърти" въпреки, че и тях не харесвам особено, но са ми по - симпатични от Надя, Йоана и прочие..

# 38
  • България
  • Мнения: 1 205
Според мен линията на раздора в обществото ще е Габриела, Валерия, Памела, Теа, Барбара срещу Виктория, Надя, Йоана.

# 39
  • Мнения: 79
Защо сте разочаровани от Магдалена , че се направи на луда , че са сестри ли?
Аз, защото Магдалена ясно каза, че не познава бай Габриел от преди, което вярвам е нагла лъжа. Да си беше мълчала.

Именно! Тъкмо идвам от инстаграм профила на Магдалена. Габриела и Памела са й харесвали и коментирали снимки още от 2016г насам. Даже под първата снимка на Магдалена (от коронясването й като Мис Варна) има коментар пак от Габриела.

Поне да се бяха сетили да изтрият всички коментари и да махнат лайковете Joy

# 40
  • Мнения: 785
Поли Недкова според мен чете тук, като почнат да говорят за някакви Фейсбук групи, то там правописа и масово коментарите са под всякаква критика. Не, че сме последна инстанция, но горе долу следя предаването заради темата. Благодаря за новата!

# 41
  • Мнения: 2 917
Ама Габриела сега е на 25, преди осем години е било това. Какво влияние, че и познанство с Магдалена като е била само на 17?!
Явно че още от млада възраст се е бутала навсякъде, където може да я отрази някой.
Това ѝ е фикс мания, с която се хвалеше в предаването, какви познанства имала...Тя ги познава, но те нея едва ли, в повечето случаи.

Последна редакция: пн, 25 мар 2024, 21:18 от проксима

# 42
  • Мнения: 7 573
Е, тя Мгаделан и благодари , не се е тяхната Габриела сама . Факт е , че и преди предаването Памела ( най-вероятно и другата сестра ) имаше много последователи в инстаграм .

# 43
  • София
  • Мнения: 6 258
Защо сте разочаровани от Магдалена , че се направи на луда , че са сестри ли?
Аз, защото Магдалена ясно каза, че не познава бай Габриел от преди, което вярвам е нагла лъжа. Да си беше мълчала.
Ако познанството е от само през инстаграм разбирам че не я е познала Joy

# 44
  • Мнения: 6 876
Поли нещо не ми е симпатична, но ще ги слушам после, макар че доколкото разбирам, пак ще мажат за Габриела.
И на мен ми залипсва серендипито и кучешката любов.

Общи условия

Активация на акаунт