ЕРГЕНЪТ 🫅 - Сезон 3 - Тема 5!

  • 91 126
  • 2 265
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 217
Може и да не се познават сестрите с Магдалена, коментарите не означават, че лично се познават.
Повече ми се вярва, че Валерия е коментирала пред Надя, че не е влезнала в предаването да търси любовта.
"Пантерките" са като пуйки водени от пуйката Габриела, тя каже нещо и те след нея клю, клю, клю.....Вече я няма и е интересно след коя ще тръгнат.

Последна редакция: пн, 25 мар 2024, 21:43 от babian

# 46
  • Мнения: 31 196
Не подкрепям никого! Много са зле тези жени.

# 47
  • Варна
  • Мнения: 10 556
Какви мръсни пари и от къде може да има Оливчето, че да е нужно да ги пере чрез Габион?

# 48
  • София
  • Мнения: 5 758
Благодаря за новата тема! От така зададените отбори - никого не подкрепям. Иначе съм на страната на "злобните" Надя, Йоана, Виктория, Мария. На моменти прекаляват, но другите съвсем не понасям.

# 49
  • Мнения: 891
Сега ви изчетох и добавих опция "Великолепната четворка". Те тези четирите наистина са си отделна бира.
Много се надявам и аз татко Барба да си тръгне,а защо не с нея и Киара,Васка и Теа по възможност..
Валерия не я споменавам,защото още дълго май ще я гледаме.
Как мислите, с кого ще е индивидуалната среща тази седмица?

# 50
  • Варна/Амстердам
  • Мнения: 1 205
Нито един отбор не подкрепям и не симпатизирам на нито едно от момичетата, но Алекс ми допада. Smile

# 51
  • Мнения: 165
Жалкото е, че това което показват олицетворява донякъде реалността и същността на много жени. Неслучайно постоянно чуваме истории от училище за момичета, които изолират и нагрубяват други момичета от завист, или от чиста злина. Просто женска природа.

# 52
  • Мнения: 95
Повечето са неприятни, но аз като че ли съм за отбора на "дъртите" (ох,че грозно!) - Маги/Нани, с превес към Маги. Някаква добрина ми излъчва и женственост.

Гледах почти половината от Надкаст с Поли, ами... Не знам, нещо не ми харесва когато няма честен коментар, а всичко се захаросва. Включително Теа каква актриса била, и не била изобщо глупава - цитирам Поли. Нееее, ама изобщо. И, разбира се, оправдаването на сестрите.

# 53
  • София
  • Мнения: 6 258
На мен Маги ми хареса в началото, после ме издразни, сега пак ми е Ок. Играе, но не става за актриса. Това и е дразнещото. Омръзнало и е да е управител на кафе, решила е да става инфлуенсър. Добре си играе картите , вече две реклами видях от нея. Другите имат ли инфленсурски ангажименти?
Да се отпуснеш и да си естествен не е добре в такова предаване.

# 54
  • Мнения: 2 211
Надкаст

Поли: Ама, тя не е имала такова гадже, като е влизала. Гадже, което да е връзка.
Неделчо: Как??
Поли: Каза, че преди 6 дни, преди да влезе в предаването, се е запознала с някакъв пич и са се харесали. Обаче това не е причина да си отмениш тука 3-месечния ангажимент.
Неделчо: Ама, не е "лудогореца", така ли?
Поли: Не е. Не е, бе.
Туджаров: Е, нали беше при нас?. Ти забрави ли вече?
Неделчо: Аз, като са тук, честно ти казвам, не им вярвам много. Правя се, че вярвам и кимам само. Да.

# 55
  • Мнения: 2 917
Те вече дотам изпаднаха, да ни обясняват като на малоумни, че това което гледаме не е това, което виждаме.
Айде, няма нужда от допълнителна помощ към разбирането ни! Не сме интелектуално възпрепятствани като тая, която защитават.

# 56
  • Мнения: 5 240
Искам да похваля Ауткаст. Почти изгледах видеото му. Не се страхува да заеме позиция. За мен вярната.

# 57
  • Мнения: 7 573
Сега ви изчетох и добавих опция "Великолепната четворка". Те тези четирите наистина са си отделна бира.
Много се надявам и аз татко Барба да си тръгне,а защо не с нея и Киара,Васка и Теа по възможност..
Валерия не я споменавам,защото още дълго май ще я гледаме.
Как мислите, с кого ще е индивидуалната среща тази седмица?
Аз залагам на Йоана.

# 58
  • Мнения: 3 789
Благодаря за темата! Алекс е много мой тип, сладък е много, но подозирам, че характерът в реалния живот е подобен на Викторовия. Голямо самочувствие и надменност.

Има ли подкаст, в който да обсъждат епизодите с реални, непревзети мнения? Следя само Надкаст и това мазнене към шоА, продукции и участнички ми идва в повече вече. Не смеят да заявят категорично позицията си и да се опълчат срещу някоя, ами все са едни хлъзгави и ми дотегнаха вече.

# 59
  • гр.Пловдив
  • Мнения: 3 328
Ще ме прощавате,но за коя Поли при Неделчо говорим-тази от миналия сезон ли?


Гласувах за Великолепната четворка,но без МАрия вътре-адски противна мързелива,хитрива и лукава руско-украинска нагаждачка ,дремеща в пространството и само чака момента да засмуче жертвата като комотски изцъклен варан и да му се овеси на врата ...Адски ми е неприятна ,откроява се по нечистоплътност от Йоана,Надя и Милена -те за мен са най-достойните,възпитани и умни момичета в сезона,без лукавост и хитруване..

Общи условия

Активация на акаунт