ЕРГЕНЪТ 🫅 - Сезон 3 - Тема 5!

  • 91 146
  • 2 265
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 331
Нали, направо Къванч Татлъту, писах си аз че ще гледаме различен ерген, въпреки че не си падам по руси. Проблемът ми е, че нямам избор на фаворитка.😁

# 16
  • Мнения: 434
Благодаря за темата. Подкрепям отбора на Надя, Йоана, Вики.
Искам Мария на среща. И да си замине Валерия. Ама той Валерия я харесва и няма да я изгони.

# 17
  • Мнения: 515
То просто с трън да влачиш, няма кого да закачиш за подкрепа... И аз никой отбор не подкрепям.
Благодаря за темата! Flowers Rose

В отговор на това, че Памела е каката (от предната тема) - да де, имаш право, все се бъркам с тоз голям Габон Laughing

# 18
  • Мнения: 1 516
С благодарности за темата се в ключвам и аз🌼
Струва ми се, че е време просто да неглижираме изявите на двете сестри, да игнорираме наглата войнстваща простотия на едната и опитите за предизвикване на съжаление/поради липса на друга интрига/ на втората сестра.

Концентрирам се върху римския пехотинец, с надежда да подхванат заедно с Киара самозаблудената кралица Теа😉

# 19
  • Мнения: 634
Благодаря за темата!

Дано да измислят скоро някоя по-интересна интрига, да блеснат малко характери, по един или друг начин. Засега и аз не мога никой да си избера.

# 20
  • Мнения: 1 131
Много странен сезон, Маги и Нани, двете фаворитки, никакви ги няма, разчита се на някакъв УАУ скандал, ама и той не се получава...не знам. Поне изкараха късмет, че тази година и Хелс китчън не е много интересен, че да не го закъсат. Grinning

# 21
  • Мнения: 19 485
Гласувах за "нито един отбор" тази година са подбрали някаква менажерия, поне красавици да имаше някакви, макар и с компромиси в характера. То....хвани едната и удари другата. Барабар с двете попрезрели дами с почти 10 години по-големи от Алек. Ще сънуваме май тандема Елена-Валерия от миналия сезон.

# 22
  • Мнения: 1 164
Значи яко са впрегнати хора да убеждават публиката, че футболистът не е с Габриела. Гледайте видеото с Поли Недкова в Надкаст от 46-та минута. Преди това е дала да се разбере, че следи всякакви клюки около Ергена (инстаграм познанството на Маги с Габриела, паралелните снимки на Маги и Алек от ски почивки, как реагирали хората в мрежите и др.) и изведнъж... изиграва много, ама много фалшиво, изненада, че някой може  да подозира връзка с Лудогореца и момичето просто е имало гадже от 6 дни и понеже връзката била прясна си позволила да влезе в Ергена. Толкова явно лъже и маже, че даже не смее да гледа в очите събеседниците си. Страшно театро!

# 23
  • Мнения: 1 695
Нямам търпение някои лица да си заминат
Боркинята ми е най-антипатична

# 24
  • Варна
  • Мнения: 10 556
Ако може заедно да бъдат изпидуркани утре Конан Барбарина и тъпата Теа, дето ми е Мис Пиги едно към едно, само ушите й не стърчат между проскубания й китеник.

# 25
  • Мнения: 3 623
Конан Барбарина (как й лепна) ми е най-спешен за изгонване. Ужасен добитък е тая жена. Даже не трябва да я наричам жена, че обиждам другите жени. Груба, недодялана, проста, грозна, че и със самочувствие! Ужасна ми е. Наравно ми е с Гибона.

# 26
  • Мнения: 331
Реших да дам шанс на надкаста с Поли/ само да не греша името, рядко гледам телевизия/, та след 3-тата минута след обяснението за конспирацията с надкаста с Габриела спрях/изобщо не разбрах кой, как го е пуснал пък някои разбрали, пък други какво си мислели и т. н./.По принцип редовно си ги следях с интерес, но толкоз. Няма да си го причиня. Гледам ауткаст нещо е пуснал, отивам да видя какво е положението и там.                                                                                                                                                                                                                                                                                   
  П.С. Доволна съм от ауткаст, не спестява дори и на Алек  - изгледах го с удоволствие..., чак и на Горджъса пеенето е включил🤣.

Последна редакция: пн, 25 мар 2024, 21:33 от akksy

# 27
  • България
  • Мнения: 1 205
Отбор 4-ката Виктория, Йоана, Надя и Мария.

# 28
  • Берлин
  • Мнения: 4 484
Аз една не мога да избера, за цял отбор как да гласувам 🫣
Благодаря за темата.

# 29
  • Мнения: 4 391
A въпросното гадже съществува ли? Защо не го показват, за да звучат по-убедително?

Общи условия

Активация на акаунт