Работодател измамник

  • 4 448
  • 163
  •   1
Отговори
# 120
  • Мнения: 12 016
Евър, права си, обаче от друга страна го има и моментът "твърде квалифицирана сте за нас".

# 121
  • София
  • Мнения: 13 151
Зависи какво търси.
Ако иска качество, трябва да предлага качество.

# 122
  • Мнения: 601
Е колко специализиран и ценен да е човек в малкия град?
Е ти сега малкия град го изкара, че е виновен за всичко. В малкия град има същите неща като в големия, но в много по-малки обеми.

# 123
  • Мнения: 14 845
Стига сте се излагали с това малък град. Аз съм от малък град. 12 пъти по-малък от коментирания в темата.

# 124
  • София
  • Мнения: 599
Е колко специализиран и ценен да е човек в малкия град?
Леле боже, колко усилия влагаш , за да оправдаеш неуспеха си, ако вложиш тези усилия да придобиваш знания и умения, вместо да се гледа телевизия и да се правят не много смислени неща, ще преобърнеш планини!
 И в тази връзка да попитам, какво направи в последните 2 години примерно , какви знания и умения придоби, освен да се обвиняват работодатели, града, това , че си се родила българка, а не в Швеция или Дания примерно.

# 125
  • Мнения: X
Какво направих? Дете гледах.В България и по 3,4 години дундуркат и нищо не правят.

# 126
  • Мнения: 26
Какво направих? Дете гледах.В България и по 3,4 години дундуркат и нищо не правят.

Алоо, госпожо квалифицирана работничке на черно, дондуркането на деца е всичко друго, но не и правене на нищо.

# 127
  • Melmak
  • Мнения: 2 986
Хаххаа, да, дундуркат, ама междувременно карат куросве, магистратури и какво ли не.

Ти не гледай толкова другите, защото явно своя живот не си оправила, а опитай да поработиш върху себе си.

# 128
  • Мнения: X
Аз не знам какво е. Направо мазоли на ръцете се получават. От разходки и подобни. Ами като е ценна работа, някой попита какво съм правила 2 години. Мисля че е достатъчно, научен труд обаче не съм писала през това време.

# 129
  • Мнения: 2 902
Ходи се оплаквай на който ти го е правил това дете, че то сега не ти носи пари... Ама дори в средновековието са чакали до 8-9 години преди да ги пратят на нивата.

# 130
  • София
  • Мнения: 13 151
Гледането на дете не изисква чак такова съсредоточено съзерцание, че да не можеш да изкараш някой курс поне.

# 131
  • Мнения: 5 003
Не се пали толкова, един-два пъти като се опариш, после ще знаеш какво да правиш и с работата и с работодателите. Всички не може да са меринджеи, но с времето ще се научиш как да се оправяш и да излизаш от всяка ситуация.

# 132
  • Мнения: 777
Достатъчно критикувахте жената, време е да я оставите на спокойствие.  Все пак детенцето й е болно и няма нужда от допълнителен стрес.
А и на 70-годишната баба не й е лесно да тича след малко дете. Детските градини не са ли безплатни вече?

# 133
  • Мнения: 12 016
От две или три години са безплатни за всички деца.

# 134
  • Мнения: 923
Авторке, ние не живеем на Марс. Писа, че си се прибрала от чужбина и е ясно защо - искаш да си гледаш детето. Знаем много добре, че "там" детските градини не са цял ден, а са до 13 или до 15 часа и си доста ограничена какво и за какви пари можеш да работиш. Решила си да се върнеш, защото тук детските градини са целодневни, имаш помощ от родители, отделно някой ти е казал, че тук има лекари, които дават фалшиви болнични. И ти вече си си го подредила в главата как и дете ще гледаш, и заплата ще ти тече. Спри с тези схеми и си подреди приоритетите.

Общи условия

Активация на акаунт