Мнения за работодател Кристиан Нейко ЕООД

  • 920
  • 9
  •   1
Отговори
  • Мнения: 55
Здравейте, дали някой е работил към фирмата Кристияно Нейко и какво му е мнението за работната среда там. Кандидаствах по една обява там за графичен дизайнер предпечат и че поканиха на интервю. Но в интернет прочетох, че те са фирма за дограми и нямат много общо с графичния дизайн. Та се чудя въобще да си губя ли времето. Има ли работили там или ходили.на интервю. Какво ще споделите за средата и заплащането?

# 1
  • Мнения: 10 406
Грешно разсъждаваш...
Аз работя във форма за шоколад, а пък търсим архитект...

# 2
  • Мнения: 1 847
като са фирма за дограма значи нямат нужда от реклама, чистачка...счетоводител...откъде мислиш, че нямат нужда от графичен дизайнер?

отиваш на интервюто и решаваш и виждаш на място дали е ок за теб.Късмет!

# 3
  • Мнения: 267
Ниищо не ми говори фирмата, но така е зададен въпросът че ми стана интересно. Отворихте ли им изобщо сайта или само някъде "прочетохте в интернет", че правят дограми? Аз за 2-3 минути преглед видях голяма сериозна фирма с много и различни дейности. Не съм в тези браншове, но се вижда къде може да е нужен такъв специалист.

Подходете по-сериозно и проучете фирмата преди интервю /и да, отидете/.

# 4
  • Мнения: 55
отворих им сайта и разгледах, точно това видях, че са голяма фирма за дограми. Ще отида на интервюто със сигурност. Просто събирам информация, омръзна ми от поредните интервюта проформа, с предрешения вече подбор на персонал. Или загубата на време за интервю, където и е шефа не знае за какво им трябва човек. А всичко се репчи, ето и в коментарите се долавя. Не знаете защо разпитвам, но вече има коментар от сорта на този:" е отворихте ли сайта въобще?."

# 5
  • Мнения: 10 406
Е как да знаем защо разпитваш Simple Smile
и няма как да разбереш коя е твоята работа, ако не ходиш на интервюта...

# 6
  • Мнения: 14 845
Няма предрешен подбор на персонал в частна фирма, не знам кой още разпространява тези аграрни легенди.

# 7
  • Мнения: 5 003
Има, ако ползват програма от БТ. В момента има много сладка програма за точене на пари

# 8
  • Мнения: 1
Здравейте, дали някой е работил към фирмата Кристияно Нейко и какво му е мнението за работната среда там. Кандидаствах по една обява там за графичен дизайнер предпечат и че поканиха на интервю. Но в интернет прочетох, че те са фирма за дограми и нямат много общо с графичния дизайн. Та се чудя въобще да си губя ли времето. Има ли работили там или ходили.на интервю. Какво ще споделите за средата и заплащането?

# 9
  • Мнения: 29 341
Няма предрешен подбор на персонал в частна фирма, не знам кой още разпространява тези аграрни легенди.

Ахаха

Разсмя ме

Общи условия

Активация на акаунт