Hell’s Kitchen България - Сезон 6, Тема №2

  • 42 625
  • 756
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 2 425
Малиии тази новата Михаела е чисто луда!

# 46
  • Мнения: 221
Откога не бях гледал хубав скандал в предавания. В американските риалитита вече няма такива както преди 7-10-15 години. Социалните мрежи скопиха участниците и вече всяко нещо може да ги "канселира" и си мълчат.

# 47
  • Мнения: 86
На Стефка драматизирането идва в повече. На тва момиче да не си ѝ на пътя, че ще те прати в спешното.

# 48
  • Мнения: 788
Леле, чак откъртиха вратата от пантите. Стефани и Михаела не са добре.

# 49
  • София
  • Мнения: 6 983
Представям си как Михаела и Стефани питат след това операторите и екипа- Добре ли се получи, а? Sunglasses
Щом не вярвате/ме на любовта м/у Мончиту и Мититу, защо да вярваме, че това е бил "естествен" скандал??

# 50
  • Мнения: 2 101
Ееееее ама как сценарий, видяхте как Мититу се фърли на катмите на Мониту, като рицар в бляскави доспехи  да я спасява😁

# 51
  • Мнения: 335
Досега новата нищо не показва.
Щяла била да спечели, а другите сигурно ще и се усмихват благо докато ръкопляскат на тъпото парче.
С физиономия на съсел и поведение на простак, тази поведе хорото на неприятните.
Почвам да се колебая коя искам да си тръгне първа, дали да е Чимидова, дали да са татуираните вежди.

# 52
  • Мнения: 420
Със сигурност има и сценарий в цялата работа, особено при влюбените гълъбчета, ама Михаела май не се преструва с този психо-поглед.

# 53
  • София
  • Мнения: 6 983
Със сигурност има и сценарий в цялата работа, особено при влюбените гълъбчета, ама Михаела май не се преструва с този психо-поглед.
С Чоткин ще бъдат идеална двойка- семейство Адамс 😄

Най-нормален е Сарамандов..ама пък не е интересен, него никой не го обсъжда.

# 54
  • Мнения: 2 425
Elix, Михаела гледа точно като Чоткин.

# 55
  • София
  • Мнения: 6 983
Elix, Михаела гледа точно като Чоткин.
Именно, ще бъдат биз бизе 😄

# 56
  • Мнения: 420
С Чоткин ще бъдат идеална двойка- семейство Адамс 😄
Нееее Joy ... Чак ми стана жал за човека.

Чоткин на моменти е наистина е много забавно откачен, докато Михаела, особено след днешните изцепки... Flushed

Последна редакция: вт, 26 мар 2024, 21:51 от KilliBilli

# 57
  • Мнения: 11 017
Лабилното Стефани що не го изключиха от предаването с шут и засилка? Да ходи да си троши и чупи вкъщи.

Колкото до анкетата, очаквах да е с multiple answer опция, тоест да се гласува за повече от един човек, аз щях да отбележа трима. А така реалната картина се изкривява, защото всеки има по няколко любимци, но не може да отбележи всички.
В случая гласувах за Кирил, но щях да отбележа и Сарамандов, ако имаше тази опция. От жените ЦарЪна (както сама си казва името) Grinning

# 58
  • Другата България
  • Мнения: 37 316
За мен не се изкривява никаква картина, защото победителят във формата е ЕДИН.
Поне аз не знам да са съобщили, че този сезон ще са повече от един.
Не съм питала кой “е Вашият любимец“, а кой е фаворит за спечелване на формата.
Иначе всеки може да има колкото си иска любимци.

# 59
  • Мнения: 335
Кирил и той е под миндера, не смее да се покаже. Ако е по сценарий ще го  разбера.
Но и той с нищо не блести до момента.
Звездите са толкова фалшиви. Не се ли усещат, че са в ролята на шарените папагали?
Даже не са ми забавни.
Жаба кикерица като се озъби и ми идва да мина на друг канал.

Общи условия

Активация на акаунт