Hell’s Kitchen България - Сезон 6, Тема №2

  • 42 608
  • 756
  •   1
Отговори
# 30
  • София
  • Мнения: 759
Аз за новите все още нямам мнение, то и за 3 епизода как да имам, но наистина съчувствам на мъжете при червените. Няма да им е лесно с толкова крякащи наоколо, че и всяка почти със завидно самочувствие на топ готвач. Чимидова обаче ми е най-неприятна, ще преглътна да дадат на Симона черна куртка, но за нея се надявам да и видим гърба много преди този момент.
При мъжете никой не ми е кой знае какъв дразнител, даже и Чоткин не ме напряга толкова, но и нямам някой на който да стискам палци и да ми е фаворит.

# 31
  • Мнения: 319
От жените май само Царина не ме дразни за сега, другите ми идват доста истерични и неприятни. От мъжете нямам така някой, който да ме напряга, освен чоткин - адски неприятен и подмолен човек.

# 32
  • Мнения: 185
Защо си мисля,че ще изгонят служебно Стефани.Имаше някакъв скандал в промото...

# 33
  • Мнения: 420
Михаела също стана за смях още с представянето си, когато обясни, защо е отказала работа в ресторант със звезда Мишлен.
Това изказване беше просто скандално не-остро. Да не се окаже, че гроздето било кисело, щото е високо...
А за Стефи, честно казано ми е жал. Десет години по-късно отново е на същото място, отново се опитва да се доказва, все едно тепърва трупа опит.

Надявам се да не гледаме повече такива грозни скандали, защото е доста натоварващо.
Спомням си, че в един сезон (май когато спечели Реджеп) изгониха един от мъжете, защото посегна, на участник, който го провокираше (май беше същият този Реджеп?)

Последна редакция: вт, 26 мар 2024, 20:30 от KilliBilli

# 34
  • София
  • Мнения: 12 409
Дано я изгонят тази скандалджийка Стефани. Заедно с новата. Да си крещят някъде и да не ги гледаме.

# 35
  • София
  • Мнения: 11 489
Дано. И аз съм да изгонят И двете.
Дори Чимидова вече не ме дразни толкова.

# 36
  • Мнения: 2 090
Гласувах и аз за Царина, възлагах големи надежди на Поли ,но рано я изгониха и само Царина ми остана като единствената по-адекватна жена. От мъжете може би Станислав и Сарамандов ,както и Галин не ме дразнят, ако ще е мъж победител си мисля,че може и да е  някой от тях.

# 37
  • Sunshine state
  • Мнения: 12 086
Мен Стефка с тия лабави нерви ми е най-неприятна. Още от МШ не ми8 харесваше как постоянно се мазнеше на шефовете и тука е същата.

# 38
  • Мнения: 2 425
Не съм гледала МШ, но тук се държи изключително неприятно. Хем го играе жертва, хем не спира да напада хората. Признавам, че има умения, обаче го оставаше и да няма, след като е имала собствено кулинарно предаване.

# 39
  • Мнения: 2 101
Кастинга е бил за истерици, лунатици, и подобни, но не и за готвачи😁

# 40
  • Мнения: 335
Първо Чимидова трябва да си ходи, след това каквото сабя покаже. Simple Smile

# 41
  • Мнения: 2 425
Вече ми е неудобно да ги гледам. Никол и Симона направо са нормални и уравновесени. Ултраса Галин опита да ги успокои, но уви неуспешно, скоро пак ще избухнат ако съдим по интрото на епизода.

# 42
  • Мнения: 335
Тази новата е много тъпо парче. За жена не трябва да се говори така, но ...
Сините размазаха кокошките от курника.
Чимидова гледаше като дете, което се е наакало.
Много лош подбор, много. Rage

# 43
  • На Изток от Рая
  • Мнения: 672
Благодаря за темата. Гласувах с нито един, защото Поли вече я няма, но да кажем, че Царина ми е по-приятна отколкото в началото.
А тази новата защо се отказала от ресторант с Мишлен, да не е заради предаването😀

# 44
  • Мнения: 2 101
Не че Стефани е цвете, но тази новата е истеричка от всякъде. Първите обиди от нея полетяха, да я озъптят малко.

Общи условия

Активация на акаунт