Hell’s Kitchen България - Сезон 6, Тема №2

  • 43 578
  • 756
  •   1
Отговори
# 60
  • Другата България
  • Мнения: 37 580
Значи Стефка троши, блъска, обижда, крещи.....“напуска“, и накрая Стефка отново на линия!
кАжи честно!
Михаела според мен е вкарана да дразни умишлено и да ги предизвиква.

# 61
  • Мнения: 2 580
Утре ще има отново скандал в центъра, на който е Михаела. Скандалът е с Галин (от Червените), на който явно сериозно му е писнало от нея, защото яко й крещи.

# 62
  • Другата България
  • Мнения: 37 580
Не беше ли Нинов това? Или спя вече.....
Да, спя. И Нинов е Галин. Blush

# 63
  • Мнения: 335
Няколко пъти ми се искаше да напиша, че новата е простакеса, но се въздържах.
Но тази изтрещяла жена няма спиране. Личи си, че с конкурс са ги събрали. Конкурс за простаци и простакеси.
Чоткин е противен, но тя е и отвратителна.
Царина може да говори на моменти с диалект, но е приятна за гледане.
Тези измислени готвачи от странство за нищо не стават.
Истерии, сополи, сълзи, а готвенето ЛИПСВА.

# 64
  • Другата България
  • Мнения: 37 580
Достатъчно е да спретне няколко скандала с няколко човека и да ги изкара, и мисията ѝ ще е изпълнена.
Аман от артисти!

# 65
  • Мнения: 11 196
За мен не се изкривява никаква картина, защото победителят във формата е ЕДИН.
Поне аз не знам да са съобщили, че този сезон ще са повече от един.
Не разбираш, никой не казва, че победителят е повече от един. А че се изкривява НАШАТА картина, НАШЕТО гласуване. Защото всеки си харесва по няколко души. И както в темата за  Денсинг старс анкетата беше неправилно пусната... за любими двойки, но само с опция за едно гласуване, а всички казваха, че харесват по няколко двойки, но за съжаление могат да посочат само една, се получи над 90% за Дара и Джими, другите по 0%, защото нямаше опция да се кликне на втори и трети отговор, после анкетата беше преправена и веднага стана подредба с любимците на хората. Така и тук.. едни харесват например Царина, Чоткин, Галин... други харесват Царина, Симона, Сарамандов, но кликват само на Царина, защото имат само 1 опция, а другите остават с 0 гласа. Това имах предвид под "разваля се общата картина". Това е като "какъв стил харесваш"? И да имаш само една опция за гласуване, а човек може да харесва и поп, и класика, и джаз... И заради така направена анкета ,да гласува само за ПОП, другите остават с 0 гласа и така се изкривява картината. @RAngelova от темата за Денсинг старс веднага разбра и си коригира анкетата, направи я с multiple answer и хората прегласуваха. В случая.. дано и ти разбереш какво се опитвам да кажа. С предишния си коментар, показа, че не си ме разбрала. Никой не говори за това дали победителят е само един или не, става въпрос за нашите вкусове.  Повечето хора имат по няколко любимци, не само един. Нека имат възможност да гласуват до 4 души поне. Така се получава много реална картинка.

И да, пишеш "за мен" подчертано, но в случая участваме всички ние в тази анкета. И ние изграждаме общия резултат.

# 66
  • Мнения: 2 765
За мъж да спечели съм - Галин... Сарамандов

От жените Царина със сигурност я виждам на финал, другите в отбора са всяка луда по своему.

Стефи има спешна нужда да поработи върху емоциите си с помощта на психолог или някой авторитет по-мъдър. И на мен ми е жал вече за нея, ако спешно не осъзнае, че самоконтрола е ключа да започне да разбира себе си, после ситуации и отношения във външния свят ще приема нормално

# 67
  • Мнения: 11 196
diziler, когато в самото начало на сезона гласувахме за трима участника ти къде беше?
Гласувах, къде да съм бил. Темите нали са за всички?
Естествено, че няма да правя своя тема, това е безумно.
Всеки може да изкаже мнението си, това е свободен форум. И нищо не е със задължителен характер.

# 68
  • Мнения: 335
diziler, когато в самото начало на сезона гласувахме за трима участника ти къде беше?
Гласувах, къде да съм бил. Темите нали са за всички?
Естествено, че няма да правя своя тема, това е безумно.
Всеки може да изкаже мнението си, това е свободен форум. И нищо не е със задължителен характер.
Свободен е форумът, но не трябва да се прекалява с исканията.
След като си определил веднъж кои са ти любимците, сега избираш от тримата един.
Всеки е гласувал така.

# 69
  • Мнения: 570
Тая Стефани е голяма истеричка и много груба  .Тя и преди крещеше на играчи от отбора си .Но случи с новата луда Simple Smile

# 70
  • София
  • Мнения: 20 148
Мери, благодаря за новата тема! Hug
Не гласувах в анкетата, нямам фаворит тази година, а и няма някой, който ярко се откроява измежду всички. Кастът е трагичен просто. Помня в първите сезони как изписвахме десетки страници, обсъждахме, спорехме, вълнувахме се. А сега няма какво да се коментира, всичко е като 10 пъти претопляна манджа - повече скандали, отколкото готвене, съвсем го обърнаха на сеир и простотия. Всеки участник си има първообраз, който е еднакъв през всичките сезони и вече всичко е предвидимо и ужасно скучно.
Отборите се редуват в хубава спалня, затова беше ред на мъжете да спечелят.
Тази Михаела има речник на циганка-каруцарка, страшна простакеса е. Стефани е истеричка и никак не е добре с нервите, но поне е на моменти и от време на време има някакви проблясъци. И най-важното - не е обиждала досега.

Играта с рисунките ми е от любимите във формата, но всички се представиха отчайващо зле. Не че съм учудена. Само Калки отсрами червените, сините бяха жив зян. Изи ми прави все по-неприятно впечатление - много шумна и отворена, но доста семпла и простовата.
Златните винаги са на ниво соц домакиня, но някак все са по-добри от професионалистите. Joy
Винаги ми е било странно защо хората се натискат да употребяват думи и изрази на чужд език, без да се поинтересуват как точно се произнасят. Визирам "бЛьор блан"-а на Бонка.
Единственото, което ме накара да се засмея в този епизод беше изказването на Симона, че не била чувала за шопите.

Последна редакция: ср, 27 мар 2024, 13:23 от Reinа

# 71
  • Другата България
  • Мнения: 37 580
diziler, когато в самото начало на сезона гласувахме за трима участника ти къде беше?
Какво е това мрънкане?
Ако искаш глаувай, ако искаш не гласувай.
Условието на анкетата е много ЯСНО и ПРОСТО дефинирано - В средата на сезона, кой е вашият фаворит за спечелването на формата?
Кое не ти е ясно от така зададеният  въпрос?
Като искаш собствена анкета с въпрос по твой вкус има лесно и простичко решение. Правиш си тема и си свиркаш.
Благодаря, че го обясни и ти, както и че явно проблем с анкетата няма. Blush

# 72
  • София
  • Мнения: 27 283
Стефани определено не е добре с нервите и трябва спешна помощ. Плашеща е. Михаела пък явно е вкарана вътре да ги провокира по ред на номерата и да им изкара най-лошите черти. Стефани е лесна, да видим ултраса днес.

Поредна победа за златните този сезон. Действат простичко и залагат на сигурното, но им се получава. Калки изби рибата.
Сините не са отбор. Побеждават червените, защото те са още по-зле, не заради друго. Очаквах повече от Сарамандов. Големи претенции, но засега предимно е в обяснителен режим и всеки нещо му е попречило и не е виновен. Отделно е твърде лабилен за кухня под напрежение... Галин пък нещо шефа не го харесва ми се струва...
Няма, нито един мъж не се откроява този сезон. Победата ще е за някоя израснала в хода на сезона жена.

# 73
  • Другата България
  • Мнения: 37 580
Царина. Blush

# 74
  • Мнения: 2 600
Merri_an, благодаря за темата.
И аз виждам единствено Царина с адекватно поведение и достойна за финал.
Вчера много викове, много шум. Почти не можах да гледам.
Мисля, че вече отмина модата на крещящата телевизия..

Общи условия

Активация на акаунт