Hell’s Kitchen България - Сезон 6, Тема №2

  • 42 608
  • 756
  •   1
Отговори
# 15
  • София
  • Мнения: 27 181
Мери, да не си искала да напишеш Никол?

# 16
  • Другата България
  • Мнения: 37 316
Не. Blush
И Царина псува. Blush
И не само.

# 17
  • София
  • Мнения: 12 409
Гласувах за Сарамандов. Но може би Царина ще спечели.

# 18
  • Мнения: 335
В България в различните региони се псува по определен начин и по определен повод.
Царина в труден момент вместо да изпада в истерия просто възпроизвежда наученото през годините от семейство, работно място или от обкръжаваща среда.. Аз също нямам в репертоара си псувни, но се случва човек да се изтърве в кофти ситуация (обикновено по време на работа) и да изпусне малко напрежение с някой от безобидните варианти, чути през годините. Когато псуването не е насочено към определен човек е едно, друго е да те препсуват в лицето.
Ако се случи второто, то тогава стават едни събития с непредсказуем край и последствия.
В градовете по принцип се псува по-малко, докато на село псувните никога няма да изчезнат. Просто начинът на живот разделя града от селото. И на село има хора които не псуват, но са по-малко - преобладават псуващите, заради трудния живот и многото проблеми.
Та не я съдете толкова Царина, не го е направила с лошо. Simple Smile

# 19
  • София
  • Мнения: 2 410
Предни сезони почти не съм гледала. Този гледам от време на време (без златните). Колкото и да е ужасна Никол, ми харесва, Поли също ми харесваше, най-ми допада Царина, де. Като умения и като държание е някак най-балансирана. Кирил също, въпреки че е много нов.
От Чоткин ме побиват тръпки на ужас. Мъжете са по-силни в отборните игри по правило, но май и като умения са по-добри.
Не знам дали жена ще спечели.

# 20
  • София
  • Мнения: 7 876
Ами той Ангелов попита мъжете, като изгонят Чоткин, кой ще им бъде виновен за провалите.

# 21
  • Мнения: 788
Аз се съмнявам дали жена ще спечели.
По принцип големите скандали и батаци в кухнята са точно в червения отбор.

# 22
  • Мнения: 2 425
След като видях новите попълнения, Никол дори ми стана приятна с поведението си. Симона от ден едно е ужас, обаче тези новите всички са скандални. От червения отбор няма един да вкараха, който да не е отчайващ. В същото време двете нови попълнение при Сините в лицето на Сарамандов и Станислав се оказват положителни образи.

# 23
  • Мнения: 2 355
Благодаря за темата!
Нямам изявени фаворити този сезон. Като че ли Царина и Галин почти не ме дразнят 😀

# 24
  • София
  • Мнения: 11 489
Малко по диагонал гледах последния епизод, но новата ми стана толкова антипатична, че я наредих пред Стефка.
В анкетата все още не съм посочила никой. Може би на малко по-късен етап.

Благодаря за темата Flowers Hibiscus

# 25
  • Мнения: 2 425
Всички нови при червените бяха кой от кой по-ненормален и не на място. Стефани изглеждаше професионалист, но след изцепката още в първия епизод, че е вътре, за да купи апартамент за децата си, остави лошо впечатление. След това започна с ежедневни истерии. Онази "принцеса", която напусна след 2 епизода също беше неадекватна, не знаеше къде се намира и изобщо не знам, защо си е изгубила 1 седмица от живота за това предаване. Михаела също стана за смях още с представянето си, когато обясни, защо е отказала работа в ресторант със звезда Мишлен. Освен това се оказа същата като Стефани и изпада в диви истерии. Но това, което дадоха в интрото е по-скоро за привличане на интереса, а не реално насилие. Както в началото на сезона бяха показали Гатьо, който отправя заплахи, а след това червеното око на Галин. В хода на предаването се оказа, че двете сцени са с разлика от 2 седмици. Новият ултрас ми изглежда абослютно ненормален и е въпрос на време да се включи в зверски скандал. За пълничкият мъж, така и не запомних името му, нямам големи впечатления, но не вярвам да излезе стока.

# 26
  • Мнения: 59
Всички нови при червените бяха кой от кой по-ненормален и не на място. Стефани изглеждаше професионалист, но след изцепката още в първия епизод, че е вътре, за да купи апартамент за децата си, остави лошо впечатление. След това започна с ежедневни истерии. Онази "принцеса", която напусна след 2 епизода също беше неадекватна, не знаеше къде се намира и изобщо не знам, защо си е изгубила 1 седмица от живота за това предаване. Михаела също стана за смях още с представянето си, когато обясни, защо е отказала работа в ресторант със звезда Мишлен. Освен това се оказа същата като Стефани и изпада в диви истерии. Но това, което дадоха в интрото е по-скоро за привличане на интереса, а не реално насилие. Както в началото на сезона бяха показали Гатьо, който отправя заплахи, а след това червеното око на Галин. В хода на предаването се оказа, че двете сцени са с разлика от 2 седмици. Новият ултрас ми изглежда абослютно ненормален и е въпрос на време да се включи в зверски скандал. За пълничкият мъж, така и не запомних името му, нямам големи впечатления, но не вярвам да излезе стока.

Вероятно имате предвид Кирил?

# 27
  • Мнения: 2 425
Възможно е, просто така и не му запомних името. Все пак от всички нови, които вкараха последните няколко седмици в Червените, той ми изглежда най-адекватен. На ултраса му го запомних, защото се дублира с другия Галин.

# 28
  • Sunshine state
  • Мнения: 12 086
И аз в кюпа на гласуваите за Царина. Харесва ми.

# 29
  • Мнения: 221
Аз пък от новото момче, дето е фен на Левски не съм видял нещо лошо. Толкова лесно го определихте като гамен манияк, само щото бил "футболен фен".

Общи условия

Активация на акаунт