💖ЕДИН ЗА ДРУГ 💕 Сезон 5 (Тема 3)

  • 42 057
  • 742
  •   1
Отговори
# 30
  • Melmak
  • Мнения: 3 011
Ох, тези хора заедно ли живеят??

Веднага си избрах любимите храни, едно и също ям от годинииии на закуска, де.

# 31
  • Мнения: 1 506
Ивана и Ивайло играха супер нечестно. Тя му подсказва безброй пъти, той се прави на луд и накрая, мислели, че ще им вземат точки. Дано всичките им ги вземат.
Тази Петя явно не знае какво е закуска. Сложи й кафето на първо място, което е логично, тя не мислела, че е към закуската 🙄Дилян поне се постара и все пак имаше някаква логика. И с право й се ядоса.

# 32
  • Мнения: 1 433
Румчо как изтипоса, че желанието на Йоана не е важно, а това на децата и неговото.... Айде за децата го разбирам, ама да и го каже така. Не съм сигурна дали ако ми беше съпруг, след излизане все още щяхме да бъдем в брак😖

# 33
  • Мнения: 3 377
Аз се чудя тука защо няма коментари , то нова тема имало Simple Smile

# 34
  • София
  • Мнения: 6 983
Повечето казаха, че не закусват и оттам идват разминаванията. Кафето повечето го уцелиха..

# 35
  • София
  • Мнения: 20 083
Румчо как изтипоса, че желанието на Йоана не е важно, а това на децата и неговото.... Айде за децата го разбирам, ама да и го каже така. Не съм сигурна дали ако ми беше съпруг, след излизане все още щяхме да бъдем в брак😖
И сложи пържените филийки на предно място, защото ТОЙ много ги обичал. Joy Той си е най-важен, какво значение има, че играта е за вкусовете на жена му.

# 36
  • Мнения: 709
Назад гледам аз, но съм в шок от Денис и Дарина 🤦🏻♀ Тези двамата сигурно са се търсили по обява преди предаването, само за да влязат. 😀

# 37
  • софия
  • Мнения: 843
Споделям всеобщото мнение за най-наприятна двойка. По някаква причина Ивана и Ивайло не ме дразнят. Поредната леко скучна игра. Добре, че е Дилян да ни разсмива.

# 38
  • Мнения: 2 101
Ивана защо от време на време е с превръзка на ръката? Не й ли мина?

# 39
  • Варна
  • Мнения: 10 571
Май повечето които гласуваме, не пропускаме Йоана и Румен, трагично зле са. Дано тази седмица ги изпратим към вкъщи.

Абсолютно и има защо.

# 40
  • София
  • Мнения: 11 575
Тази игра щеше да е трудна за мен, нито закусвам, нито кафе, чай или сок пия. Гола вода не видях да има. 😁

Ивана не спря да му подсказва, няколко пъти каза Не, а след това продължи с жестове.

# 41
  • Мнения: 2 101
ИиИ загубиха залога, нали?

# 42
  • София
  • Мнения: 6 983
Иванка си призна..пост фактум, взеха им 10т, но нещо й изпуснах края на класацията...

# 43
  • Мнения: 9 057
Оф, утре пак стълбата на мъчението за жените. Как може да ги качват на такива огромни и високи съоръжения, друго е ако е за мъжете.

# 44
  • Мнения: 1 864
Иванка си призна..пост фактум, взеха им 10т, но нещо й изпуснах края на класацията...

Не ги харесвам, но не казвай нещата, както НЕ са. Още след играта тя предвиди, че така ще се получи като бяха заедно със СиС.

Общи условия

Активация на акаунт