💖ЕДИН ЗА ДРУГ 💕 Сезон 5 (Тема 3)

  • 42 059
  • 742
  •   1
Отговори
# 45
  • София
  • Мнения: 3 778
И и И играха безкрайна нечестно. Много се надявам те да си ходят тази седмица

# 46
  • софия
  • Мнения: 25 467
Тези игри са измисляни от мизогинист.

# 47
  • София
  • Мнения: 20 083
Не ги харесвам, но не казвай нещата, както НЕ са. Още след играта тя предвиди, че така ще се получи като бяха заедно със СиС.
Нищо не е предвидила, Мария им каза още след играта, че вечерта ще разберат колко точки ще им отнемат заради подсказването. А по време на играта, след като я предупреди на няколко пъти да не подсказва, й каза, че след последното предупреждение ще последва наказание.

# 48
  • Мнения: 1 864
Не ги харесвам, но не казвай нещата, както НЕ са. Още след играта тя предвиди, че така ще се получи като бяха заедно със СиС.
Нищо не е предвидила, Мария им каза още след играта, че вечерта ще разберат колко точки ще им отнемат заради подсказването. А по време на играта, след като я предупреди на няколко пъти да не подсказва, й каза, че след последното предупреждение ще последва наказание.

Е след играта й беше ясно, че така ще стане и го каза на СиС. Изобщо това не е постфактум според другата потребителка, която казва едва ли не, че след като Емо казал вече наказанието тогава си е признала.

# 49
  • Мнения: 3 377
Има ли клип някъде как точно подсказва Ивана , защото аз пропуснах ?

# 50
  • Мнения: 2 334
Аз си се чудя с какво ми е толкова неприятна полицайката. Много ми е анти тази жена. Защо , нямам конкретен отговор Rolling Eyes
Тази игра ще затрудни и моя мъж донякъде.

# 51
  • София
  • Мнения: 5 758
Ивана на няколко пъти ми се счу, че каза "не", може би за подребата, не знам.

# 52
  • Мнения: 11 017
Има ли клип някъде как точно подсказва Ивана , защото аз пропуснах ?
Върнете на запис предаването (Nova Play или VBox7), Ивана и Ивайло бяха първите, които играха, заедно със Светльо и Сияна. След 15-ата минута някъде. Или с интерактивната тв върнете назад, след 20.15 ч

# 53
  • Мнения: 2 334
Тези игри са измисляни от мизогинист.
Българската думичка е женомразец Hands V

# 54
  • София
  • Мнения: 6 983
shokomen, казах пост фактум в смисъл, че тя първо са зарадва на 20те точки и след това си призна, след като я уличиха във "вербално нарушение".. Пляскаше и го целуна, а беше редно да стои без изражение и да й е гузно...

# 55
  • Мнения: 4 574
И накрая - хитрата сврака с двата крака Grinning

# 56
  • Melmak
  • Мнения: 3 011
Добре, защо мъжете тичат в пижамки и пухкави пантофки, а жените ги тормозят така?? Сериозно ли???

# 57
  • До морето
  • Мнения: 7 071
Този Румен е пълен тъпанар. Как успя в 2 минути ефирно време 3 пъти да каже, че жена му не е важна, важни са той и децата?!?!

Продължавам да не харесвам Михаела. Адски ме дразни тази жена, постоянно обижда мъжа си по всякакви начини и се държи с него обидно снизходително. Днес историята за баба му и баницата беше супер гадна и никому ненужна, на него му пролича, че му стана криво, нищо че се опита да го отиграе.

Последна редакция: сб, 23 мар 2024, 04:55 от Boho chic

# 58
  • Мнения: 4 574
Михаела не е лоша с Венцислав, прекалено пряма е пред камерата обаче.

# 59
  • Мнения: 3 623
Два пъти Ивана каза “не” и после с жест/очи пак му подсказа, но не съм сигурна тук вече дали той я разбра. Заслужено им отнеха 10 точки.
Но не ми изглеждаше, че е нарочно. Просто сякаш й бяха първосигнални реакциите.

Общи условия

Активация на акаунт