💖ЕДИН ЗА ДРУГ 💕 Сезон 5 (Тема 3)

  • 42 053
  • 742
  •   2
Отговори
# 15
  • Мнения: 192
Гласувах за Йоана и Румен, София и Тихомир, Ивана и Ивайло ( главно заради Ивайло) Ивана ми харесва и сигурно ще ви изненадам , но  гласувах и за Михаела и Венци ( Михаела ми е пренавита и много ми се лигави) .
Много съжалявам за Гери и Светльо - бяха ми едни от фаворитите Heart

# 16
  • Мнения: 6 493
Глас единствено за Ивана и Ивайло. Носят ми негативизъм само като ги видя един до друг. Стоя в очакване я Ивайло да избухне и да стане грозно, я Ивана да се изложи със "знания" или успокояващи думи към нервака.

Последна редакция: пт, 22 мар 2024, 16:40 от Cafelate

# 17
  • Мнения: 8 819
не гласувам, никой не ме дразни, няма лоши двойки

# 18
  • Мнения: 263
Май повечето които гласуваме, не пропускаме Йоана и Румен, трагично зле са. Дано тази седмица ги изпратим към вкъщи.

# 19
  • Sofia
  • Мнения: 3 785
Благодарности и от мен за темата. Simple Smile Гласувах за Йоана и Румчо, Елизабет и Йордан, София и Тихомир и Ивана и Модерният ляв (Тънковеждов). Исках да включа и Маргото и мъж, но нямах възможност. 😊 Като се замисля, този сезон липсват изявени дразнители, като Иванчовци, Плиткови и разбира се "победителите", но нямам ярко открояваща се двойка, на която да стискам палци. Симпатизирам на Галина и Петър, но дотам. Приятно съм изненадана, че поне засега няма бутане на "избрани" двойки, за разлика от миналата година.

# 20
  • Мнения: 2 524
Благодаря и аз за темата! Hug

Гледате ли? Ивана си подсказа много сериозно на Ивайло. И с очи му подсказваше.

# 21
  • ENGLAND
  • Мнения: 4 099
Много гадно, Ивана ми става още по-противна, дано загубят.

# 22
  • София
  • Мнения: 6 983
Чух за някакво подсказване, после пак ще го върна..
Следващата ни анкета предлагам да е с въпроса: Кой е по-тъп?  а) Петя .. б ) Дилян

# 23
  • Мнения: 9 057
Благодаря за темата!
Е ще падна от смях с този Дилян.Joy

# 24
  • Мнения: 1 433
Умрях от смях с Дилянови 🤣🤣 Може да не са много в час, но поне не са "гадни" хора като други....

А, менюто на Светли беше топ 🤭

Ивана чух да казва два пъти "не", но не разбрах имаше ли разместване от страна на Ивайло?

# 25
  • София
  • Мнения: 20 083
Ивана излъга най-нагло, че е подсказвала неволно, защото когато й направиха забележка, продължи да подсказва с поглед. Просто Ивайло не видя или не я разбра. Надявам се да им отнемат точки.

Денис успя да ме втрещи - той все едно не живее с тази жена, как е възможно да не знае какво обича и какво мрази?!
Петя направо не ми се коментира, скандално тъпа е.

# 26
  • на село
  • Мнения: 3 926
Чак сега видях темата, благодарности Heart

Гласувах само за Марго и Крис, предимно заради нея, дразни ме тази жена и като започне да върти устата и прави физиономия, скоро поставени зъбни импланти ли има, какво ли, но много се криви. И като ценности не ми допада, то сметки не се плащат, не се готви....

Да не се произнасям за родната полиция, че...

Абе в тези закуски няма ли само сирене, шунка и кашкавал, домат и краставица!?
 Аз това ям, филийка със сирене, домат и колбас, а и бъркани яйца,  тях поне ги има Joy

# 27
  • София
  • Мнения: 5 758
Благодаря за новата тема!
Гласувах за Маргото и Кристиян, София и Тихомир, Петя и Дилян, Йоана и Румен. Можеше и още да добавя. Всеки с различно ме дразни.

# 28
  • Мнения: 1 433
С наличното меню аз щях да остана гладна 🤣 Не знам и как може човек да си подреди "любимците" в менюто 🤔

Румчо пак да си каже за ракийката, истинска пияница!!!

# 29
  • Мнения: 263
Йорданчо и Румбата- топ любимците ми, първия чак се гордее едва ли не че не носи закуска в леглото на жена си. Дъно, пълно.

Общи условия

Активация на акаунт