ЕРГЕНЪТ 🫅 - Сезон 3 - Тема 4!

  • 99 328
  • 2 189
  •   1
Отговори
# 2 145
  • here and now
  • Мнения: 4 298
Не забранявам аз. Гледа. Контрола е под формата на коментар. Коментираме типажи, поведение, реакции и т.н.
savii_,  явно при нас концентацията на бръмчалки е по-силна и от рана възраст започват. Поне с такива впечатления оставаме.

# 2 146
  • София
  • Мнения: 1 764
Мине се не мине време и на някоя потребителка детето й решава да емигрира от тази пошла страна България заради Ергена. Защото нали, възвишени личности ... не им е мястото сред простолюдието. 

# 2 147
  • here and now
  • Мнения: 4 298
Това не е простолюдие, това, което гледаме е дъно.

# 2 148
  • София
  • Мнения: 1 764
Никой не го отрича. Но това е сеирджийско предаване с определена цел. И не, нормалните млади жени не са такива като тези вътре и са си мнозинство. Тези са някаква сбирщина за сеира. Няма нужда от толкова драматизиране.

# 2 149
  • Мнения: 3 617
В следващия епизод Алеко ще е в ролята на пилон.

Очаквам тази седмица да се види гърбът на Кристина и Барбара, а другата седмица да са Теа и Милена.

Виктория и Киара в този ред след тях.

# 2 150
  • Мнения: 1 172
Брат Габриел в надкаст:
- Аз съм против агресията
- На агресията се отвръща с агресия
- Аз съм човек, който цени всяка една професия, стига да не продаваш своите морални ценности
- Няма нищо лошо в това за си сервитьор във въздуха

Това първите 30 минути. Още час и половина не мога 😀
-

Още няколко противоречия по памет:

- Не харесах Виктория от първата вечер, защото беше много шумна
- Християна не ми хареса първата вечер, но аз не си съставям мнение от първа среща

- 10 пая в лицето са нищо, това е игра, как може така да драматизира
- 1 пай в моето лице беше много по-гадно заради агресията на Йоана

- Надя е злобна, защото макар че харесваше Валерия, ѝ заби пай в лицето, след като Валерия първа заби на нея
- песничката и други ситуации са само, защото другата страна първа обидила

- Парцалът беше чист и това беше една шега, Надя драматизира, аз щях да го отиграя с хумор
- Цялото ми тяло реагира инстинктивно на пая и за малко се спрях да не ударя Йоана

- Надя в началото искаше да е с нас и ми говореше колко съм силна и с дар слово, после забелязах, че си говори и с Виктория и накарах момичетата да я наблюдават колко е злобна
- Мария си говори и с нас, и с Виктория и е свястна

- Пам е много естествена, устни вече си правят всички, това не са корекции

- Всички ни харесват, получавам много съобщения, в които ми се възхищават
- Достатъчно е да погледнете какво се излива по неин адрес в коментарите към видеото на надкаста

-не влязла в шоуто да си рекламира бизнеса, защото имала парите от преди това и много познати в София и популярността от Ергена нямало с какво да ѝ помогне
- рекламира салона в Надкаст, където нямаше да попадне, ако не беше Ергенът

Туджаров и Неделчо я нарекоха  "естествен лидер", "натурален стратег" "имаш хубави качества, как гордо си призна, докато четворката злобно потриваше ръчички", смяха се колко забавна била песничката за жълтите зъби и приключиха и двамата интервюто със "Супер си, Габи!"

Последна редакция: пн, 25 мар 2024, 13:33 от Lemon Verbena

# 2 151
  • Мнения: 4 116
В промото ми изглеждаше сякаш Виктория си тръгва. В последните секунди я даваха как се отдалечава в някаква дълга черна рокля е сякаш плачеше.

# 2 152
  • Мнения: 181
Ако има пране на пари покрай салона, по-скоро ще са тези на сестрите. Искали са да си отворят салон, не могат да докажат доходите си - дават ги на Вердон, който ги “инвестира” вместо тях.

# 2 153
  • София
  • Мнения: 2 914
Мерна ми се, че бил изчезнал епизодът с Габриел от Надкаста. Не е, там си е. Не съм го гледала, но от това, което се вижда, се е докарала на... "класна бизнесдама". JoyJoyJoy Ще имаме ли честта да видим и мозъчния тръст сестра ѝ да гостува, или е делегирала всички права на батЮ си? То всъщност, Памела може ли да свърже семантично 3 последователни сложно- съставни изречения? Предизвиквам я!

Тя и Габриела не успя да завърши едно изречение, представям си Памела. Има нещо, което дава на късо и при двете.

# 2 154
  • Мнения: 8 912
Ако има пране на пари покрай салона, по-скоро ще са тези на сестрите. Искали са да си отворят салон, не могат да докажат доходите си - дават ги на Вердон, който ги “инвестира” вместо тях.
Пред кого да си доказват доходите? Изобщо не вярвам, че НАП прави проверки кой откъде има пари - то ако беше така бая народ да го беше закъсал - укриват се доходи, осигуровки, въртят се едни пари под масата, отделно другите нелегални дейности. В повечето пъти хората посочват, че имат пари от родители, лични спестявания през годините и т.н.

# 2 155
  • Мнения: 194
Другата седмица залагам, че си тръгват Барбара и Васка

# 2 156
  • Мнения: 3 617
Барбата трябва да бъде изхвърлена като гюле.
Когато и да е - все ще е късно.

# 2 157
  • Мнения: 334
Скрит текст:
Брат Габриел в надкаст:
- Аз съм против агресията
- На агресията се отвръща с агресия
- Аз съм човек, който цени всяка една професия, стига да не продаваш своите морални ценности
- Няма нищо лошо в това за си сервитьор във въздуха

Това първите 30 минути. Още час и половина не мога 😀
-

Още няколко противоречия по памет:

- Не харесах Виктория от първата вечер, защото беше много шумна
- Християна не ми хареса първата вечер, но аз не си съставям мнение от първа среща

- 10 пая в лицето са нищо, това е игра, как може така да драматизира
- 1 пай в моето лице беше много по-гадно заради агресията на Йоана

- Надя е злобна, защото макар че харесваше Валерия, ѝ заби пай в лицето, след като Валерия първа заби на нея
- песничката и други ситуации са само, защото другата страна първа обидила

- Парцалът беше чист и това беше една шега, Надя драматизира
- Цялото ми тяло реагира инстинктивно на пая и за малко се спрях да не ударя Йоана

- Надя в началото искаше да е с нас и ми говореше колко съм силна и с дар слово, после забелязах, че си говори и с Виктория и накарах момичетата да я наблюдават колко е злобна
- Мария си говори и с нас, и с Виктория и е свястна

- Пам е много естествена, устни вече си правят всички, това не са корекции

- Всички ни харесват, получавам много съобщения, в които ми се възхищават
- Достатъчно е да погледнете какво се излива по неин адрес в коментарите към видеото на надкаста

-не влязла в шоуто да си рекламира бизнеса, защото имала парите от преди това и много познати в София и популярността от Ергена нямало с какво да ѝ помогне
- рекламира в Надкаст салона

Туджаров и Неделчо я нарекоха  "естествен лидер", "натурален стратег", смяха се колко забавна била песничката за жълтите зъби и приключиха и двамата интервюто със "Супер си, Габи!"
Щеше да е смешно, ако не беше тъжно. Напълно очаквано абсурд след абсурд... благодаря за резюметата. Simple Smile

# 2 158
  • София
  • Мнения: 1 275
В промото ми изглеждаше сякаш Виктория си тръгва. В последните секунди я даваха как се отдалечава в някаква дълга черна рокля е сякаш плачеше.
Е, не.. има други преди нея, къде нямат място там... Теа нали си държеше розата и пускаше някакви сълзи?

Дано сега като гледа, да осъзнае, че групичката, която уж я приветства, всъщност ѝ говори зад гърба - защото толкова си може и са такъв тип хора.

# 2 159
  • София
  • Мнения: 27 283
Абсурд Вики да си тръгне толкова рано.
Има доста плява за чистене...

Продуцентите сами са си виновни, че никой не им вярва. Те забъркаха тази каша още със сезон 1 когато взеха обвързан ерген. Кой да им вярва вече? Особено и с фалшивата и служебна победа на Капитонова. Сезон 2 се оказа, че бил свирен мач преди започне още. Добре че имаха силен каст да им спаси сезона и даже го превърна в най-коментирания тук и във фейсбук. Но отказаха още жени да гледат след ''неуспеха'' на Елена. Така че аз изобщо не съм учуден, че масово вече влизат обвързани и незаинтересовани от Ергена. Много исках да лансират това предаване като 'романтичното' предаване на България. Но не е и няма да бъде. Не и с тези продуценти начело. Няма как да се опитваш да правиш пошъл Биг брадър и да акцентираш върху пиянските изцепки на психически нестабилни и с дефицит жени и да получиш качествен продукт.

Общи условия

Активация на акаунт