ЕРГЕНЪТ 🫅 - Сезон 3 - Тема 4!

  • 101 510
  • 2 189
  •   1
Отговори
# 2 115
  • Мнения: 3 998
Тя тая Габриела върви и лайква и коментира не от скоро, виждала съм и под други публикации, на Цветка Биометка например. Не значи непременно, че някой ѝ обръща внимание, та възможно е да не се познава с всички тия моми, вкл. Мага

Маги й благодари, а Габа й отвръща. Едва ли не се познават изобщо.

# 2 116
  • Мнения: 1 226
За каква пералня говорите  хора? Лудогорец не е Манчестър, а този е един посредствен футболист. Пък колко пари може да взема този от футбол, та чак да пере.....Все пак е в България и черно тото да върти, няма да му се наложи чак пък да пере пари.
Ами например пране от такива дейности, заради които нарязоха Дебора. Така като му гледам реномето из медиите с това насилие над жени, баш на такова ми прилича. Като гледам и двете сестри с незнайно какви професии и въпросният "салон'. Хмм, салон, как звучи само, съвсем ме навежда на такива мисли.
Алек все повече ме очарова. Човекът обича Пинк Флойд, те му натресли най-долна проба чалгаджийки. В сряда май ще е кулминацията на извращенията с Теа. И като се замисля, че това вероятно се гледа от малки деца, буквално ме втриса от отвращение.

# 2 117
  • до морето
  • Мнения: 2 342
Лудогорец си е клуб на средно европейско равнище. Парите на футболистите са законни. За какво пране става въпрос?

# 2 118
  • Мнения: 5 633
Пак ли с тези малки деца, дето ще се възпитават от Ергена? Родителите са в грешка там, не шоуто.
Този ерген трябваше да е в миналия сезон, а Гената - тук.

# 2 119
  • София
  • Мнения: 6 212
Пак ли с тези малки деца, дето ще се възпитават от Ергена? Родителите са в грешка там, не шоуто.
Този ерген трябваше да е в миналия сезон, а Гената - тук.

Отдавна си го мисля това. И даже Елена ми се вижда вероятна победителка в такъв случай. Но да видим, да не ни изненада Сашко с финалния си избор.

# 2 120
  • Мнения: 9 012
Те парите вероятно не са от футбол и затова трябва да се изперат.
Все си мисля, че ако някой пере пари около Лудогорец, не е някой футболист, а Домусчиев. Че с неговия фармацевтичен бизнес и кораб, заловен с 500 кг кокаин, който бързо-бързо се потули, има повече материал за препиране.
Всеки бизнес, какъвто е и футболният клуб, се старае да се пази от скандали включително и такива, в които са въвлечени имена на футболисти.

Габриела и сестра й просто са поредните бръмчалки, които се мислят за оборотни, но са настъпали котката по опашката и сега гледат да излязат сухи от водата.

Мен не ми пука за деца, които гледали Ерген - имат си родители и контрол какво да се гледа. Явно и на Надежда-Нани не й пука, че синът й на 7 години може да гледа и да се гордее с майка си, която с още 30 жени влиза в състезание за непознат мъж.

# 2 121
  • Мнения: 4 170
Разгледах инстаграма на Виктория, има ги на всички момичета на първата страница в темата. Та има едни снимки на Викиту при една кола, където е много красива. С бретон, с изискан костюм с панталон. Изглежда перфектно.

# 2 122
  • Мнения: 5 879
Пак ли с тези малки деца, дето ще се възпитават от Ергена? Родителите са в грешка там, не шоуто.
Този ерген трябваше да е в миналия сезон, а Гената - тук.
Ееее, не, Гената не заслужава това. Плюс чисто визуално е по-харесван Генчо. Wink

# 2 123
  • Мнения: 8 068
Мерна ми се, че бил изчезнал епизодът с Габриел от Надкаста. Не е, там си е. Не съм го гледала, но от това, което се вижда, се е докарала на... "класна бизнесдама". JoyJoyJoy Ще имаме ли честта да видим и мозъчния тръст сестра ѝ да гостува, или е делегирала всички права на батЮ си? То всъщност, Памела може ли да свърже семантично 3 последователни сложно- съставни изречения? Предизвиквам я!

# 2 124
  • Мнения: 2 634
Разгледах инстаграма на Виктория, има ги на всички момичета на първата страница в темата. Та има едни снимки на Викиту при една кола, където е много красива. С бретон, с изискан костюм с панталон. Изглежда перфектно.
Те в Инстаграм всичките изглеждат перфектно. 😀

# 2 125
  • Мнения: 929
Кога Вердон, ще стане от ранга на Домусчиев, че да пере пари с мижаво салонче за красота? Да, помним кораба с кокаина. Разбира се, че парите не са от футбол. Както и се говори под "сурдинка", че Лудогорец е пералнята на Домусчиев, а Вердон си е посредствен футболист. Да рита топка и да се прави на голям мъж пред жени...едва ли има повече акъл, още повече, че се е хванал с бат Габриел. Чудя се дали хора като Домусчиев, биха харесали бат Габриел?

# 2 126
  • Мнения: 400
Този ерген трябваше да е в миналия сезон, а Гената - тук.
Ееее, не, Гената не заслужава това. Плюс чисто визуално е по-харесван Генчо. Wink
За мен Генчо изглежда най-зле от тримата. Прилича ми на средностатистически индиец. А средностатистическите индийци не се доближават до еталона ми за красота.

Последна редакция: пн, 25 мар 2024, 10:24 от Вени Ев

# 2 127
  • Мнения: 5 897
Пак ли с тези малки деца, дето ще се възпитават от Ергена? Родителите са в грешка там, не шоуто.
Този ерген трябваше да е в миналия сезон, а Гената - тук.
Ееее, не, Гената не заслужава това. Плюс чисто визуално е по-харесван Генчо. Wink
Наистина ли Гената визуално от по-харесван от Алек? 😧
Аз се учудвам и от друго, тези момичета изобщо ли не го слушат? По време на играта познах любимата му група и филм, без дори да следя предаването... то си личи горе долу още като човек си отвори устата какъв би бил вероятният му вкус. А те... Тетрадката любим филм 😆 и не помня вече каква група казаха за музика, но тотално не се вписваше.

# 2 128
  • София
  • Мнения: 6 212
Васил Найденов предположи Виктория.

Ми и на мен Алеко ми е най-бозав и непривлекателен, но това не пречи да го оценявам като най-добре представящият се Ерген. Държи се свястно. Simple Smile

# 2 129
  • София
  • Мнения: 1 340
Слушат го те.. по-заети да се следят една друга и да се наблюдават, както и да се борят за ефирно време, за да може после да се развият като "ифнлуенсъри".

Общи условия

Активация на акаунт