Дългото чакане след трансфер- тема 111

  • 25 937
  • 722
  •   1
Отговори
# 255
  • Мнения: 1 762
Ами при мен веднага. Но с този прием на хормони всичко в тялото ми беше разбъркано. И сега се чувствам сякаш ще ми идва цикълът. Тежест, болки в матката, напрегнати и болезнени гърди...
Има жени без никакви симптоми. Общо взето дали имаш или не някакви симптоми не е гаранция за успех.

Момичета,кога започват симптомите след транфер?

Последна редакция: ср, 27 мар 2024, 21:27 от anichka.bs

# 256
  • София
  • Мнения: 28
Честито и лека бременност!
Ти имаш 7 опита с ДЯ в Биотекском, ли?

Здравейте момичета! Минавам, за да споделя тихо моята радост Relieved
На 12 Март имах СЕТ с ДЯ на 3 5-дневни в Биотекском. Прибрахме се у дома и изчаках търпеливо всичките дни, както ми бяха казали и вчера 26 Март тестът беше зашеметяващ Simple Smile

Това ни е 7ма поред процедура, като досега бяха все ЗЕТ, и не мога да ви опиша каква радост е (имала съм само 1 път бременност, прекъснала в 6 г.с.)
Благодаря на Господ, че е с нас! Пожелавам и на вас успех и радост Sparkling Heart
Не, само този, останалите бяха тук в българска клиника.

Тихичко честито мамамишка Flowers Four Leaf Clover Кога ще ти е прегледа?

Кактусче, дано щъркела те посети скоро, скоро. Да не го санкционираме Relaxed
Първият преглед  - на 9 Април.

# 257
  • Мнения: 2 510
При мен симптомите започват от деня на трансфера 😁

# 258
  • Мнения: 100
Момичета, вие лежахте ли след трансфер. Аз съм втори ден днес и утре мисля вече да отида до офиса да се разнообразя.
На мен ми предстои скоро и съм планирала да си взема седмица работа от вкъщи. Доколкото разбрах в болничния пише, че е заради ин витро, а аз не искам да се знае на работа. Та, ще гледам да съм пред компютъра и да не работя много, освен ако някой не ме потърси. Харесала съм филми, плетки и планирам да ходя на солна стая, за да има и някаква разходка.

# 259
  • Мнения: 219
Момичета, вие лежахте ли след трансфер. Аз съм втори ден днес и утре мисля вече да отида до офиса да се разнообразя.
На мен ми предстои скоро и съм планирала да си взема седмица работа от вкъщи. Доколкото разбрах в болничния пише, че е заради ин витро, а аз не искам да се знае на работа. Та, ще гледам да съм пред компютъра и да не работя много, освен ако някой не ме потърси. Харесала съм филми, плетки и планирам да ходя на солна стая, за да има и някаква разходка.
Ако вземете болничен от ЛЛ може да Ви пише съвсем друга диагноза, нямаща общо с ин витрото.
Успех!

# 260
  • Мнения: 54
Момичета,кога започват симптомите след транфер?

При мен при успешният ми трансфер (преди това имам 5 неуспешни) започнаха на 6ти ден като усещането беше много странно. През целият следобяд имах периодични вибрации в матката, много отчетливо усещащи се, все едно съм глътнала телефон и периодично звъни😄 Вечерта имах няколко пробождания в кръста, а през живота ми никога не съм имала никакво болка в кръста. На следващия ден нямах абсолютно нищо като симптом, затишие изцяло,  на по следващия 8ми ден получих зацапване сутринта, отидох и си пуснах кръвен тест Simple Smile

# 261
  • Мнения: 140
Аз всеки ден си карам и взимам дъщерята от градина още след трансфера. Подбирам си маршрути с хубав път. Утре обаче излизам защото висенето вкъщи ме побърква. Ако са силни ембриончетата ще се закрепят. Само не знам тази тъпа тежест и болка вдясно от какво е

# 262
  • Мнения: 17
Аз всеки ден си карам и взимам дъщерята от градина още след трансфера. Подбирам си маршрути с хубав път. Утре обаче излизам защото висенето вкъщи ме побърква. Ако са силни ембриончетата ще се закрепят. Само не знам тази тъпа тежест и болка вдясно от какво е
Аз също имам болка в дясно и не мога да преценя от какво е.Мисля си че може да ме боли яйчника от пункцията.

# 263
  • Мнения: 140
Аз съм ЗЕТ. От снощи спря да ме боли и сега съм перфектна. След пункцията и мен ме боляха.
Аз всеки ден си карам и взимам дъщерята от градина още след трансфера. Подбирам си маршрути с хубав път. Утре обаче излизам защото висенето вкъщи ме побърква. Ако са силни ембриончетата ще се закрепят. Само не знам тази тъпа тежест и болка вдясно от какво е
Аз също имам болка в дясно и не мога да преценя от какво е.Мисля си че може да ме боли яйчника от пункцията.

# 264
  • Мнения: 472
Момичета,кога започват симптомите след транфер?

При мен при успешният ми трансфер (преди това имам 5 неуспешни) започнаха на 6ти ден като усещането беше много странно. През целият следобяд имах периодични вибрации в матката, много отчетливо усещащи се, все едно съм глътнала телефон и периодично звъни😄 Вечерта имах няколко пробождания в кръста, а през живота ми никога не съм имала никакво болка в кръста. На следващия ден нямах абсолютно нищо като симптом, затишие изцяло,  на по следващия 8ми ден получих зацапване сутринта, отидох и си пуснах кръвен тест Simple Smile

При спонтанната ми бременност, която завърши за съжаления със спонтанен аборт имах същите симптоми . Вибрациите бяха много активни и сякаш електричество течеше през мен по време на имплантацията.  На кой ден беше трансфера?

# 265
  • Мнения: 54
Момичета,кога започват симптомите след транфер?

При мен при успешният ми трансфер (преди това имам 5 неуспешни) започнаха на 6ти ден като усещането беше много странно. През целият следобяд имах периодични вибрации в матката, много отчетливо усещащи се, все едно съм глътнала телефон и периодично звъни😄 Вечерта имах няколко пробождания в кръста, а през живота ми никога не съм имала никакво болка в кръста. На следващия ден нямах абсолютно нищо като симптом, затишие изцяло,  на по следващия 8ми ден получих зацапване сутринта, отидох и си пуснах кръвен тест Simple Smile

При спонтанната ми бременност, която завърши за съжаления със спонтанен аборт имах същите симптоми . Вибрациите бяха много активни и сякаш електричество течеше през мен по време на имплантацията.  На кой ден беше трансфера?

Моят беше на естествен цикъл ЗЕТ на едно 6дневно с ПИД

# 266
  • Мнения: 47
Мина 2-рия ми преглед След + резултата. От датата на трансфера трябва да съм в 7 г.с. ,а по измерване съм 6 г.с. и 2 дни. Видя се ембриончето, но не успяхме да чуем сърдечни пулсации, защото е  рано. Бях се притеснила, защото миналата седмица се видя само плоден сак и се Бях филмирала за "кухо яйце ".Сега След като се видя ембриончето се успокоих, но ме притеснява това изоставане....На преглед съм чак на 9 -ти..Моля се всичко да е наред ❤️

# 267
  • Мнения: 1 762
Защо изоставане? 6 + 2 е 2-ри ден от 7 г.с.
Не зная защо са казали, че е рано за сърцето. То се развива още в 6 г.с. Аз го чух в 1-ви ден на 7 г.с. Може апаратурата да не е толкова нова и да не го засича.

# 268
  • Мнения: 22
Здравейте, как ви се струва чхг на 10ти ден след ЗЕТ на един 5 дневен ембрион?

# 269
  • Мнения: 106
Перфектно е! Честито и леко бременеене! 🍀
Здравейте, как ви се струва чхг на 10ти ден след ЗЕТ на един 5 дневен ембрион?

Общи условия

Активация на акаунт