Дългото чакане след трансфер- тема 111

  • 26 297
  • 722
  •   1
Отговори
# 240
  • Мнения: 76
Здравейте момичета! Минавам, за да споделя тихо моята радост Relieved
На 12 Март имах СЕТ с ДЯ на 3 5-дневни в Биотекском. Прибрахме се у дома и изчаках търпеливо всичките дни, както ми бяха казали и вчера 26 Март тестът беше зашеметяващ Simple Smile

Това ни е 7ма поред процедура, като досега бяха все ЗЕТ, и не мога да ви опиша каква радост е (имала съм само 1 път бременност, прекъснала в 6 г.с.)
Благодаря на Господ, че е с нас! Пожелавам и на вас успех и радост Sparkling Heart

Честитоооо, спокойна, безпроблемна и дай Боже 2-3 пухкави бебета на финал ❤️🩷💙

Момичета, вие лежахте ли след трансфер. Аз съм втори ден днес и утре мисля вече да отида до офиса да се разнообразя.
Стига ти толкова лежане, движението дава добро крвообращение на матката и е препоръчително, връщай се в нормален режим на живота си, просто не прави резки движения и не вдигай тежко ❤️

# 241
  • Мнения: 63
Момичета, вие лежахте ли след трансфер. Аз съм втори ден днес и утре мисля вече да отида до офиса да се разнообразя.

След първия ми трансфер отидох  на работа на следващия ден с цел да се разнообразявам и да не го мисля. Неуспешен е. След втория трансфер си взех болничен една седмица. Не съм лежала постоянно, далеч съм от мисълта, че лежането помага за имплантация и тн, но правих любимите си неща- разходки, четох книги, Нефликс и много позитивни мисли. Не знам кое по-точно помогна, за да е успешен този трансфер, но съм сигурна, че колкото и да си харесвам работата, напрежението и отговорностите винаги ги има и точно в този момент след трансфер, е трябвало да помисля за себе си и моите хобита, желания и тн. Simple Smile

# 242
  • Мнения: 442
Честито и лека бременност!
Ти имаш 7 опита с ДЯ в Биотекском, ли?
Към noakaia- с успешната ми бременност, която днес е една палава тинейджърка на 13г., лежах почти постоянно до теста. Просто не съм знаела кое е правилно или не. Бих те посъветвала да се откъснеш за малко от работата и да се отдадеш изцяло на себе си. Каквото те прави щастлива, само без натоварване. Успех!
Здравейте момичета! Минавам, за да споделя тихо моята радост Relieved
На 12 Март имах СЕТ с ДЯ на 3 5-дневни в Биотекском. Прибрахме се у дома и изчаках търпеливо всичките дни, както ми бяха казали и вчера 26 Март тестът беше зашеметяващ Simple Smile

Това ни е 7ма поред процедура, като досега бяха все ЗЕТ, и не мога да ви опиша каква радост е (имала съм само 1 път бременност, прекъснала в 6 г.с.)
Благодаря на Господ, че е с нас! Пожелавам и на вас успех и радост Sparkling Heart

# 243
  • Мнения: 2 565
Стискам палци на всички 🍀❤️ Нека щъркелите да продължават да носят бебенца ☀️🫶🥰 аз още си чакам моето 😁

# 244
  • Мнения: 1 450
Тихичко честито мамамишка Flowers Four Leaf Clover Кога ще ти е прегледа?

Кактусче, дано щъркела те посети скоро, скоро. Да не го санкционираме Relaxed

Последна редакция: ср, 27 мар 2024, 11:28 от Фрида

# 245
  • Мнения: 228
Момичета, вие лежахте ли след трансфер. Аз съм втори ден днес и утре мисля вече да отида до офиса да се разнообразя.
Лежах почти плътно една седмица, само ставах да хапна, да се изкъпя и да приготвя нещо за хапване. Втората седмица малко повече се раздвижвах, но гледах да не шофирам, да не вдигам тежко, без резки движения. След като разбрахме, че съм бременна още повече се пазя. След два дни влизам в 5 месец.
Пазете се и правете това, моето ви удовлетворява. Работата винаги може да почака. Аз си бях взела две седмици болничен от личния и си почивах. След положителния тест не съм се връщала на работа, карам си с болнични от АГ.
Успех!!!

# 246
  • Мнения: 202
Момичета минавам да се отчета след прегледа ми вчера Имаме си три еднакво тупкащи сърчица 🐣🐣🐣 Просто не мога да повярвам! Много съм радостна и в същото време уплашена. След 3 години не успехи и толкова отрицателни тестове… това сега е някакво чудо. Вярвам че щом Господ ни ги изпраща, всичко ще бъде наред!
Стискам ви палци на всички скоро да усетите тази невероятна радост! 🥰 А на мен дупе да ми е яко хахаха 😄

# 247
  • Мнения: 141
Благодаря, момичета. Моята работа не е натоварваща и по скоро ще разпусна в офиса за час два с хубави емоции. Имам една тъпа болка вдясно ниско и се надявам да е на хубаво. Успех на всички чакащи 🍀🍀🍀

# 248
  • Мнения: 13
Здравейте , момичета! Днес ми е 12 ден след ЗЕТ трансфер.
25.03 - чхг 169.9
27.03 - чхг 249
Как нараства според вас?

# 249
  • Мнения: 173
Здравейте,бих искала да попитам някоя от вас имала ли е придърпване след трансфер и (малко смешно сигурно ще ви прозвучи) но ако спя настрани ще има ли проблем с ембрионите?🙂

# 250
  • Мнения: 1 450
Здравейте,бих искала да попитам някоя от вас имала ли е придърпване след трансфер и (малко смешно сигурно ще ви прозвучи) но ако спя настрани ще има ли проблем с ембрионите?🙂

Супер е това, че спите настрани. Във втори и трети триместър е препоръчително да се спи точно наляво. Успех ви желая.

# 251
  • Мнения: 2 565
Здравейте,бих искала да попитам някоя от вас имала ли е придърпване след трансфер и (малко смешно сигурно ще ви прозвучи) но ако спя настрани ще има ли проблем с ембрионите?🙂
Напълно нормално е ☺️ Когато легна на лявата страна и ме отпуска.

# 252
  • Мнения: 1 858
Аз бях от тези, чиито трансфер беше в петък, в събота пътува 4 часа по завои и що-годе хубав път (почти без кърпежи) и в понеделник бях на работа. Замествах колежка и беше лудница! Даже забравих, че съм правила трансфер през деня. Толкова спокойно ми е било. И в цялата тази вихрушка между работа, дом и деца се оказах с положителен резултат от ЗЕТ.
След свежия трансфер преди няколко месеца лежах. И то не друго, ами бях в болничен и с хиперстимулация. И пак имаше имплантация, макар и за кратко. Затова бях си казала, че на ЗЕТ няма да го мисля и ако е рекъл Бог да имам още едно дете, то чудото ще се случи. 

На всички нови, похвалили се с прекрасен резултат - честито! Чакаме ви с хубави новини за туптящи сърчица и лека бременност!

# 253
  • Мнения: 28
Момичета,кога започват симптомите след транфер?

# 254
  • Мнения: 141
Мен ме боли само в дясно… не знам как да го разбирам това
Здравейте,бих искала да попитам някоя от вас имала ли е придърпване след трансфер и (малко смешно сигурно ще ви прозвучи) но ако спя настрани ще има ли проблем с ембрионите?🙂
Напълно нормално е ☺ Когато легна на лявата страна и ме отпуска.

X Реклама

Общи условия

Активация на акаунт