✨Dancing Stars Bulgaria 2024 - Тема 3

  • 33 230
  • 739
  •   1
Отговори
# 705
# 706
  • Street of Dreams
  • Мнения: 13 506
В Капките  някой я прави тази песен на Мила, но не помня кой, че тази година доста слаб сезона и само хвърлям по едно око,  докато си върша домакинската работа .

Онази високата руса мацка я прави и много ми хареса. Даже бих казала по-добре и от оригинала, който сега виждам. Интересна и нестандартна песен, някакъв сръбски регетон. Представям си, че е хит по дискотеките.

# 707
  • Мнения: 583
Спомням си в първи сезон, когато Илиана Раева участваше, Нешка и каза, че е напълняла. И Илиана взе да се увива във фолио и какво ли не и на следващия лайф Нешка ѝ каза "Колко, 2 кг ли свали?" и Илиана, с физиономия на дете, носещо бележник, пълен с шестици, каза "3!" Grinning Мн беше смешна Grinning

# 708
  • Мнения: 11 196
Тогава изобщо не съм гледал това предаване. А едновременно с него по конкурентната тв даваха ВИП Денс или Dance with me? Май имаше нещо от рода на Танцувай с мен, помня, че двете танцувални предавания бяха едновременно по НОВА и БТВ

# 709
  • Стара Загора
  • Мнения: 455
...

Ако Раева кряка и се пали по-малко, журито ще е перфектно.
Точно казано. Чудех се само аз ли се дразня от приповдигнатия й тон и високи октави.

# 710
  • Мнения: 1 609
Ами изгледах Ивет отново. Тромавостта и идва според мен основно, ако не единствено от телосложението и. Ако беше 6-7 кг надолу, щеше да изглежда различно.

# 711
  • Мнения: 428
Изгледах и втората част:

1. Веси и Емрах и целувката Simple Smile - имат си нещо те от самото начало и изобщо не е само защото той е нахалник и ѝ се натиска, тя също го харесва много, даже на моменти гледа като доста хлътнало момиче. Може би се ядоса от целувката, защото всичко става вече много публично и се притеснява, не знам. Водещите прекалиха с бъзиците и аз на мястото на Веси щях да се притесня, но пък честно казано се посмях, колкото и нескопосани да бяха шегичките. Особено като казаха, че Яна и Петко и те така отричали за флирта, още отричат и децата им също отричат.
2. Валери и Дорина - добре бяха, но не чак за 40 точки. Но аз за него предвиждах да се засили по някое време, ще стои до финала той Simple Smile
3. Виктор и Михаела - много си оправих впечатленията и за двамата след това им участие. В тази вечер конкретно блестеше само тя, но като цяло много ми харесват. Жалко, че сякаш продуцентите са го предвидили за ранно отпадане. Предпочитам да гледам него, а не Мила Роберт примерно.
4. Натали и Димитър - тя танцува много хубаво, но просто не я харесвам. Нито в прогнозата за времето ми харесва, нито в Култ, нито никъде. Стилът на танците им също ми е малко чужд, уж красиви хореографии, но не бих ги изгледала пак.
5. Папи и Ани бяха много добре, обичам линди хоп, но костюмите им въобще не ми харесаха.

Като споменах костюми - роклята на Веси беше мноооого красива и толкова ѝ отиваше. Прическата и гримът също, като бижу беше тя.

# 712
  • Мнения: 1 024
Дорина в преден сезон ли се беше загаджила с Ангел, който беше нашумял покрай онзи интересен дует с Моисей?
Още в началото ми изглеждаше много позната докато се сетя. И изобщо повечето от танцьорите са от предни сезони, но докато ги разпозная 10г по-късно…,

# 713
  • Мнения: 3 084
Май да , даже в черешката участваха с ангел до колкото си спомням

# 714
  • Мнения: 7 220
При обявяване на участниците бях писала, че не съм доволна заради Емрах и Виктор.
За Емрах не съм си променила мнението, но виж, за Виктор...
Хич не го понасях, още от Ергенът. После като почна да изкача отвсякъде съвсем ми опротивя.
Но в ДС погледнах на него с други очи. Доста ми харесва и се надявам да се задържи по-дълго.

# 715
  • До морето
  • Мнения: 7 108
От професионалните танцьорки Ани, на Виктор, Ралица, Елена, Дорина са участвали и в предишните сезони. От мъжете само за Месечков се сещам.
Светльо, Рангел, Трендафил бяха изключителни танцьори, не знам къде са и дали още се занимават с танци

# 716
  • Мнения: 11 196
И Месечков като си потроши крака и имал счупена костица на петата, та и на болкоуспокояващи бил... защо просто не сменят партньора на Неделя? Нали има отпаднали вече двойки и професионалните танцьори от тях остават свободни?

# 717
  • INFJ
  • Мнения: 9 417
Защото тотално ще им се смени енергията, която според мен е уникална за този сезон.

# 718
  • Мнения: 11 196
Е, дайте да потрошим човека сега… този крак трябва да почива и да не се натоварва известно време. За да мине.

# 719
  • INFJ
  • Мнения: 9 417
Сигурна съм, че човекът има глава на раменете и е способен сам да взима решения. И да носи отговорност за тях.

X Реклама

Общи условия

Активация на акаунт