✨Dancing Stars Bulgaria 2024 - Тема 3

  • 33 237
  • 739
  •   1
Отговори
# 690
  • Мнения: 734
Я, Джимито на Дара с Брад Пит😁🤩🤪
 

# 691
  • Мнения: 1 532
Доктор Щонова е невролог, тв водещ. И за мен е силно пренавита и свръхамбицирана, но я харесвам много повече от ленивата и вяла Емануела например. Тя сякаш вярва, че самото ѝ присъствие е бонус за жури и публика. Позира много, все едно постоянно снима клип- и признавам- добра е в поза, лицев израз, сексапил…Всичко нужно за уважаваща себе си  чалга  дива. Но не грабва с танц, енергия, не танцува вдъхновено, с душа и страст. А Щонова е точно обратното- нулев сексапил, но елегантна, красиво и вдъхновено танцуваща.
Но снощи двамата с Атанас прекалиха със страстта- превърнаха изискания валс в аржентинско танго.

Последна редакция: ср, 27 мар 2024, 18:03 от ellis

# 692
  • Враца
  • Мнения: 2 700
Бихте ли споделили Мила с какво точно е известна? Не съм сигурна дали съм я чувала(виждала) преди шоуто.


Пее една песен - Покемон Simple Smile

https://www.youtube.com/watch?v=g2Sx3u9H8lo

Бих се радвала , да чуя мнението ви.
В ютуб , е много харесвана.

# 693
  • София
  • Мнения: 3 821
Грубо ли е да кажа - рядко тъпа песен 😶😶 Като цяло е безкрайно неизвестна, но пък със сериозно самочувствие

# 694
  • Мнения: 438
Толкова ме "впечатли", че на 3 секунда я спрях.

# 695
  • Мнения: 2 162
В Капките  някой я прави тази песен на Мила, но не помня кой, че тази година доста слаб сезона и само хвърлям по едно око,  докато си върша домакинската работа .

# 696
  • Мнения: 232
Добра е песента ,за пръв път я чух в капките, дотогава не бях я чувала , нито песента , нито Мила.
Аз я разбирам , като  саркастично намигване към простотията, в която живеят някой хора.
Интересна личност е Мила , ще видим занапред !

# 697
  • Мнения: 1 391
Джулката я пя в Капките, тогава за пръв път я чух. Знам друга песен на Мила - Ме4ка, доста я пускаха по радиото, даже си я припявах.

# 698
  • София
  • Мнения: 3 080
Започва като сръбско от 90-те, нататък не знам. Много бие на чалга, просто потрес. И тя се мисли за някаква алтернативна, ще падна.

# 699
  • Мнения: 11 196
Я, Джимито на Дара с Брад Пит😁🤩🤪
 
И къде на тази снимка е Джими?

# 700
  • Мнения: 354
Наталия – хареса ми като цяло танцът й, обаче се усещаше колко е пренавита. Явно и Галена го усети, защото каза нещо от сорта, че на няколко моменти преигра, което е и моето мнение.

Много ме подразни в този епизод Галена. Постоянно прекъсваше Томаш и Франциска и изобщо не се усети, че това е много невъзпитано. Фринциска дори тупаше по едно време по масата,  защото беше нейн ред да се изкаже, ама колежката й не го отрази.

Валери го превъртях, но от краткия момент, който хванах – имаше добра стойка, но беше мноого далеч от 10.

Моята любимка Дара изобщо не танцува салса. Споделям напълно мнението на Франциска, че имаше много шоу и малко танц.

И като цяло ми е такова мнението за българския денсинг старс. Не ги гледам тия от острова, от които явно българите копират, но следя финландската версия от много години. Финландците не са толкова добри танцьори като българите, но хореографиите им са много по-добри. В българската версия има много шоу и премятане, а аз искам да гледам танци. Естествено, че шоуто е неразделна част от това предаване, но поднесено в подходящ момент. Тук има твърде много премятания - тъкмо реша, че вече е време за танц и то свършило. Остава ми горчив вкус в устата, че реално не мога да преценя тоя човек може ли да танцува, защото той само се е въртял като циркаджия.

Последна редакция: ср, 27 мар 2024, 21:59 от Queen Klara

# 701
  • София
  • Мнения: 16 204
Я, Джимито на Дара с Брад Пит😁🤩🤪
 
И къде на тази снимка е Джими?
Шиа ЛеБьоф, вдясно от Брад Пит.

# 702
  • Мнения: 11 196
Ъъъъ.... според мен, няма нищо общо. Но щом сте рекли...

# 703
  • Мнения: 1 024
За Емрах и Веси отдавна се заговори, че са станали двойка още в първите седмици на предаването. Държали се много влюбено според останалите двойки. Или на Веси ѝ е дошъл акъла или просто не иска да се афишира. Пък и не е професионално да се целува с някой на дансинга.
Целувката си беше открадната, журито много прекали с коментарите после, със сигурност и те знаеха за слуховете.  Още като танцуваха като джин и маймунка Емрах я награби накрая като свърши танца да я прегърне и целуне по бузата отстрани и тя тогава го изблъска здраво. Направи ми впечатление, защото другите двойки си се гушваха накрая при журито.

На мен от всички най-много ми харесва Веси Simple Smile Страшно чаровна, има едно топло излъчване. Искам да я гледам още да танцува. Иначе вчерашната вечер много ми харесаха повечето изпълнения. Направо съжалявам, че отпада двойка всеки път. Предпочитам да е като капките - танцуват всички всеки път и трупат точки, а накрая финал за най-добре представилите се. Вижда се, че някой може да отпадне случайно само защото са там Увалиев последни и не е имало време за смс-и.

# 704
  • Мнения: 11 196
Ах, Рангел! Колко го харесвах само! Надявах се да го видя и този сезон, но уви...
Ето още няколко клипа от 2008 и 2009. Тази първата.. Яна на Петко ли е?




Общи условия

Активация на акаунт