ЕРГЕНЪТ 🫅 - Сезон 3️⃣ - Тема 3️⃣!

  • 106 800
  • 2 559
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 9 057
Мерси,Камил.Включих и Габриела,Теа,Валерия.

# 16
  • Мнения: 891
Наум защо гоняма в анкетата, пък има Алек? Трябва да има възможност да си сменят местата, може да се раздвижи шоуто😁

Е стига, де, Наум беше достоен съперник на Надежда в предишната анкета, много ще мъ вдигнем акциитe Grinning
А и как така Теа (Минкова} ще го пусне да си смени мястото с Алек, абсурд Grinning

# 17
  • Варна
  • Мнения: 10 571
Още един глас ми трябваше за Силви 🤣🤣

# 18
  • София
  • Мнения: 6 088
Благодаря за темата!
Одма гласувах за Габриела и Барбара, и за цвят сложих и Йоана и Крисито.

# 19
  • Мнения: 185
Казаха ми,че Ваня Щерева била в сутрешния блок и подобно на Наум ,обещала много обрати този сезон😉

# 20
  • София
  • Мнения: 6 258
Гласувах за Габриела, Барбара и Надя - защото са толкова злобни, че чак неприятни за гледане, за Силви - защото не е на център и има поглед на сериен убиец и за Теа - понеже е толкова куха и евтина като поведение и визия, че нямам желание да я гледам изобщо повече, а и се дава прекалено много екранно време.

Последна редакция: пн, 11 мар 2024, 17:56 от ~Étoile~

# 21
  • Мнения: 531
Благодаря зо темата! От мен глас за напускане към Силви и Криси Горджъс.

# 22
  • Мнения: 2 714
Използвах и петте опции. На първо място Виктория - притеснява ме, че все повече ще се унижава с напъните си да е единствена и неповторима за Алек, а от това ми става кофти. Разбира се, намерих място и за Силви - този тип самовлюбено величаещи се псевдоинтелигенти не понасям. Следват сестричките - едната злостен провокатор, другата с напъни за принципи, за които само е подочула нещичко. Накрая Горджъс - комедийно несъответстващ на собствените ѝ претенции образ.
То като се замисля и други не са за гледане, ама колкото-толкова.

# 23
  • Мнения: 79
Благодаря за новата тема! Гласувах за Габриела, Барбара и Крис Горджъс. Иска ми се да ги изгонят и трите наведнъж, но това едва ли ще стане. Дано, поне тази седмица, една от трите си тръгне.

# 24
  • Мнения: 515
Най-неприятна от самото начало ми е Валерия, следвана от Криси Горджъс, Барбара, вече Габриела и Надя.
Вики е неприятна, да, но ми е жална на моменти. Не е била обичана и е сложила щит, затова бълва тази злоба. Не е щастлива жена и си личи.
Забравих Силви - ами не в час момичето, големи напъни за интелигенция, образованост. Ако наистина беше това, което твърди, че е, нямаше да има нужда постоянно да го декларира и декламира.

# 25
  • Мнения: 718
Хайде и аз в новата тема с по един глас за Габриела, Барбара и Васка. Габ и Барб са ми груби и лоши, а Васка ми е като Валерия Първа - красива, но и някак противна в същото време.

# 26
  • Мнения: 4 355
За доста момичета гласувах:
Валерия - не ми е харесвала в нито един момент, освен чисто визуално. Някак си ме натоварва.
Барбара - по принцип нямам нищо против хапливите коментари, но тя изглежда е там само за да прави такива, а и не са особено сполучливи.
Васка - нищо лично спрямо момичето, но ми идва твъъъърде много хайпа по нея (вече отслабва), а съм видяла само махленско злобеене от нея.
Йоана - не ми е симпатична и не харесвам надменни хора.

Чудех се коя да е номер 5 и гласувах за Маги. Ясно ми е, че няма как да се случи, но просто не ми харесва, фалшива ми е и ѝ се отделя твърде много време, а имам други фаворитки. Ако бях помислила повече, определено щях да си заменя гласа за нея с такъв за Надя, която също е злобничка.
Габриела и Виктория също не са положителни образи, но са ми интересни като личности и определено раздвижват наратива.

# 27
  • Мнения: 5 238
Използвах и петте опции. На първо място Виктория - притеснява ме, че все повече ще се унижава с напъните си да е единствена и неповторима за Алек, а от това ми става кофти. Разбира се, намерих място и за Силви - този тип самовлюбено величаещи се псевдоинтелигенти не понасям. Следват сестричките - едната злостен провокатор, другата с напъни за принципи, за които само е подочула нещичко. Накрая Горджъс - комедийно несъответстващ на собствените ѝ претенции образ.
То като се замисля и други не са за гледане, ама колкото-толкова.
И аз гласувах за Вики - да не се излага. За Габи, защото е много неприятна по различни параграфи. Силви искам да си ходи, понеже тази история с вещерството е пълна глупост и ме дразни. Надя е гадна и изненадващо глупава - не искам да я гледам. За Барбара или добро, или нищо (може да ме набие), но дано бързо е освободила Сашко от присъствието си (притеснявам се за момчето).

# 28
  • Мнения: 965
Благодаря за новата тема. Flowers Rose
Глас и от мен за Дон Габриел. Trollface

# 29
  • Варна
  • Мнения: 686
Защо новата тема е в раздел филми и тв сериали?
Допълвам, че гласувам за Милена. Не и трябваше изобщо да влиза.

Последна редакция: пн, 11 мар 2024, 19:00 от cucurbita pepo

Общи условия

Активация на акаунт