ЕРГЕНЪТ 🫅 - Сезон 3️⃣ - Тема 3️⃣!

  • 106 794
  • 2 559
  •   1
Отговори
# 2 550
  • Мнения: 215
Това е най-тъпото нещо, което съм гледала. Добре, че има 0 лайка.
Тази (горджъса) ми е най-нелепата от всички там

Толкова противна на вид и проста на акъл жена.
https://www.instagram.com/reel/C32HDwjNmrl/?utm_source=ig_web_co … =MzRlODBiNWFlZA==

# 2 551
  • Мнения: 66
Това с пулс 180 не е паник атака, а ритъмно нарушение и не е задължително да имаш сърдечен проблем за него. Друга е причината, но не ми се обяснява сега. Някои специални за целта действия и Ритмонорм вкарват в норма сърдечния ритъм.
Беше 140, грешна цифра, сега видях. Нищо общо няма, аритмията /или сърдечното ритъмно нарушение/се дължи на увреждане на сърцето или проводимостта на нервно-електрическите импулси.Ускореният пулс при ПА не се дължи на заболяване, а има психосоматичен произход. Действително при чести тежки пристъпи може да се предпишат бета блокери. Иначе пристъпът трае минути,  поддържаш такъв пулс за кратко. Аз съм организиран и уравновесен човек, когато ми се случи, бях убедена,че е сърдечно заболяване. Кардиолози /не един/, го изключиха и определиха пристъпите като ПА. Ако беше неконтролирана аритмия, досега да съм си отишла. Не съм го написала да си споделям неволите, а да обясня защо момата е неубедителна с тия атаки и че ми се вижда смешно всеки втори да обяснява как бил имал такива. Просто си беше разстроена.

Последна редакция: вт, 19 мар 2024, 01:40 от NOmerci

# 2 552
  • Мнения: 17
В интервю Александра каза, че Виктор няма как да не е знаел.
Това е от Чакалкаста, който скриха


А защо са скрили епизода / изтрили?
Знае ли се…Някакви неща Александра е казала, които не е трябвало за Ергенина?
Наскоро ми попадна почнах го, но не го довърших.
Да не би заради участието и в предаването на Павел и Ицака?

# 2 553
  • Мнения: 56
Стига с тези паник атаки. За тях в миналото думата беше хистерия…
Това май е най- точната диагноза Simple Smile.
Нали знаеш какво е " хистер/a" и какво е било лечението на хистерията Joy

# 2 554
  • Мнения: 2 524
В интервю Александра каза, че Виктор няма как да не е знаел.
Това е от Чакалкаста, който скриха

Не знам в случая колко да се вярва на Александра. Познавам до някаква степен Виктор и в лични разговори няколко пъти е казвал, че има неща, за които наистина не е знаел и е разбрал чак на излъчванията по ТВ.

И между другото за него - в живота е почти същият като в предаването, в смисъл не е поза, наистина е много мил и възпитан.

Последна редакция: вт, 19 мар 2024, 01:36 от С.

# 2 555
  • Мнения: 251
В интервю Александра каза, че Виктор няма как да не е знаел.
Това е от Чакалкаста, който скриха


А защо са скрили епизода / изтрили?
Знае ли се…Някакви неща Александра е казала, които не е трябвало за Ергенина?
Наскоро ми попадна почнах го, но не го довърших.
Да не би заради участието и в предаването на Павел и Ицака?

И аз това питах миналата седмица, но май никой не писа нещо по-конкретно, освен, че е нахранила Павел Колев и Ицака и предположението беше, че са го махнали заради тях.
Това сега го чувам за първи път.
Моля някой, който е изгледал каста да резюмира какво е говороила Алкесандра, много мистериозно го махнаха и ми е много любопитно.
За мен са го махнали за нещо, което е казала за Ергена, не е заради къщата на инфлуенсърите.
Мисля, че само гигант като БТВ могат да направят проблем и епизода да бъде изтрит.
Иначе непоискан съвет от мен към Чакалкаст, ако ни четат: щеше да е готино поне нещо да бяхте казали-например наожи си да изтрием епизода с Алкесандра, или нещо такова, а не да се правим, че епизод не е имало.

# 2 556
  • Мнения: 4 355
Не сме казвали, че са го махнали заради Къщата на инфлуенсърите, а че ги нахейти.
Махнато е заради МШ и може би отчасти заради това, че обясняваше неща за снимачния процес по Ергенът, нали и на Блага за това ѝ се бяха карали. Но нищо, което не знаем.
За конкретни примери - съжалявам, такива неща не помня повече от 3 дни. Stuck Out Tongue Closed Eyes

# 2 557
  • Мнения: 215
Ето линка не е изтрит, а е скрит https://youtu.be/CgRyI9iheZ4?si=vVUqpuKyHQPuukqw

# 2 558
  • София
  • Мнения: 11 575
Нищо интересно не каза Александра. Имаше проблем с микрофона, аз мислех, че затова го свалиха и ще оправят звука, но явно не е това. Може и да е казала нещо, което не се е харесало на продукциите, но не е нещо, което не знаем. Може да се е изпуснала докъде стига в Хелса.

# 2 559
  • Мнения: 891
Заповядайте в новата седмична тема:

https://www.bg-mamma.com/?topic=1639553 Heart

Общи условия

Активация на акаунт