ЕРГЕНЪТ 🫅 - Сезон 3️⃣ - Тема 3️⃣!

  • 106 788
  • 2 559
  •   2
Отговори
# 45
  • София
  • Мнения: 5 019
 Гласувах за Силви.

# 46
  • Мнения: X
Гласувах за Габриела. Тая седмица ще е бая надута усещам, на база промото.....

# 47
  • Мнения: 193
Благодаря за новата тема! Гласувах да си ходи Габриела

# 48
  • Мнения: 1 510
Гласувах за Силви, най-неприятна ми е… Чак зловещо се държи. Да ходи да си бъде юХист навън. Плътно след нея е Габриела, след това Надя. И трите нямам търпение да се махнат.

# 49
  • България
  • Мнения: 1 205
Гласувах, че искам да си ходят Теа, Памела, Барбара, Габриел и Виктория - или са глупави и досадни, или прости и агресивни, или ме дразнят.

# 50
  • Мнения: 166
Гласувах за Барбара, която като гледам води в анкетата. Дано да я изгони в сряда след срещата й, не ми се гледат такива нагли изпълнения като нейните и реплики "не се захващай с мен", "ти знаеш ли коя съм" и тн

# 51
  • Мнения: 144
Гласувах за Барбара, Габриела, Надя, Валерия и Силви, но може още няколко да си тръгнат, че не мога да изгледам цял епизод с тези изцепки.
Жалко, ако Нани не отиде на среща, както изглежда от промото, Алек да вади маратонките и да гледа да бяга бързо от Барбара, че се притеснявам да не го набие или да му каже, че е дърт. В крайна сметка и той наближава трийсетака, а вече знаем, че човек се нуждае поне от патерица и два лексотана след тази заветна възраст.

# 52
  • Мнения: 1 516
Аз се чудих досега, но ЕВРИКА!, прозрях защо Темата за Ергена е във филми и тв сериали - ThinkingThinking Всичко е режисирано по Ванящеревски и ко сценарий, с разбира се музикално и монтажно подсигуряване....ехе, филм ли е, сериал ли? Само Реалити не е:yum:Yum

Та в този контекст - тук ли ще остане темата?YumYum

# 53
  • Мнения: 392
Всички да си ходят...че миЙ дотегнаха..многоооо Joy
А, недей така. Щом снощи звездите ми проговориха в рими - ще потръгне темата Joy

# 54
  • Мнения: 1 510
Моника издаде ли нещо от кухнята в “Надкаст”? Досега май само на Христиана ѝ се развърза езика, другите въртят едни заучени реплики. Шермин в началото също говореше, после изведнъж смени подхода. Сигурно са ѝ напомнили за санкциите.

# 55
  • Мнения: 965
Нищо случайно няма, точно на мястото си е кацнала новата тема - чиста сапунка си е. Joy

# 56
  • Мнения: 3 077
Благодаря за темата 🌺
Бай Габриел няма да ми липсва и Маги.

# 57
  • Мнения: 1 510
Реших да си пусна “Надкаст” с Моника, докато готвя. Неделчо го нямаше и първата минута от разговора протече по следния начин:

Скрит текст:
Туджаров: Имам една страхотна ергенка, с която да си поговоря днес. Моника, здравей, добре си ми дошла, как си?

Моника: Здрасти. Чувствам се много добре, въпреки че както ти споделих съм малко тъжна, защото аз Неделчо много го харесвам, повече от теб.

Туджаров: Мен не ме харесваш?

Моника: Не те харесвам, но ето падна ми се този, който не го харесвам. Заради преценката ти за хората. Винаги това, което ти мислиш, аз мисля обратното. А пък с Неделчо си съвпадаме.

Мега просташко. Спрях “Надкаст”, няма смисъл да слушам тази жена.

# 58
  • here and now
  • Мнения: 4 230
Благодаря за темата и аз.
Която и да си иде, няма да ми липсва. Пожелавам си още един епизод в който да изхвърчат поне 3 накуп.

# 59
  • София
  • Мнения: 1 662
Благодаря за темата! Гласувах за Габриела, Барбара, Надя и Кристина Горджъс - която и да си тръгне, няма да ми липсва. Предполагам, че от тази групичка, единствено Горджъс има шанс да напусне тази седмица

Общи условия

Активация на акаунт