Какво да правя?

  • 5 426
  • 117
  •   1
Отговори
# 105
  • Мнения: 44
Ще ти кажа от личен опит. Веднъж изстине ли геврекът и да го претоплиш, мек и сладък няма да стане. Аз така изстинах към моя мъж, поради негови натворени тъпотии и колкото и да ми се извиняваше и тнт, вече нищо не беше същото и не след дълго конят отиде в реката. Може да се залепи една ваза, но пукнатината винаги ще е там и ще си личи. Разбира се, различни хора, ситуации и прочее, при вас може и да се оправят нещата.

# 106
  • Мнения: 22
Ще ти кажа от личен опит. Веднъж изстине ли геврекът и да го претоплиш, мек и сладък няма да стане. Аз така изстинах към моя мъж, поради негови натворени тъпотии и колкото и да ми се извиняваше и тнт, вече нищо не беше същото и не след дълго конят отиде в реката. Може да се залепи една ваза, но пукнатината винаги ще е там и ще си личи. Разбира се, различни хора, ситуации и прочее, при вас може и да се оправят нещата.

Благодаря ти за това, че сподели. Просто се държа на това, че при други хора има доста по-сериозни неща които са ги застигали и въпреки това са останали заедно. Все пак каквото и да е станало, не е нещо непоправимо си мисля, нито има трети човек, лъжи или изневери, не са неща които разрушават доверието и сигурността на хората.
В крайна сметка ми бяха много полезни всички мнения, живота и отношенията не са лесни неща.
Ще се опитам да направи всичко което зависи от мен и ще се надявам на положителен разултат.

# 107
  • София
  • Мнения: 10 584
При така представената ситуация, за мен разковничето е в нещата, които са казани в тези скандали.

# 108
  • INFJ
  • Мнения: 9 361
Те хората и се бият и псуват в някои връзки, и пак стоят заедно. Стоенето заедно няма абсолютно никаква стойност, и не е доказателство за любов.

# 109
  • Мнения: 22
Те хората и се бият и псуват в някои връзки, и пак стоят заедно. Стоенето заедно няма абсолютно никаква стойност, и не е доказателство за любов.

Под "останали заедно"  имах предвид, че хората са успели да преборят проблемите и да запазят любовта си един към друг. А не просто да стоят заедно под един покрив.

# 110
  • Мнения: 44
Ще се изненадаш колко хора стоят заедно и играят театри, поради ред причини: какво ще кажат хората, деца, навик, а дали са щастливи е съвсем отделна тема Simple Smile

# 111
  • Мнения: 22
Ще се изненадаш колко хора стоят заедно и играят театри, поради ред причини: какво ще кажат хората, деца, навик, а дали са щастливи е съвсем отделна тема Simple Smile

Честно казано наистина си нямам представа.

# 112
  • Мнения: 3 124
Като се влюби човек слага розовите очила, но с времето тръпката преминава, очилата падат и виждаш същността на този до теб. За мен няма как да е както преди, няма ги розовите очила. Да може да се закрепите, да направите семейство и т.н., но забрави за това в началото.
При здрава и добра връзка първоначалната страст и любов се превръщат в тиха обич и грижа към другия човек. Само дето точно в този момент сте оплескали работите.
Дори и да се забравят казаните думи, остава една горчилка - капката катран в кацата с мед. От вас двамата зависи да слагате повече мед в кацата на връзката си, ама тази капка ще си е винаги там и ще нагарча.

# 113
  • Мнения: 1 107
Отношенията се оправят веднага, след скандала или на другия ден, а не когато чак забележиш, че другия се е отдръпнал и е студен към теб.
Чакай ти след една година проблеми и скандали всичко да си е както преди...

# 114
  • Мнения: 22
Отношенията се оправят веднага, след скандала или на другия ден, а не когато чак забележиш, че другия се е отдръпнал и е студен към теб.
Чакай ти след една година проблеми и скандали всичко да си е както преди...

Така е да и ние след скандалите сме сядали и сме говорили, както всички останали, но след време отново и така, за съжаление.

# 115
  • Мнения: 3 394
От моя опит, ако се стигне до там, тя не си е тръгнала от страх че ще развали плановете на живота си и че вече е на 35 и е имала такива, но дълбоко в себе си вече не го иска.

Точно в такава ситуация съм била и точно мога да кажа че нямаше решение за мен, но хората са различни.

# 116
  • У дома... някъде
  • Мнения: 2 367
Жените винаги отразяват усилията, които се правят за тях. Особено от мъж, за който им пука.
Има ли желание, винаги има поправяне.

И аз съм на това мнение.
Вчерашния празник както писаха по нагоре е бил прекрасен повод да и покажеш,че я обичаш и със сигурност би имало положителен ефект в отношенията ви.
Все пак веднъж годишно ,макар и официално жената знае,че има празник и се чувства горда,красива и обичана именно на 8-ми март!
От там нататък всеки ден и показвай грижа и внимание.
Жените са цветя и трябва грижа ,за да цъфтят,уважение и любов ,за да растат.

# 117
  • Мнения: 22
Благодаря на всички за мненията, бяхма ми много полезни. Мисля, че няма какво друго да се добави. Моля админ да заключи темата.

Общи условия

Активация на акаунт