Отговори
# 30
  • Мнения: 15 317
Честит празник и от мен, мили момичета.

Днес малко цветя, много поздрави, лаф с колежките и между лафа - работа. Grinning
Пп Проблема се реши от самосебе си, нито аз на нея поздрав, нито тя на мен. Чиста работа. Grinning

# 31
  • Мнения: 451
Честито момичета, бъдете щастливи и здрави!

# 32
  • Мнения: 335
Честит ни 8 - ми март момичета! Да сме живи и здрави пък другото все някак ще го подредим.
Днес мислех нещо на бар с приятелки, но реших да уважа майка ми. Весел празник!

# 33
  • Мнения: 15 317
Днес беше един хубав ден. Импровизиран, а не нарочен. Или казано просто - случи се.
Задушница.
И... се събрахме. Племенницата, кандидат зетя, беше много хубаво. Поръчахме храна.
Хапнахме, пийнахме. Спомнихме си.
Просто беше една прекрасна вечер.

# 34
  • Мнения: 6 591
Кат ше се поздравяваме...

# 35
  • Мнения: 15 317
За Задушница ли, бре?!

# 36
  • Мнения: 6 591
Църковните не ги знам. Не съм в тоя бизнес.

# 37
  • Мнения: 9 871
Нося ви малко пролет. Аз съм в тоя бизнес Wink

# 38
# 39
  • Мнения: 9 871
Много обичам сирене, под различни имена.

Добро утро Nature Sunny Къде зачезнахте?

# 40
  • Мнения: 6 385
А де? Горджи много добре раздвижваше темата, ама зачезна нещо - с таз нова работа ли, що ли? Grinning

Ох, като ми влязат ухаещи на манджа ... ич не ми се нрави. Ми, проветряване муй майката. Grinning

# 41
  • Варна
  • Мнения: 36 606
Моите змии достигат нови нива на интригантството. Вече ги наблюдавам с клиничен интерес.

# 42
  • Мнения: 9 871
Ха, аз също наскоро я мислех Горджъс, свикна ли с работата, кво, що. Нали и аз съм на същото дередже.

Хайче, бе нали при теб бяха сбрани все отбор юнаци, някои от тях неустоими скорпита Wink? Отде изпълзяха змиите?

# 43
  • Варна
  • Мнения: 36 606
Змиите са от женски пол, по долните етажи. За съжаление, съскането достига и до моя етаж. При мен, горе, са отбора юнаци Simple Smile

# 44
  • Мнения: 18 299
Змии и Скорпиони, м? Joy
На мен колегата Скорпион ми вика: "Проучи въпроса и поднеси информацията лаконично, ако можеш!" Аз: "Мислиш, че не мога да съм лаконична?" Отсреща хилене: "Да, мисля, че не можеш!"

?!?! Anguished

Общи условия

Активация на акаунт