Отговори
# 15
  • София
  • Мнения: 35 107
Да смятам, че е избълвала тон дълго сдържано и прикрито лицемерие и жлъч?

# 16
  • Мнения: 15 317
О, човек, нямаш представа. Дори не знам как се е сдържала. Класи е над моето "лицемерие". Признавам я. Такава змия в пазвата на никой не пожелавам. Като ти е враг си знаеш, но враг правещ се на приятел на никого не желая. Удара е бърз и зашеметяващ. И много болезнен. Никога няма да и го простя. Но пък да си режеш клона на който седиш.. Е, тя го отряза. Тя си знае.

# 17
  • Далечният изток
  • Мнения: 14 895
Не я мисли тогава и не ѝ се обаждай. Hug

# 18
  • Мнения: 18 300
Добро утро и честит празник, момичета!

# 19
  • Варна
  • Мнения: 36 606
Честито, мацки!

# 20
  • Далечният изток
  • Мнения: 14 895
Добро утро и честит празник, дами! Бъдете щастливи!

# 21
  • София
  • Мнения: 6 308
Честит Празник, дами, лейдита, принцеси и други. Simple Smile

# 22
  • Мнения: 7 947
Честит празник Flowers Hibiscus
Честит петък Wine Glass

# 23
  • Мнения: 9 871
Ха-ха, "и други" ми хареса Simple Smile))

На работното място ме посрещнаха с цветя и лакомства, би било добре в остатъка на деня все така да ми върви. А дано, ама стажът казва друго Wink казусите надвишават подаръците.
Имах току-що разговор с шеф по тиймс, едни сини очи, бели зъби, страхотна усмивка и благ, спокоен. А бяхме натворили големи глупости. Направо ми дойде като честитка за 8 март Joy

# 24
  • Мнения: 6 591
Честит празник на боркините срещу капитализъма и империализъма!
С червени рози !!


Нали такъв беше, или нещо пропускам?

Щот при мен не се празнува нещо. Мноо капитализъм и мноо империализъм тука. Пречат.

# 25
  • Мнения: 10 704
Честит празник дами, бъдете живи, здрави и обичани !

# 26
  • Варна
  • Мнения: 36 606
Нашите колеги от мъжки пол, след като вчера правиха тънки и не толкова тънки намеци, че днес трябва да ги почерпим за нашия празник, все пак днес се появиха с цветя и мили честитки. Е, почерпихме ги, но то да ти е кеф да го направиш Simple Smile

# 27
  • Мнения: 6 385
Честит ви празник, момичета! Grinning Бъдете здрави и обичани!

# 28
# 29
  • Мнения: 6 385
Може и да съм ви поздравявала с това парче, ама пак. Joy Много ми е танцувално и енергизиращо. Grinning

Общи условия

Активация на акаунт