Отговори
# 45
  • Варна
  • Мнения: 36 605
Ха! Този поне говори!

# 46
  • Мнения: 18 299
Налага се, нали е юрист. А в случая организираме неслужебна екскурзия (на приятелски начала с колегите) и ми е възложил организационни въпроси.

# 47
  • Мнения: 6 383
Щом мисли, че може да направи нещо по-добре от теб, ми да се заеме той. Така пък да не харесвам хората с претенции, че ... Не мисля, че бих контактувала с такава особа. Ааама, ха! Joy

Елифче, ти какво смени - колегите ли?

# 48
  • Мнения: 9 871
Добро утро!

Днес съм така, само без бижутата. И се сетих за колежките на Хайчето. Предстои ми среща след малко, дано не ме накарат да съскам Joy
Скрит текст:


Инче, шеф смених, колеги добавих. На нова позиция съм, харесва ми, оообаче пак се шуми за промени. Аман!

# 49
  • Мнения: 6 383
Успех, Елифче! Пък промените ... пак може да са за добро. Grinning

# 50
  • Мнения: 9 871
Дано, дано! Hug
Така или иначе най-постоянното нещо в живота е промяната.

# 51
  • Далечният изток
  • Мнения: 14 892
Днес ми се очертава ден за разкрасяване. Преди обяд съм на фризьор, следобед на маникюр People Princess

# 52
  • Варна
  • Мнения: 36 605
Направо не мога да ги понасям моите, честно, замислям се за смяна на работата.

# 53
  • Мнения: 6 383
Тегли им кръста, Хайче, все едно ги няма, не съществуват.

# 54
  • Варна
  • Мнения: 36 605
За съжаление, налага се пряко да работя с най-големите боклуци. Усмихвам се, поддържам добър тон, говоря на професионални теми и толкоз. Обаче се въртят интриги и съм в позиция на аутсайдер, на всичко отгоре ми се сервират фасони всеки ден и атмосферата е меко казано зле. Всичко това съвпада със сериозни проблеми в личен план и не знам колко още ще издържа.

# 55
  • Мнения: 9 871
Отровна работна среда трябва да се избягва с всички сили.

# 56
  • Мнения: 6 585
Никога не съм ги разбирал тея тежнения в работата, женските Wink
Вие и в работата подхождате като в брака и в т.нар. "връзки". Много емоции, много комуникация.
Четох един антрополог, та според него това е генетично заложено поради над 300 000 години примитивно-първобитен живот срещу не повече от 10 000 г уж цивилизация. Та докато мъжете гонят, убиват и довлачат мамута, жените пазели децата, огъня и цивилизацията в пещерата. Заедно. Та така развили силни културно-комуникативни способности и още по-силна интуиция спрямо другите, щото, нали, ако пещерата е закътана и безопасна, то най-големия враг са другите жени от племето Simple Smile Simple Smile
Глей ме мене - никви проблеми в работата нямам. Забивам там колкото пирони трябва за 8 часа или за колкото ми плащат, фащам си шапката и си заминавам. Нит колеги ме интересуват, нит началници. Ако не им харесва - да си намерят друг да им забива пироните. Ама и ИЕ се научи първо да комуникира, сега не ще пирони да забива Simple Smile Simple Smile
Оказа се по-лесно и евтино да се направи робот, който да "комуникира" (те, соц. мрежите са си един вид роботи) или да измете пода, отколкото да излезе навънка на -20 да дига скеле и да лее бетон.
Wink
Да, лее се бетон и на -20 Simple Smile

# 57
  • Мнения: 9 871
Така, така, Джеймс. Примитивното се оказва най-устойчиво.

Попаднах на това, не мога да спра да се хиля Joy Joy Joy

# 58
  • Мнения: 451
Ей ся имам нов внос - 30 непалеца на работа, ела ги разбери тях Joy

Пък най ми е странно като ме срещнат из града или магазините и почнат да ме "сър"-осват, мани мани

# 59
  • София
  • Мнения: 35 104
Взимай си титлата и трай.

Хелоу итс ми.

По въпроса с отровната среда - била съм в леки наченки на такава, не бях аз на прицел, но въпреки всичко се чувствах покъртително зле. Агресора го отстраниха, де, но аз вече бях тръгнала да се махам.
Сега съм сама касетка - сама касетофон, никой за нищо не ме закача, нещата стават както е удобно за мен и въобще са ме оставили да си работя парички за всички и пей сърце. Аз от своя страна съм винаги на 100%, щото съм си такава.

Сбъднах си мечтата да ходя в Перник Mr. Green Много хубав град, прекрасно украсен, музея на минното дело не ме разочарова.

Общи условия

Активация на акаунт