Пижу и Пенда пият в МАРТенския СПАМ (01.03 - 31.03.2024)

  • 4 477
  • 188
  •   1
Отговори
# 30
  • София
  • Мнения: 10 584
Дайсче, пропусна ли дискотеката тоз път? И аз съм мързелива днес - легнах си в 1 часа, котарачката ме събуди в 1,25, мотнах се 5 минути с нея и ... ми се отспа. Заспала съм по некое време, но сутринта ... изобщо не ме закачай. Даа, ама ни мои, требе се става ... и аз - параход на автопилот. Joy
Нагласихме 6 дискотеки за 1 месец, почивахме на вино в нас, ама не съм излизала 😆

# 31
  • Мнения: 6 383
Чакам си десерта, разкрий самоличността, чи ... така ного загадъчно. Grinning Нема се свърша аз, а пък разходките са разведряващи. Само, като ми е топло по нанагорнището, мрънкам. Joy

# 32
  • София
  • Мнения: 48
Здравейте и наздраве!
Малко така странно се включвам, ама ми стана интересно.
Dicewithoutnumbers, Случааайно така на 1-ви септември 2023 да си била на една сватба?

Sweat Smile
Laughing

# 33
  • Мнения: 6 383
Признавайти си сичко! Магична тема станахми, в тоз магичен месец.

Луне, ти ли си? Wink

# 34
  • София
  • Мнения: 2 034
А, такааа! Сюжета се заплита. Joy

# 35
  • Мнения: 11 338
Совите не са това което са...

# 36
  • София
  • Мнения: 48
Мацки, вие се ебавате, ама наистина май бяхме на едно и също събитие хахаха. Освен ако се окаже, че мацката на снимката не е тя.

# 37
  • Мнения: 9 822
Не бяхме ли с Дайс на море тогава Thinking?

# 38
  • Мнения: 11 338
Дайсче, Ила разгадай случая!

Няма да мога да спя таа нощ инак!

# 39
  • Мнения: 18 300
Ама коя снимка, аватара ли? Smile

# 40
  • София
  • Мнения: 48
В бг мама албуми ли вече има? Явно съм пропуснала доста

# 41
  • Euskal Herria
  • Мнения: 28 837
Ехх, сега само и Кика трябва да се появи! Wink И ще сме в почти пълен състав.

# 42
  • Мнения: 6 383
В бг мама албуми ли вече има? Явно съм пропуснала доста
Ми няма албуми, доколкото знам и аз. То затова се питаме коя снимка, е според теб, с Дайсчето?

Почна да вали, спря да вали. Ама фчера печеше и на гробищата бях и по потник. А около едно цъфнало дърво /слива, то какво друго/ така приятно жужаха пчели ... чак ми идваше да си направя клип, заради звука. Grinning

Холдънът липсва, Янче. Особено с неговите истории с масажистката и кой още там беше. Grinning

# 43
  • София
  • Мнения: 10 584
Дайсче, Ила разгадай случая!

Няма да мога да спя таа нощ инак!

Малее, добре се наредих снощи Heart . Ма празник имах.
Норчето ми беше дистанционен свидетел Heart .

Не съм била аз. Некви спекулации с милата ми личност се опитват разни интриганти да създадат.
Бешихме с Норчето. Имам свидетели Grinning .

# 44
  • Мнения: 9 822
Остава да си се измъкнала на пръсти, докато повръщах мидите и сафрида, и да си отишла на сватба, без да ме поканиш Joy

Общи условия

Активация на акаунт