Пижу и Пенда пият в МАРТенския СПАМ (01.03 - 31.03.2024)

  • 4 466
  • 188
  •   1
Отговори
# 15
# 16
  • Мнения: 9 822
Пешо ме остави за една вечер сама. Реших да гледам от моите си анимета и се захласнах от рев още на трети епизод. Сега бира и цигара, докато не се успокоя, че не виждам от толкоз сълзи и сополи Joy

# 17
  • Мнения: 15 317
Честит ви национален празник, бре.
Никви ви нема. А трябва да ви има.
Няма я Джаста с мекиците за празника и забраЙхте да веете байряка. Joy
Какичка днес се спусна по морската. Отразихме с приятели(те настояха за заведението) един Норд(заведение по морето със съмнителна слава Stuck Out Tongue Winking Eye). УжасТ. Голям УжасТ. Норда е станал отврат. Не ходете там. Аз казах.
Инак сме щастливи, че имаме три почивни дни. Яко е. Много яко. Имахме нужда.
Та, добра ви вечер, наздраве и.. искам на на Трявна.

Последна редакция: нд, 03 мар 2024, 21:52 от Джаста Праста

# 18
# 19
  • Мнения: 15 317
Джаста харесва това. Wink

# 20
  • Мнения: 9 822
Честит празник! Изключила съм, че е трети март, но бира има, значи подсъзнателно празнувам Blush
И моля без споменаване на мекици, милинки и прочие, за кво се тормозя с тоя фитнес Joy
(Ама закусвахме принцеси с кайма и домашна майонеза де)

# 21
  • Мнения: 11 338
Честит празник и от мен!

Ние днес много динамичен ден във всяко отношение Stuck Out Tongue Winking Eye
Утре сА прибираме във Варна. Набрала съм си самардала, лавурда и коприва. Голям кеф!

# 22
  • На Марс
  • Мнения: 8 714
Върнаф са ... набарах едно страхотно румънско вино, и кат ми тарагана една глътка Simple Smile

# 23
  • Мнения: 1 314
Добър вечер!

# 24
  • Мнения: 9 822
Аз не смея да отворя виното, което ти ми купи, Пънчи. Ползвам си го за декорация Joy

Добър вечер, Чакам си десерта!

Аз си чакам вечерята и ще пукна от глад, не ядох след тренировка и сега умирам Cry залъгвам с бира, та наздраве!

# 25
  • Мнения: 6 383
Чакам си десерта, какви десерти обичаш и ти ли си ги правиш? Grinning

Фчера обикалях баирите и после клечих в градината /повече от час/ - броя го кат за фитнес. Joy
Леко хладничко е времето, ама нека, че иначи ши измръзнат плодните дръвчета, а аз и дитето много плодове идем. И то така не може - да няма. Grinning

Пънчи му мернах едното съкровище - браво на детето! Grinning

Обаче виждайки бира си викам - Яя, Пънчи сей появил. Па то не - Родивчето била. Браво и на нея! Grinning

# 26
  • София
  • Мнения: 2 033
Свърши немската бира. От днес на бач отново.

# 27
  • София
  • Мнения: 10 584
аз се убих от мързел.
Днес ми е болнаво... искам си в леглото.

В събота вечерта почиствах хладилника от недопити алкохоли. Трябва да напазарувам.

# 28
  • Мнения: 6 383
Дайсче, пропусна ли дискотеката тоз път? И аз съм мързелива днес - легнах си в 1 часа, котарачката ме събуди в 1,25, мотнах се 5 минути с нея и ... ми се отспа. Заспала съм по некое време, но сутринта ... изобщо не ме закачай. Даа, ама ни мои, требе се става ... и аз - параход на автопилот. Joy

# 29
  • Мнения: 1 314
Чакам си десерта, какви десерти обичаш и ти ли си ги правиш? Grinning

Фчера обикалях баирите и после клечих в градината /повече от час/ - броя го кат за фитнес. Joy
Леко хладничко е времето, ама нека, че иначи ши измръзнат плодните дръвчета, а аз и дитето много плодове идем. И то така не може - да няма. Grinning

Пънчи му мернах едното съкровище - браво на детето! Grinning

Обаче виждайки бира си викам - Яя, Пънчи сей появил. Па то не - Родивчето била. Браво и на нея! Grinning
Инче, ша са свършиш. Седни, апни, недей сал търча по баирите! Smile
Иначе най обичам да ми сготвят и сервират. Grin

Общи условия

Активация на акаунт