Пижу и Пенда пият в МАРТенския СПАМ (01.03 - 31.03.2024)

  • 4 481
  • 188
  •   1
Отговори
# 45
  • София
  • Мнения: 10 584
Ам, доколкото си спомням, съм спала 😄😄 .
Но, този път и Бубето беше пряк свидетел!
Ауууу, забравих да ви се изфукам Бубето какъв красив шал ми подари! ❤️ Аз понеже отскоро нося и си нямах такъв шал . Днес цял се фукам с него, обрах точките!
С което искам да кажа, че е здрав 😄😄

# 46
  • Мнения: 11 338
Честито Дайсче, фукай си се, явно има защо.

Днес ходих на две изложби. Културно мероприятие цяла вечер.

# 47
  • Мнения: 1 314
Ами кой да е друг!? Начи,  от много известно време съм ви отървала нишката и сега само четене и наваксване.
Честит празник на всички дами и много подаръци да валят!

# 48
  • София
  • Мнения: 10 584
Луне, Heart .

Честит празник, дами! Бъдете щастливи, обичани и доволни!

# 49
  • над кукувичето гнездо
  • Мнения: 9 412
Честит празник на дамите!
И помнете:

# 50
  • Мнения: 11 338
Честит 8-ми март!

# 51
  • София
  • Мнения: 2 037
Честит 8ми март!
На мен днес колегите ми подариха цветя и бутилка вино. Както се казва - "Много мило!"

# 52
  • Мнения: 6 383
Честит 8 март и от мен! Здрави да сте! Grinning

Аз днес - сглобявах торта, спах малко, чистих и ... на работа. Grinning Мислех рокла да слагам, ама останах само с ина, по-така, блуза. Ко да прайш, не е ного топло йощ. Ного идеи ми щъкат у главата, ама то време за изпълнение кат липсва ... и те така. Joy

Луне, как си? Grinning

# 53
  • Мнения: 1 314
Честит 8 март и от мен! Здрави да сте! Grinning

Аз днес - сглобявах торта, спах малко, чистих и ... на работа. Grinning Мислех рокла да слагам, ама останах само с ина, по-така, блуза. Ко да прайш, не е ного топло йощ. Ного идеи ми щъкат у главата, ама то време за изпълнение кат липсва ... и те така. Joy

Луне, как си? Grinning
Бижу съм. Grinning Любезно отказах покана за женско-дивашки купон за довечера, че не ми се реанимира една седмица, пък и съм на вода цял ден. Нищо ново при мен, освен че станах най-дребната в къщи, демек и малкото ме надмина с една глава. 
Радвам се да ви "видя". Сите.

# 54
  • Мнения: 6 383
Лунее, само на вода ... знам, че е полезно, ама баш за днеска ли? Верно, реанимацията след купон вече не е само ден. Недоспиването си казва думата. Grinning И аз съм най-дребната у дома, но все още се чудя понявгаш защо и как. Joy

Последна редакция: сб, 09 мар 2024, 10:34 от ina.ina

# 55
  • Мнения: 15 317

Честит празник, мили момичета.
Аз днес посъбрах малко цветя Joy и много поздрави. Wink Оказа се, че основно жените се подаряваме и поздравяваме взаимно, но си е готино.

Пп Лун Kissing Heart, радвам се да те "видя".

# 56
  • Мнения: 11 338
Луне, обичам тЪ! Радвам се, че си пак с нас.

Днес бач до обед. После яденье. Сега пак ама с пиенье.

# 57
# 58
  • Мнения: 9 571
Честит празник, момичета! Много здраве и любов! Flowers RoseFlowers RoseFlowers Rose

# 59
  • Мнения: 35 968
какви са тез китки в темата, едно време голи мъже пускахме Confused

да се оплача от дайс - даде ми толкова голяма чаша за вино, че без да се усетя, само с две сипвания, пресуших цяла бутилка

Последна редакция: пт, 08 мар 2024, 22:01 от bubanka

Общи условия

Активация на акаунт