Какви са вашите начини да се свържете с женската си енергия?

  • 8 198
  • 256
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 1 108
Бях загубила за години женската си енергия (ако изобщо съм разбрала какво е това), защото мъжът до мен нямаше никаква мъжка енергия.

# 46
  • Мнения: 5 677
тепърва ще чета как се е развила темата.
днес слушам този подкаст и смятам, че има връзка със зададения въпрос
https://www.youtube.com/watch?v=a6Y48WuA468&t=1619s

Дописвам, защото много крайни и негативни коментари има в темата, типично женски и неуважителни към мъжкия пол по презумпция.
Харесах мнението и се съгласявам с Басила.
Епизодът, който споделих е много уважителен и към двата пола и отговаря на въпроса на авторката. Много ми беше приятно да слушам тези младежи. Разбира се, темата би трябвало  да се разглежда без да се задълбава в крайности и да се забива в съпротива на конкретно изречение.
Забелязвам, че аз самата доста съм променила мнението си през годините по тази тема. Тъй като примерът ми е на вечно бореща се майка.

Последна редакция: вт, 27 фев 2024, 14:48 от ☀️🌙🌬️🔥💧❤️🙏

# 47
  • France
  • Мнения: 12 575
Някаква реклама имаше на Кобилкина за женската енергия и там условието беше целия семинар нямаш право да обуваш панталон, това беше част от трансформацията, защото когато си с пола това те кара да се държиш по друг начин.
Съжалявам хората, които имат нужда от определени дрехи за да се чувстват по определен начин.

# 48
  • Мнения: 9 871
Имах период в живота си когато преминах 100% на рокли, не по желание. Никога не съм събирала толкова комплименти колкото тогава, факт.

# 49
  • Мнения: 21 460
Е, да де. Ако тя не се чувства жена, мъжът като каква да я почувства? Богиня, може би?

Демек пак жената е виновна.

# 50
  • Мнения: 542
Като за начало, спри клиповете за женска енергия, извъхрли книгите за самопомощ и започни да живееш в реалния живот, а не в red pill или какъвто pill в момента трови съзнанието на несигурните хора.

Защо? Защото женската и мъжката енергия са завоалиран начин да се обясни как жената трябва да седи в кухнята и да е покорна робиня на мъжа си, да му се подчиняват, за да е той в мъжката си енергия. Пълни простотии, които едва ли ще те направят по-желана, но пък по-предпочитана слугиня - със сигурност.

Запиши се на танци, развиват грацията, карат те да се чувстваш по-добре. Отиди на някоя процедура, работи с някой стилист или разгледай различни стилове на обличане, хвани някоя приятелка и отидете на пазар. Купи си секси бельо. Почувствай се красива, а той мъжът ти ще го усети и без да правиш нещо по-специално.


Подкрепям. Някъде четох, че дори брака бил в услуга на мъжете, за да има кой да им чисти, готви и т.н.
Иначе аз се чувствам жена като се грижа за себе си и се чувствам секси. Тренирам, процедури, грим, дрехи, флиртувам. Ако мъжът до теб е темерут, смени го. Възобнови си отношения с приятелки.

# 51
  • Мнения: 1 259
Някаква реклама имаше на Кобилкина за женската енергия и там условието беше целия семинар нямаш право да обуваш панталон, това беше част от трансформацията, защото когато си с пола това те кара да се държиш по друг начин.
Съжалявам хората, които имат нужда от определени дрехи за да се чувстват по определен начин.

Въобще не става въпрос за съжаление. Факт е, че дрехата ни кара да се държим по различен начин, това е идеята. Когато си с дънки и маратонки си в мъжка енергия, можеш да се разкрачиш, да ходиш като мъж и т.н., когато си с пола се променяш, съобразявяш се как седиш, как ходиш, защото се предполага, че си и с други обувки, променя се не само самата жената, но и отношението на околните и как те възприемат, както някой вече беше писал.  Много жени са само с панталони и тениски постоянно и ако обърнете внимание особено около баловете, облечени като принцеси, но не и с подобаваща стойка и  поведение за облеклото.

# 52
  • Mediterraneo
  • Мнения: 38 327
Ми щом ги влече хората, да носят рокли, те и мъжете вече носят рокли, това изобщо не е определящо. Аз нося и рокли, и дънки с маратонки, 50 на 50. Това като каква определя енергията ми? О, боже, даже не знам защо се зачетох в тази тема, толкова е далеч от същността ми. Че и Кобилкина се спряга, тя верно гуру ще се окаже. Винаги съм се чудила как може да ходиш на подобни семинари, да плащаш пари да ти пълнят главата с глупости. Ама, на, то и тука така, само дето е безплатно.

# 53
  • Мнения: 46 518
...съобразявяш се как седиш, как ходиш, защото се предполага, че си и с други обувки...
Именно. На жените трябва да им е непрекъснато неудобно, да са заети да мислят как сядат, дали няма да духне вятър и да ги превърне в атракция за мъжете около тях, да изтезават краката си с обувки, които нямат нищо общо с формата на човешкия крак и т.н.
Личният ми комфорт и здравето ми са над всичко. Енергиите, ангелите, рейките, магнитните бури и обществените нагласи да се оправят.

Скрит текст:
Токчетата всъщност са измислени за мъжете, но са имали достатъчно акъл да ги зачеркнат от живота си.

# 54
  • София
  • Мнения: 13 157
През последните години все повече нося кецове и маратонки, а и през целия ми живот съм предпочитала ниски и удобни обувки, но това не ми пречи и грам да се чувствам и държа женствено.

# 55
  • Мнения: 12 790
Като бях в църквата Света София в Истанбул, на вратата раздаваха едни халати на жените, които са с рокли и се вижда малко "женски крак" (ужасна поквара, нали, неудобно от Аллах).
Докато жените в панталони не получаваха такъв халат.
И при тази мода на клинчета, някакви мадами с женствени фигури, упити дрехи и клинчета си бяха много сластна гледка, и на Аллах не му пукаше.
Та, една жена може да изглежда изкусително в панталон, а друга да изглежда като дърво, та ако ще и в минижуп.

Друго нещо е, не са роклите, които правят жената да е секси. (Или ако повече ви харесва, които й добавят женска енергия).

# 56
  • France
  • Мнения: 12 575
Въобще не става въпрос за съжаление. Факт е, че дрехата ни кара да се държим по различен начин, това е идеята. Когато си с дънки и маратонки си в мъжка енергия, можеш да се разкрачиш, да ходиш като мъж и т.н., когато си с пола се променяш, съобразявяш се как седиш, как ходиш, защото се предполага, че си и с други обувки, променя се не само самата жената, но и отношението на околните и как те възприемат, както някой вече беше писал.  Много жени са само с панталони и тениски постоянно и ако обърнете внимание особено около баловете, облечени като принцеси, но не и с подобаваща стойка и  поведение за облеклото.
Аз съм жена. Следователно, каквото и да облека, както и да се държа, пак ще е женствено. Защото СЪМ жена. Точка.
Тези, които имат нужда от външна помощ за да се чувстват добре в живота си, трябва да се замислят какво точно им липсва в цимента на личността. И няма как да са метър-два плат.

# 57
  • Мнения: 9 871
Не е като хич да няма значение какво сме облекли. Ето ви една звезда, в която някак не мога да усетя мъжката енергия.
 
Скрит текст:


 

Походката с рокля и панталон е различна, съгласна съм със Сефора. Обувките с токчета 3-4 см са по-полезни от съвсем равните.

# 58
  • France
  • Мнения: 12 575
Да ти кажа и в костюм да е облечен пак като ти завърти китка и няма да ти се види мъжки Joy
И обратното е вярно.
Аз пък имам една и съща походка и стойка.

# 59
  • Мнения: 1 574
Тук имат ли значение дрехите...



Общи условия

Активация на акаунт