Какви са вашите начини да се свържете с женската си енергия?

  • 8 194
  • 256
  •   1
Отговори
  • Мнения: 107
Не съм сигурна, че темата ми е за тази група, но ще стрелям.
Достигнах до болезненото осъзнаване, че изобщо не съм свързана с женската си енергия и вероятно никога не съм била, кой знае колко...
Какви съвети бихте ми дали, откъде да почна? Та аз нямам никакъв стил на обличане, нито знам как да се гримирам, нямам никакво самочувствие. Мъжът до мен също не ме приема като жена, а като съквартирант. Не знам вече какво да правя

# 1
  • Мнения: 6 588
Не знам какво е женска енергия, но съчувствам.
Пусни си хубава песен,  може да те разсее.
Препоръчвам Звезда на магистралата.
Мен силно ме вдъхновява.

# 2
  • Мнения: 1 804
И аз не знам какво е женска енергия.Съставете си план какво искате да постигнете.За гримиране има клипчета,можете да се научите.
За обличане,отидете в магазин с прилични марки и пробвайте,пробвайте докато визията ви хареса.
За мен проблема е в човека до вас.Щом ви възприема като съквартирант,това неминуемо влияе върху самочувствието.Поговорете с него и ако няма промяна се замислете как ще продължите тази връзка и има ли смисъл.

# 3
  • волно калдъръмче
  • Мнения: 6 323
Изчистена къща, тренировка и танц. Вечер хубава музика, вино и свещи.

А ако твоят мъж не ти обръща внимание, има и други.

# 4
  • Мнения: 33
Някъде бях чела, че е добре да носим дълги ефирни поли и рокли. Не е много практично като цяло, но в по-топло време става. Може да е семпла пола, идеята е да ти отива и да е по-широка, за да следва походката ти. При движението на полите ставало някакво завихряне на женската енергия. Може да звучи странно. Не си спомням статията добре, но ми направиха силно впечатление тези думи.

# 5
  • Мнения: 3 194
Не мисля, че женската енергия се свежда само до външност. Женска енергия може да е да си устойчива и твърда в лоши ситуации, да вземеш болезнено решение и да си го следваш. Ако този мъж те трови, разкарай го.

# 6
  • Мнения: 551
С риск да бъда порицана, ще ти кажа на мен какво ми помогна да се чувствам женствена, желана и много секси Simple Smile
Свършвай, мастурбация или си купи играчка щом партньора не се грижи за това. Всяка задоволена жена има еротичен ореол, светнали очи и се чувства прекрасно и излъчва увереност на Жена!

# 7
  • Мнения: 9 871
По наблюдения женската енергия се засилва със скъсяването на полите Wink

Иначе, ако оставим в страни модерната терминология, очевидно не се усещаш красива и желана жена. Грим и дрехи - експериментирай, докато намериш своя стил и външност и сама се захаресаш. За другото - пробвай как въздействаш (и дали) на околните мъже/хора. Това също подлежи на развиване и подобряване.

# 8
  • Terra incognita
  • Мнения: 12 260
Има си един такъв тип жени...мъжкарани. Стойка, походка, излъчване, изказ- груби и присъщи на мъж. Това не мисля, че може да се замаже с грим и къса пола, даже става още по- комично. Познавам такива жени, не са лесбийки, просто са мъжкарани и типичните женска суета и кокетност не им отиват. Просто трябва да се приемеш такава, каквато си. Ако мъжът ти не ти обръща внимание, не е за теб.

Последна редакция: пн, 26 фев 2024, 09:02 от VickyTaylor

# 9
  • Мнения: 1 000
До тук много хубави отговори.
Аз не обръщам внимание на многото психоложки във Фейсбук с бръщолевенето за женски енергии, семинари и учения…
Всяка жена има своя енергия , стил и харизма. Но единствено ако отвътре се чувстваш ок, тогава ще се вижда и и от другите. Ако проблема с мъжа е голям, имам предвид ако наистина те потиска, не те желае или е груб, то първо помисли какво да правиш там.
За да се чувстваш по-женствена,
На мен ми действат ароматите, хубав парфюм, хубаво бельо, чиста коса, лек грим и чак последно дрехите. Сама за себе си трябва да си сигурна, че си секси, да го усещаш. Ще видиш, че работи! Успех!

# 10
  • Далечният изток
  • Мнения: 14 892
Тези глупости за свързване с женската енергия и да я търсиш някъде в себе си като стоиш, мислиш, желаеш и до там, няма да стане. Работиш по въпроса, гледаш, четеш, експериментираш и така...

# 11
  • Мнения: 3 194
Абе чела жената или гледала някоя Кобилкина...

А въпросът е?

- как да изглеждам по-женствена, по-красива, по-секси?
- как мъжът до мен да ме желае?
- как други мъже да ме желаят?
- как да имам по-високо самочувствие?
- как да се науча да се гримирам и да си избирам по-стилни/женствени дрехи?
- как да общувам с вътрешното си Аз?
- как да оправя житейската каша, в която се оказах?
- друго???

# 12
  • София
  • Мнения: 35 104
Някаква епидемия е станало с тия женски енергии, както и с излизането от зоната на комфорт.
Ще мине, друго ще дойде.

# 13
  • Мнения: 12 790
Какво за женска енергия - искаш да си секси ли? След като си жив човек, явно имаш енергия. А за да се почувстваш привлекателна и уверена, поработи върху самочувствието си, опознай себе си и се обикни преди всичко.
Няма как да станеш като която и да е друга жена, ти си си ти и това е добре.
Купи си нови дрехи, с които се харесваш, смени си прическата и цвета на косата, ако това ще те накара да живнеш малко.

Който не те харесва, няма вкус, да знаеш! Wink

# 14
  • София
  • Мнения: 13 155
Не разбирам напълно какво имаш предвид под женска енергия, но аз се чувствам жива, когато се погрижа за себе си.
Спортувам, чета, разхождам се, понякога сядам сама да изпия едно хубаво кафе на оживено място и зяпам света наоколо, купувам си хубав парфюм, сменям си прическата. Обичам се.

Общи условия

Активация на акаунт