Какви са вашите начини да се свържете с женската си енергия?

  • 8 196
  • 256
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 1 131
Не знам за вас, но аз се вдъхнових. Понеже съм неспособна да спазвам всички принципи на женската енергия, мисля да се насоча към пазаруване, кафенца, роклички и филмчета. Ще го съобщя довечера на мъжа ми. Стискайте палци!

# 31
  • Пловдив
  • Мнения: 14 427
И на мен само тая част ми харесва. Sunglasses

# 32
  • Мнения: 24 349
Влюби се! Всичката женска енергия ще те връхлети веднага. Ще започнеш да си слагаш хубаво бельо, женствени дрехи, прическа, маникюр, грим, парфюм....Абе ще свтнеш

# 33
  • Мнения: 1 804
Разкарайте мъжа,който ви скапва самочувствието!

# 34
  • Мнения: 196
Погрижи се за себе си, помисли какво ти се прави. Дамите са дали доста хубави примери по-нагоре. На мен лично най-много ми помагат танците.

# 35
  • Мнения: 1 493
Някаква епидемия е станало с тия женски енергии, както и с излизането от зоната на комфорт.
Ще мине, друго ще дойде.
И семейни констелации, и разни психоложки и лайф коучъри.

Последна редакция: пн, 26 фев 2024, 20:07 от Прекрасная Василиса

# 36
  • Мнения: 1 574
Авторката да тегли един кредит на името на мъжа си, да се поразходи до Рим в първа класа и да си обнови гардероба с няколко роклички от магазинчетата на Кондоти и гарантирано ще започне да се свързва с женската си енергия и половинката ѝ ще я забележи.

# 37
  • Мнения: 17 407
Как ще скапе нещо, което напълно липсва?

# 38
  • Мнения: 1 493
Как ще скапе нещо, което напълно липсва?
Дренка, познавате ли се лично  с авторката, или отново напразно се опитвате да остроумничите? Явно жената има предвид, че не се чувства женствена. Язък ви за претенциите да сте уж лекар. Само жлъч и злоба.

Последна редакция: пн, 26 фев 2024, 22:27 от Прекрасная Василиса

# 39
  • Мнения: 17 407
Е, да де. Ако тя не се чувства жена, мъжът като каква да я почувства? Богиня, може би?

# 40
  • Мнения: 1 493
Не знам за нея, но предполагам вие като каква се чувствате, след като от вашите постове лъха само злоба, самодоволство, надменно отношение, смесени със зле прикрита неприязън към самата вас, и към целия свят.

# 41
  • Мнения: 17 407
Като каква? 😀

# 42
  • Mediterraneo
  • Мнения: 38 327
Аз с моята женска енергия се свързвам веднъж месечно за по 5 дни.

# 43
  • Мнения: 9 871
Пренасям от цитатите съвсем подходящ за темата и авторката:
Цитат
''Жените трябва да носят рокли! Красиви, нови рокли. Стига са носили на гърба си мъже, грижи и проблеми''!
Джани Версаче

# 44
  • Мнения: 1 259
Някаква реклама имаше на Кобилкина за женската енергия и там условието беше целия семинар нямаш право да обуваш панталон, това беше част от трансформацията, защото когато си с пола това те кара да се държиш по друг начин.

Общи условия

Активация на акаунт