Какви са вашите начини да се свържете с женската си енергия?

  • 8 317
  • 256
  •   1
Отговори
# 195
  • Далечният изток
  • Мнения: 15 117
Тук те разбраха като - жените трябва да играят кючек на мъжете, за да ги възбудят...

# 196
  • Мнения: 6 941
Petko09699 и ние си поръчваме по един мъжествен Рамбо . Ти вече на път ли си да се запишеш на бокс.
Темата се изчанчи според мен в кючеци /

# 197
  • Мнения: X
Късничко ще й е на авторката за латиноамерикански танци. Joy Аз исках в гимназията и ми казаха, че съм много закъсняла - започвало се на пет, а и трябва партньор. Ако иска танци, да се запише на зумба - тя включва елементи на латиноамериканските, но и на ориенталските танци, а и поддържа в отлична форма.

Ох, belly dance-ът няма нищо общо с мазни кючеци, нито е само поклащане на сиси или енергично въртене на задните части в ефирна пола с много пайети, макар че и това са елементи от танца. Smile Танцувала съм belly dance един семестър в университета, забавно беше, но не е моето. Зумбата и хип-хопът повече ми допадат. Ето, един класически арабски танц - грация, изящество, феерия от цветове, движения, попадаш все едно в приказка на Шехерезада от 1001 нощи.

# 198
  • Мнения: 9 971
Темата се изчанчи според мен в кючеци /
Кой каквото познава, това вижда.
Сладки са. Като кексчета.
И горещи Wink Тоест, не си им фен?

# 199
  • Мнения: 107


Опитай се да се мотивираш,стегнеш и откриеш твоите си черти и неповторимост.
Мисля,че мъжа ти ще забележи това.
Ако ли не,остави го.

Ами, той ме изпревари и ме остави Simple Smile

# 200
  • Далечният изток
  • Мнения: 15 117
Кога?! Rolling Eyes

# 201
  • Мнения: 6 659
"Начинът по който една жена се носи, може да показва и дава сигнали на външния свят доколко тя се чувства приета, обичана, харесвана, желана, споделена, оценена."

Най-вече споделена Grinning

С две ръце за споделянето !!!

# 202
  • Мнения: 9 971
Какви две ръце?! Повече, повече.
Да бъдеш споделена е новото да бъдеш жива и здрава Stuck Out Tongue Winking Eye

# 203
  • Мнения: 1 294
Да съблазняваш и танцуваш изкушаващо е изкуство. Жена, която познава добре сексуалната си природа и вдъхновяващата си сила, най-добре знае как да го прави. Да умееш да танцуваш майсторски е подсъзнателно послание. Движенията издават какъв е темпераментът и виталността на жената.
Хората независимо мъже или жени, които са извор на творческа енергия, са способни да повдигат или да са вдъхновение за много неща.

Доказало се е във времето, че най-много ангажират и грабват вниманието подсъзнателните послания - емоционални, инстинкт за самосъхранение, за възпроизводство, сексуалният инстинкт.
Вероятността да си привлечен от някой с блестящ интелект е по-малка в сравнение с това да си привлечен от човек, който те е докоснал на емоционално ниво.

Женската енергия е изкуство, вдъхновение. Вдъхновява красотата, талантът и изяществото. Има разлика между вулгарен танц на пилон и пол денс, нали ?

Последна редакция: вт, 05 мар 2024, 07:26 от starinthenightsky

# 204
  • Мнения: X
Има! Имам познати, които танцуват пол денс, гледала съм клипове, които качват във фейсбук или на други места - занимават се сериозно, ходят по състезания по пол денс, сертифицират се като инструктори - е, като изкуство и магия са някои неща, които правят. Но разбирам как човек, незапознат и без да е виждал, ще си каже, че те се чекнат там вулгарно на пилона, търсейки мъжко внимание. Също както, ако е виждал само да се щрака с пръсти и да се въртят гюбеци, ще помисли бели денса за мазен кючек, а то не е така. Бели денсът не е по-различен от всякакъв друг танц на определен базов ритъм, но потенциалът за съблазняване наистина при него и пол денса е доста по-голям.

# 205
  • Далечният изток
  • Мнения: 15 117
Мен интелектът ме привлича и на емоционално ниво, че даже и физически...

# 206
  • Мнения: 20 155
Познавам всички танци, танцувам само някои. Обичам да танцувам. Това не значи, че трябва да ми харесват всички видове танци.
Но то каквото и да кажем за танците, авторката са я зарязали.
Да почва директно да тренира за следващия.
//
Авторке, ако не те дразни, сподели какво ти каза като довод за раздялата. Интересно би било?

# 207
  • волно калдъръмче
  • Мнения: 6 351
Аз пък танцувам основно за себе си и сама на себе си. Когато съм сама, нямам задръжки. Танц на пилон ще е в следващия живот, че годинките напреднаха. Иска се сериозен мускулен тонус, баланс и контрол. Повече като акробатика ми е. Много се кефя на жени, които го умеят.

# 208
  • Мнения: 9 700
Много съвети са ти дали, а аз искам само да добавя - усмихвай се.
Усмивката привлича хора, маха граници, кара те и ти и другите да сте по-спокойни и по-уверени. Прави човека много по-красив и "сладък".
Българката е много намусена жена. Масовото изражение е нацупеност и угриженост при възрастните и нацупеност и надменност при по-младите. И като се появи някоя усмихната весела жена (без значение дали е с рокля, панталон, кецове, токчета, дълга или къса коса) и обира всички погледи и внимание. Heart

# 209
  • Мнения: X
Всякакви танци обичам аз. А пък какви афробийтс и факири в африканските танци има! 😍 Като омагьосана ги гледам и не мога да стоя на едно място. Не един път съм си мислела, ако някога реша да си зарежа работата, сертифицирам се като зумба и хип-хоп workout инструктор и отивам в някой старчески дом да раздвижвам и енергизирам старчетата 😂
Съжалявам за авторката, че нещата не са се развили благоприятно. Ако я влече танцът, да запише нещо - много добре ще й се отрази раздвижването и настроението след раздяла, пък и върху женската енергия също.

Общи условия

Активация на акаунт