Спойлери от реалити предавания – тема 18

  • 167 784
  • 905
  •   13
Отговори
# 615
  • София
  • Мнения: 6 258
Аз пък смятам че казуса Оливие е допринесъл. Първо защото прекия ѝ ръководител си остава в БФС , второ защото Домусчиев е отмъстителен.

# 616
  • Мнения: 2 163
... защото Домусчиев е отмъстителен.
А какъв благ човечец изглежда... 😁
Скрит текст:

# 617
  • Мнения: 178
Недейте така за Делиормана, че сега ще ви затрият мненията. Дори “буква” не може да падне в неговата градинка.
Спойлер - Друго е да напуснеш едно ръководство, за да влезеш в него с трима души. Три глави действат по сигурно от една 😅

# 618
  • Мнения: 526
Край, момичета. Сега ще ви кажа.  "Обичам те, обичам всеки миг с теб", го казва на мама. Не се тормозете вече😆

# 619
  • Мнения: 4 070
Някой да забеляза какво изломоти Виктория,  когато Алек извика Йоана на разговор? "Остава да се надяваме Алек и Йоана да са брат и сестра"! Ха! Да не се окажа права на края. И за протокола - досега целувка с Йоана не е имало. Имаше целувка по бузките.

# 620
  • Мнения: 425
Не са брат и сестра, спокойно. Нали разбирате, че ще стане много смешно сестрите да лъжат за това, той да е разочарован от тях, в същото време и той да лъже за същото. Все пак предаването иска ергенът да е с хубав образ. 

Йоана е по-малка от него на години. Алек каза, че са 5 деца. 2 от предния брак на майка му и 2 от на баща му. Плюс него, който е най-малкия. Това, че са руси и имат една и съща фамилия, няма никакво значение. 😄

Стига с тез конспирации.

# 621
  • Мнения: 4 355
Мислех, че сме приключили с тази глупост. Младенови е доста популярна фамилия в България, нелепо е да се смята това. Да не говорим, че двамата са просто руси и със сини очи и с това приликите приключват.

# 622
  • Мнения: 7 573
Със сигурност не да брат и сестра , не знам как още се дъвка тази тема.

# 623
  • Мнения: 5 238
Но пък може да се окажат братовчеди. 😁
Шегувам се, шегувам се.

# 624
  • Мнения: 7 749
Виктория като нищо ще се изложи с някоя изцепка или коментар за някоя друга, което няма да му хареса.

И аз така мисля. Отделно, с това цупене и фръцкане, няма как да оцелее още дълго, особено на фона на останалите "мяу- мяу" клявки.

# 625
  • Мнения: 473
От промото на следващия епизод само Надежда липсва на играта, така че може би тя ще е на среща.
Чудя се коя от пантерките ще отпадне (пак на промото Барбара и Милена се виждат с рози). Уж Киара дават да плаче на церемонията, което обикновено е индикация, че няма да е тя.

# 626
  • Мнения: 5 546
Виктория изпълнява ролята на Людмила от сезон 1. Само негативни коментари поголовно, понякога разсмива и с това е интересна, друго няма. И води пред Люса с няколко целувки на диванчето след прилично количество алкохол от страна на Алек (още недоумявам как се прежали). Grinning Много си повярва вече, дано не я държи до финала.

# 627
  • Мнения: 3 540
От промото на следващия епизод само Надежда липсва на играта, така че може би тя ще е на среща.
Чудя се коя от пантерките ще отпадне (пак на промото Барбара и Милена се виждат с рози). Уж Киара дават да плаче на церемонията, което обикновено е индикация, че няма да е тя.
Криси?

# 628
  • Мнения: 719
Аз залагам, че Барбара ще излети в следвашия епизод. Според инстаграмите, нейната активност започва веднага след тази на Васка. Според мен, в момента сме на етап, в който церемониите на розата са се случвали почти всяка вечер.

# 629
  • Мнения: 473
Аз залагам, че Барбара ще излети в следвашия епизод. Според инстаграмите, нейната активност започва веднага след тази на Васка. Според мен, в момента сме на етап, в който церемониите на розата са се случвали почти всяка вечер.

Барбара е една от двете, които на промото за следващия епизод ги показват с роза в ръка на церемонията

Общи условия

Активация на акаунт