Спойлери от реалити предавания – тема 18

  • 217 933
  • 1 107
  •   4
Отговори
# 630
  • Мнения: 4 402
Ще пуснете ли пак списъка с активностите, защото го трият. Може и на ЛС Simple Smile

# 631
  • Мнения: 788
Аз залагам, че Барбара ще излети в следвашия епизод. Според инстаграмите, нейната активност започва веднага след тази на Васка. Според мен, в момента сме на етап, в който церемониите на розата са се случвали почти всяка вечер.

Барбара е една от двете, които на промото за следващия епизод ги показват с роза в ръка на церемонията
Да, сега видях. Много странно. Може би в четвъртък тя ще си тръгне.

# 632
  • Melmak
  • Мнения: 3 173
Намерих това из интернет пространството.

# 633
  • Мнения: 1 929
ХК

Здравейте. Някой да има информация за Хелс Китчън? Интересуваме дали Чоткин и Никол получават черни куртки и дали Нинов и Митака са се млатили. 😃

# 634
  • European Union
  • Мнения: 1 412
Врътни по-нагоре да видиш снимките от Троян и следващата седмица от язовира (там май само бяха изброени). Почти се разбира кои ще вземат куртки. Аз не ги запомних, за да ги изброя.
А за боя няма информация, но според мен това са промо номера, както беше с окото на Галин. Не вярвам да има нищо подобно.

# 635
  • Sofia
  • Мнения: 4 065
Явно Нинов си тръгва сам, но защо не гонят и Димитър?

# 636
# 637
  • Мнения: 1 929
Явно Нинов си тръгва сам, но защо не гонят и Димитър?

Някъде бях чела, че Димитър си тръгва (отпада като участник). Продуцентите няма да го оставят в предаването след това, което се случи.
Другото, на което попаднах е, че Чоткин ще мине в отбора на червените. Сините от завист, че се справя добре много вода му подливат.

# 638
  • Мнения: 1 121
Явно Нинов си тръгва сам, но защо не гонят и Димитър?

Някъде бях чела, че Димитър си тръгва (отпада като участник). Продуцентите няма да го оставят в предаването след това, което се случи.
Другото, на което попаднах е, че Чоткин ще мине в отбора на червените. Сините от завист, че се справя добре много вода му подливат.
Нали по-назад имаше снимки, на които се вижда, че Чоткин е преминал към червените, а Симона при сините (явно е отишла при Митко, който също е на снимките)

# 639
  • Мнения: 919
Тези дебилните (без извинения) Симона и Димитър,ако сложат черни куртки официално спирам да гледам това предаване завинаги...

# 640
  • Sofia
  • Мнения: 4 065
Жалко за Галин, а Димитър и Стефани остават - нямам думи

# 641
  • Мнения: 1 929
Никил, Чоткин, Царина и таз другата е май Михаела.
Червени: Митко, Симона, Сарамандов и четвъртия не мога да го позная. Май е Георги.

Топ 4 за мен са: Царина, Никол, Чоткин и Сарамандов.

# 642
  • София
  • Мнения: 1 114
Очевидно спойлера за поредността на изгонените в ергена не е верен… 😂

PS: I spoke too soon 😂 язък, исках тая с половината мозъчна клетка да си ходи

Последна редакция: ср, 03 апр 2024, 22:55 от Lucy_lu

# 643
  • Мнения: 788
Очевидно спойлера за поредността на изгонените в ергена не е верен… 😂

PS: I spoke too soon 😂 язък, исках тая с половината мозъчна клетка да си ходи
Зависи кой списък гледаш. Ако утре излети Барбара, значи списъкът, който направихме още Ноември минавалата година, е верен.

# 644
  • Мнения: 1 744
Очевидно спойлера за поредността на изгонените в ергена не е верен… 😂

PS: I spoke too soon 😂 язък, исках тая с половината мозъчна клетка да си ходи
И аз тамън се зарадвах, а се оказа, че няма защо… И все пак се надявам спойлерът от тази страница да не е верен, не ми харесва как са се наредили.

Общи условия

Активация на акаунт