Спойлери от реалити предавания – тема 18

  • 212 051
  • 1 079
  •   9
Отговори
# 600
  • European Union
  • Мнения: 1 411
Още се снима. Има снимки от миналата неделя от някакъв язовир.

# 601
  • Мнения: 118
Валерия и Евгени са заедно и до днес, и са много влюбени един в друг.

Няма такова нещо, че са се запознавали преди старта на предаването. Това ви го гарантирам от много директен източник, близка нейна приятелка.

А защо не се следват в instagram?

Е, няма от къде да знам. Малко ще бъде притеснително да попитам приятелката й: А, извинявай, ама може ли да попиташ Валерия защо не се следват в инстаграм? 😄
Това пък от кога стана толкова показателно. Сигурни си имат някакви съображения хората. Аз познавах една двойка, бяха години заедно, не се следваха в социалните мрежи, за да не си вкарват филми кой кого бил последвал, харесал и т.н. и да предизвикват ревност един в друг.

Е, дайте тогава и да сме женени и да не живеем заедно, че да не се дразним и предизвикваме ревност и така. Joy

# 602
  • Melmak
  • Мнения: 3 154
Тази Силви е някак странна, сигурно много неща около нея са някак плашещи. С тая хармоника създава усещане като от филм на ужасите. Ще е интересно да чуем какво споделят останалите. В крайна сметка ако всички са на едно и също мнение… може да има нещо вярно.

# 603
  • Мнения: 1 734
Е, не сме необразовани, нито ограничени до някакъв малък ареал със суперспецифична култура и страх от широкия свят, че да правим от Силви вещица и едва ли не хармоники, биотокове и прочее да стават фактор

Хареса ми как и Мага ги парираше вчера: това са глупости
Да си свири, да си вади карти, да гледа вторачено, това никой съвременен човек не следва да притеснява. Стрина Ирина с питките, енергиите и прочее да не е по-добър вариант...

# 604
  • Мнения: X
Валерия и Евгени са заедно и до днес, и са много влюбени един в друг.

Няма такова нещо, че са се запознавали преди старта на предаването. Това ви го гарантирам от много директен източник, близка нейна приятелка.

А защо не се следват в instagram?

Е, няма от къде да знам. Малко ще бъде притеснително да попитам приятелката й: А, извинявай, ама може ли да попиташ Валерия защо не се следват в инстаграм? 😄
Това пък от кога стана толкова показателно. Сигурни си имат някакви съображения хората. Аз познавах една двойка, бяха години заедно, не се следваха в социалните мрежи, за да не си вкарват филми кой кого бил последвал, харесал и т.н. и да предизвикват ревност един в друг.

Е, дайте тогава и да сме женени и да не живеем заедно, че да не се дразним и предизвикваме ревност и така. Joy

Аз коментирам, че всички хора си имат своите съображения и това си е тяхна работа в крайна сметка. Това не означава, че трябва да го практикувате.

Просто е смешно да се търси под вола-теле и някаква конспирация, че конкретните лица не са заедно, като е точно обратното. Заедно са. Пък вие си мислете, каквото искате. 😄

# 605
  • Мнения: 1 723
Изобщо не ми се вярва, че някой би поддържал такава заблуда една година вече. Колкото и пари да са им дали.

# 606
  • Мнения: 335
Не знам дали са заедно или не, но нещо ми се върти спомен, че ако няма сватба до годината  - трябва да връщат пръстена?

# 607
  • Мнения: 1 734
Хора, ако имаше дори минимална далавера, Капитонка щеше да глозга тоя кокал докрай

Обичат си се Валерия и Генчо, на кого пречи това...

# 608
  • Мнения: 5 565
Обичат си се Валерия и Генчо, на кого пречи това...
Въпрос за 100 млн. $. Stuck Out Tongue Winking Eye

А другата Валерия от сезон 3 кога си тръгва?

# 609
  • София
  • Мнения: 309
Не знам дали са заедно или не, но нещо ми се върти спомен, че ако няма сватба до годината  - трябва да връщат пръстена?

Някой беше проверил според американския формат, че сватба въобще не се изисква, а ако са заедно две години, пръстенът остава за тях. Ако решат да се оженят, форматът организира пищна сватба.

# 610
  • Мнения: 5 690
Според списъка постнат по-рано за активността на ергенките в соц. мрежи, виждаме, че... следващата, която ще си тръгне е Барбара, но тъй като Силви не е от активните в Инстаграм, може и тя да е от първите. И понеже виждам, че следващата в списъка след Барбара е Виктория, ми се ще да изкоментирам, че въобще не ми се връзва след вчерашния епизод, че ще си тръгне Виктория, преди Криси и Киара /че дори и Милена/.

1. Барбара (17 окт)
2. Виктория (19 окт)
3. Теа (24 окт)
4. Криси (26 окт)
5. Киара (28 окт)
6. Мария (28 окт)
7. Надя (31 окт)
8. Екатерина (1 ное)
9. Валерия (2 ное)
10. Нани (9 ное)
11. Силви (10 ное)
12. Маги (18 ное)

1. Милена - без активност чак до 2024.
2. Йоана - не можах да ѝ намеря ФБ и Инста.

# 611
  • Мнения: 1 128
Не знам за Васка дали е била храст, но Киара със сигурност. Това момиче само мълчи и се смее. Ако излезе след Теа и Виктория ще е чудо.

# 612
  • Вестерос
  • Мнения: 38 291
Коментирахте ли, че Виктория е уволнена най- вероятно заради издаването, че Габриела е любовница на футболист 😁😁



И това 🤣🤣

# 613
  • Мнения: 1 723
Коментирахме, да. И едва ли е свързано, маса хора са освободени от БФС след избирането на Гонзо. Както става всеки път при промяна в такъв тип институции.

# 614
  • Мнения: 1 100
Според мен Алек си пада по русокоси и Киара и Йоана са там по този параграф.

Виктория като нищо ще се изложи с някоя изцепка или коментар за някоя друга, което няма да му хареса.

Общи условия

Активация на акаунт