Спойлери от реалити предавания – тема 18

  • 167 388
  • 903
  •   3
Отговори
# 30
  • Мнения: 216
Ще се повторя, че според мен никой продуцент няма да остави сезонът да завърши с бележка. Много е незадоволително за зрителя. Не знам дали има победителка или не, но церемония според мен ще има, ако трябва ще го завлекат там против волята му. То ако ергенът можеше да се измъкне така, нямаше да се вясва на половината церемонии.

# 31
  • Мнения: 5 238
Имало ли е сезон (в другите държави), който да завършва така? Ако да, според мен са взаимствали идея да ни баламосват в темата, а реално си има победителка.

# 32
  • София
  • Мнения: 541
Споделям малко инфо от Хелса, присъствах на снимачен ден, който ще се излъчи след около месец, така казаха. За ориентир на 29 януари се снимаше епизода с баницата, който ще дават тази седмица. Та инфото от вчера е следното:
8 червени, 7 сини
При червени 2 мъже - Царина, Симона, Чимидева, Никол +Михаела и Стефани, които са нови.
При сини, качвам снимка, че не им знам точно на всички имената, заградените плюс двама нови:

# 33
  • София
  • Мнения: 12 409
Симона още е вътре, а Полина е отпаднала. Егати.

# 34
  • Мнения: 531
Хайде чакаме, нали каза в 16 часа, че ще кажеш кое е в хеликоптера. Пък нищо..
Задодох въпроса неправилно ,но честно не запомних името на момичето/можеш ли всичко да помниш/ ,но всички си мислеха че хеликоптера е за Меги макар че и тя искаше да се качи,да играе срещу себе си,стига ,спирам ,излизам в нелегалност ,че много Ви казах
Това не е казване. Името на момичето е: не запомних името. Интересен спойлер.

# 35
  • Мнения: 4 355
Това за Йоанна ни беше ясно още като разбрахме от свидетел, че топ 3 са руси - ясно е, че няма да е Шермин или Християна.
Я кажи по-интересно - кога се разбира, че Памела и Габриела са сестри? Коя от двете си тръгва първа и защо? Кои са лагерите в къщата? Има ли скандални отпадания на фаворитки по никое време?

# 36
  • Мнения: 1 353
Зачетох се в Уикипедията на The Bachelor USA и за 25 сезона само един завършва без победителка. Имало е един култов - една от дамите отказва роза точно преди финала, има други две финалистки, но Ергенът отрязва другите две и моли тази за втори шанс. Събират се, но няколко месеца след излъчването, мадамата подава ограничителна заповед срещу Ергена, защото я тормозел, а година по-късно той прави признание, че е гей.
Ето идея за добър сезон! Laughing Ако се случи, изобщо няма да повярваме на спойлерите.

Чико, ще кажеш ли коя е в хеликоптера в крайна сметка? Аз си държа на жокера, че е Екатерина.
Връзката на Ергена гей с участничката май е около 2 години.
Това е въпросният ерген, вече омъжен за мъж.
https://people.com/tv/colton-underwood-marries-jordan-c-brown-exclusive/

# 37
  • Мнения: 555
Това за Йоанна ни беше ясно още като разбрахме от свидетел, че топ 3 са руси - ясно е, че няма да е Шермин или Християна.
Аз не бях много сигурна за Йоана, защото от промото видях Алек да поставя на врата на Теа някакво бижу, а нали подаръците обикновено са за финалистките. Йоана наистина камерата не я обича, иначе са си лика-прилика с Алек.
За първата среща и аз си мисля, че ще е Екатерина, защото от увеличената снимка се виждаше момиче с черна коса и бяла дреха, а нея я дадоха в промото облечена в бяло на срещата си.

# 38
  • Мнения: 4 070
Аз все още не съм се отказала от подозрението си, че Йоана му е сестра. Заради приликата. Ще се откажа само ако видя да я мляска.

# 39
  • Мнения: 445

има връзка с жена преди шоуто и след това я подновява.В края на краищата той е от екипа който прави шоуто.Може и да е групо сравнението но в лова на патици се ползва мюре - птица която привлича другите птици.Неговите действия и реакции се управляват от режисьорите за постигане на целта на шоуто  - да се разкрият характери и черти  на  кандидатките. Така ,че не търсете искреност в действията му ,звучи грубо но това е шоу.Приятелката му е юристка
[/quote]

Извинявайте, може би много наивно, дори фантазьорски, но в такъв случай каква е целта на това шоу ? И защо името му е Ергена ?
Ако целта не е да се търси евентуално любов и извествност, то каква е?
Не виждам ниаккъв интерес в това да се явяваш по телевизията, да те правят на нищо, с каква цел ?

Много повъхностно ми звучи, шоу ок, ама все пак би трябвало да има някаква замисъл.

# 40
  • Мнения: 4 391
Замисълът е в подобни теми - достатъчно е да видите, какво се обсъжда в тях. Не става дума изобщо за чувства, а най-обикновено клюкарене, съответно, избират се участници, които да задоволяват тези нужди на зрителите.
Вероятно у нас нагласата щеше да е по-различна, ако бяха започнали от първия сезон с поне привидно достоверно изглеждаща двойка, а всичко се оказа реклама.

Последна редакция: пн, 26 фев 2024, 15:53 от Tsugumi_

# 41
  • Мнения: 1 353
Това е предаване за забавление и предлага, и не е невъзможно, и да се харесат участниците. В Американския формат има женени двойки. Доколкото разбирам и Валерия и Евгени са заедно.

# 42
  • Мнения: 31 197
Да, заедно са си и са много сладки.

# 43
  • Мнения: 445
Това е предаване за забавление и предлага, и не е невъзможно, и да се харесат участниците. В Американския формат има женени двойки. Доколкото разбирам и Валерия и Евгени са заедно.

Ми точно това имах в предвид. Някои гледаме и други формати от чужбина и в действителност има женени двойки.
То е ясно, че плявата ще е клю клю канари и простакеси, но целта все пак, поне такова е заглавието е евентуално да се харесат двама души и намерят любовта - защо не ?
Ето замислът на Хелс Китчън, който също е реалити и всичко е нагласено и избраният готвач, да стане или дясна ръка на един от шефовете или да бъде поне в тази категория и хора с такива интереси.
Както и да е, много ме дразнят такива чак пък огромни измислици. Виктор например, беше толкова изкустен тоя човек, че не е истина. Той навярно беше влезнал, за да го разпознават след това хората, с цел бизнес и тн.
Но Егени си хвана девойка защо не ?

# 44
  • Мнения: 216
Идеята на предаването за мен е да се забавлявам на гърба на хората, решили да влизат в това шоу. Ако пък някои вземат, че се харесат, браво на тях, но на мен не ми пречи, ако накрая нищо не излезе. Те там са в изкуствено създаден балон и под напрежение. Дори и да са откровени и наистина търсещи любовта, в такава среда лесно се влюбвяш и лесно разлюбваш след това.

Другата ми цел е да го третирам като murder mystery и да се опитам чрез монтажа и чрез уликите, които събираме тук да отгатна какво ще стане по-напред в сезона.

Общи условия

Активация на акаунт