Спойлери от реалити предавания – тема 18

  • 167 356
  • 903
  •   1
Отговори
# 15
  • София
  • Мнения: 5 758
Благодаря за новата тема!
Ако се колебае между Нани и Маги, поне му е ясен вкусът за жени - руси, грацилни. Йоана е светла, но ми е по-груба някак от тях.

# 16
  • Мнения: 5 238
Зачетох се в Уикипедията на The Bachelor USA и за 25 сезона само един завършва без победителка. Имало е един култов - една от дамите отказва роза точно преди финала, има други две финалистки, но Ергенът отрязва другите две и моли тази за втори шанс. Събират се, но няколко месеца след излъчването, мадамата подава ограничителна заповед срещу Ергена, защото я тормозел, а година по-късно той прави признание, че е гей.
Ето идея за добър сезон! Laughing Ако се случи, изобщо няма да повярваме на спойлерите.

Чико, ще кажеш ли коя е в хеликоптера в крайна сметка? Аз си държа на жокера, че е Екатерина.
Не беше ли същият ерген, който беше убил някого след предаването?

# 17
  • София
  • Мнения: 12 409
Днес кой отпада в "Един за друг"?

# 18
  • Мнения: 2 714
Зачетох се в Уикипедията на The Bachelor USA и за 25 сезона само един завършва без победителка. Имало е един култов - една от дамите отказва роза точно преди финала, има други две финалистки, но Ергенът отрязва другите две и моли тази за втори шанс. Събират се, но няколко месеца след излъчването, мадамата подава ограничителна заповед срещу Ергена, защото я тормозел, а година по-късно той прави признание, че е гей.
Ето идея за добър сезон! Laughing Ако се случи, изобщо няма да повярваме на спойлерите.

Чико, ще кажеш ли коя е в хеликоптера в крайна сметка? Аз си държа на жокера, че е Екатерина.
Не беше ли същият ерген, който беше убил някого след предаването?

Леле, на това се казва сезон! Или по-точно послесезон. 😱

# 19
  • Мнения: 12
Благодаря за новата тема!
Ако се колебае между Нани и Маги, поне му е ясен вкусът за жени - руси, грацилни. Йоана е светла, но ми е по-груба някак от тях.
за Йоана ще говорим друг път - важен играч е но не знам  нещо камерата не я обича ,всъщност емного нежна  - момиченце

# 20
  • Мнения: 1 468
Записвам се и аз в темата.Мадам Туше (Тушев?) така и не спусна ,както обеща,продължение на спойлера с двете финалистки.

# 21
  • Мнения: 1 863
Мадам Тушьо си изтри колажа и остана само с 2 мнения във форума. Не е влизал/а от декември.

# 22
  • София
  • Мнения: 5 758
Днес кой отпада в "Един за друг"?
И аз мислех да питам дали има спойлер за там. Силно се надявам да кажат накрая, че няма да отпадне никой. Но не знам дали е имало такъв сценарий на толкова ранен етап.

# 23
  • Мнения: 6 184
В предната тема някой беше писал ,че Йвайло и Христина си отиват .Ще видим

# 24
  • Мнения: 17
Зачетох се в Уикипедията на The Bachelor USA и за 25 сезона само един завършва без победителка. Имало е един култов - една от дамите отказва роза точно преди финала, има други две финалистки, но Ергенът отрязва другите две и моли тази за втори шанс. Събират се, но няколко месеца след излъчването, мадамата подава ограничителна заповед срещу Ергена, защото я тормозел, а година по-късно той прави признание, че е гей.
Ето идея за добър сезон! Laughing Ако се случи, изобщо няма да повярваме на спойлерите.

Чико, ще кажеш ли коя е в хеликоптера в крайна сметка? Аз си държа на жокера, че е Екатерина.

Този сезон го гледах и е още по-заплетено, защото Ергена (с ограничителна заповед) беше преди това в топ 5 на Bachelorettе, където се представи за девствен. 😅

# 25
  • Мнения: 4 391
Очевидно е вярно това, че накрая са Маги и Нани, но Алек не избира ни една. Вече от няколко места се казва/пише.
Ако наистина се получи така ще е доста тъпо. Цял сезон се целува и мляска с момите и накрая си тръгва с някакво писмо....доста тъпо ще ми стане за последните две момичета.
Не е тъпо Simple Smile
Ергенът не си търси жена, а двете лансирани от продукцията се рекламират, по-нищожните реклами и униженията са за останлите, както успеят с това.

Последна редакция: пн, 26 фев 2024, 06:13 от Tsugumi_

# 26
  • Мнения: 4 355
И аз съм отегчена от празни приказки и лекции какво е риалити телевизията.

# 27
  • Мнения: 4 355
Никой не си е мислел, че хеликоптерът е за Маги, защото ни е ясно, че няма да го покажат в рекламата предната седмица. Те даже бяха оплескали монтажа и както в излъчения епизод, така и в промото за следващия, бяха включени едни и същи сцени как Шермин клепа Маги, за да си мислим, че тя е на срещата.

# 28
  • София
  • Мнения: 541
Здравейте, благодаря за темата!

Чико, не знам нарочно или без да искаш, но малко объркващо пишеш някои неща и не мога да разбера дали искаш да ни насочиш или да ни объркаш.
Така написано, аз разбирам, че са няколко момичета в хеликоптера, щом "и самата Маги искаше да се качи".

Относно профилът Мадам Тушьо, смятам, че доста направи с този колаж, който пусна в началото. Благодарение на него хванахме повечето участнички преди да се отследват. Аз лично не смятам, че колаж е изтрит лично от профила, напротив - изтрит е от админ, според мен.
От този колаж, болярката е точно Нани, защото доколкото виждам от социалните мрежи, има доста отбелязвания и коментари свързани с Велико Търново. Даже не ми е ясно това Карлово от къде взе.

# 29
  • Мнения: 1 863
Родена е в Карлово. Не знам “Чико Кочев” трол ли е или е изпратен тук от продукцията. Много написа и уж още щеше да напише, а в крайна сметка нищо не каза. Дразнещо е.

От два независими източника разбрах и написах тук, че Надежда печели. Или мен ме лъжат, или някой тук ни лъже. Ако Алек зареже финалистките с бележка, то това означава да отнесе много много “любов” от народа. Не смятам, че е готов на такава жертва в името на парите … ще си лепне етикет за цял един живот.

Общи условия

Активация на акаунт