Спойлери от реалити предавания – тема 18

  • 167 349
  • 903
  •   3
Отговори
# 45
  • Мнения: 251
Здравейте на всички, чета ви с интерес:)
Да споделя мнение за спойлера, че си тръгва с бележка-за мен няма как да е така по следните причини:
От продукцията няма да позволят такъв финал-и Виктория и Виктор не бяха двойка дори и един час след предаването-но  финал имаше, мисля, че все още не сме достигнали до момента, в който продукцитя би разрешила такъв финал.
В промото на сезона Алек казва -Обичам те-не мисля, че изрича такива думи и накрая си тръгва с писмо, някак не се връзва хич.
Аз вярвам най-много на спойлера, че Нани печели, но не са двойка в живота.
По повод епизода в Сряда- според мен всички момичета тръгват към хеликоптера, но дават кадър само на Магдалена да си мислим, че е тя.
Някак най- вероятно ми се струва на първа среща да е Валерия или Екатерина.
Това със затварянето на стаята и коментарите им, че няма да се приберат- отново е за заблуда, според мен.
Чакам с нетърпение епизода.

# 46
  • Мнения: 2 873
Зачетох се в Уикипедията на The Bachelor USA и за 25 сезона само един завършва без победителка. Имало е един култов - една от дамите отказва роза точно преди финала, има други две финалистки, но Ергенът отрязва другите две и моли тази за втори шанс. Събират се, но няколко месеца след излъчването, мадамата подава ограничителна заповед срещу Ергена, защото я тормозел, а година по-късно той прави признание, че е гей.
Ето идея за добър сезон! Laughing Ако се случи, изобщо няма да повярваме на спойлерите.

Чико, ще кажеш ли коя е в хеликоптера в крайна сметка? Аз си държа на жокера, че е Екатерина.
Леле, е това си заслужава гледането Close

# 47
  • Мнения: 8
ИВ
Здравейте, видях някои коментари за Игри на волята. Със сигурност тази година влиза Рени, инфлуенсърската сестра (Сузи и Рени). Бях в компания с нея преди месец и тя каза, че са я поканили да участва. Всеки ден е във фитнеса и тренира здраво за предстоящия сезон. Не каза да е извън България, всъщност не сподели други подробности.
Друго момиче от компанията разказваше, че е била на първия кръг от кастингите. Била е с още две момичета и две момчета, като едно от момчетата бил Само Хосни. Искал да се пробва на физическите тестове, въпреки че от продукцията го били поканили. Минал първия кръг, но не пожелал да продължи и да влезе в шоуто. Момичето не е преминало във втория кръг от кастингите. Разказа, че в първия кръг, петимата е трябало да тичат докато не остане последният - т.е. докато издържат, кой когато се измори спира и така докато не остане един.
Бих казала, че всичко, което споделям е със 100% достоверност.
Чакаме Игрите 🎉🎉🎉🎉🎉🎉

# 48
  • Сан Хосе, Калифорния, САЩ
  • Мнения: 179
Зачетох се в Уикипедията на The Bachelor USA и за 25 сезона само един завършва без победителка. Имало е един култов - една от дамите отказва роза точно преди финала, има други две финалистки, но Ергенът отрязва другите две и моли тази за втори шанс. Събират се, но няколко месеца след излъчването, мадамата подава ограничителна заповед срещу Ергена, защото я тормозел, а година по-късно той прави признание, че е гей.
Ето идея за добър сезон! Laughing Ако се случи, изобщо няма да повярваме на спойлерите.

Чико, ще кажеш ли коя е в хеликоптера в крайна сметка? Аз си държа на жокера, че е Екатерина.

Този сезон го гледах и е още по-заплетено, защото Ергена (с ограничителна заповед) беше преди това в топ 5 на Bachelorettе, където се представи за девствен. 😅

Гледам редовно Американските сезони на The Bachelor;The Bachelorette и Bachelor In Paradise - за жалост последното май приключи; така че случай че имате въпроси питайте
Имало е в Американските серии един който е бил 2 пъти Ерген - Брад Уомък  - той първия път не избира нито една; и втория път беше сгоден за Емили Майнард

Последна редакция: пн, 26 фев 2024, 20:50 от emiusa

# 49
  • Сан Хосе, Калифорния, САЩ
  • Мнения: 179
Това е предаване за забавление и предлага, и не е невъзможно, и да се харесат участниците. В Американския формат има женени двойки. Доколкото разбирам и Валерия и Евгени са заедно.
извинявай но ще те поправя в Американския формат няма женени двойки или такива които се бракуват по време на заснемането на сезона

# 50
  • Мнения: X
Това за Йоанна ни беше ясно още като разбрахме от свидетел, че топ 3 са руси - ясно е, че няма да е Шермин или Християна.
Я кажи по-интересно - кога се разбира, че Памела и Габриела са сестри? Коя от двете си тръгва първа и защо? Кои са лагерите в къщата? Има ли скандални отпадания на фаворитки по никое време?

“кога се разбира, че Памела и Габриела са сестри?”  - много скоро, някога в следващите 2 седмици от излъчването примерно. Още в началните епизоди се разбира и в момента продукцията набляга на разговорите между тях, в епизод 1, например, как седят двете и си говорят сами (все едно се познават от години), как не искат да се социализират с останалите и това го обсъждат те двете в разговора и тн, гледали сте го.

“Това за Йоанна ни беше ясно още като разбрахме от свидетел, че топ 3 са руси - ясно е, че няма да е Шермин или Християна.” - Киара също е руса, вижда се в промото в една част, в която си е сложила ръцете пред лицето и реве с едни зелени обеци.

# 51
  • Мнения: 1 353
Това е предаване за забавление и предлага, и не е невъзможно, и да се харесат участниците. В Американския формат има женени двойки. Доколкото разбирам и Валерия и Евгени са заедно.
извинявай но ще те поправя в Американския формат няма женени двойки или такива които се бракуват по време на заснемането на сезона
ъъъъ вече женени, след сезона.

хаха как може да има женени двойки още в предаването Grinning
знам, че е имало бременни участнички, но чак по двойки женени влезнали хаха

За Памела и Габриела - те визуално си приличат. и беше странно как една от участничките, дали не беше психоложката, попита Габриела как се казва сестра й и Габриела отговори, че й е забранено да говори. странно е участничките да са се усетили толкова бързо, ако се виждат за пръв път. но пък може да са подочули нещо покрай подготовката на епизода.

Последна редакция: вт, 27 фев 2024, 10:23 от Linda*kiss

# 52
  • Мнения: 5 238
Аз все още не съм се отказала от подозрението си, че Йоана му е сестра. Заради приликата. Ще се откажа само ако видя да я мляска.
Що? Ще вдигне рейтинга до небесата. Шегичка, шегичка! 😁

# 53
  • Мнения: 1 353
Достатъчно нечистоплътно е и ако две сестри искат да се мляскат с един мъж.

Последна редакция: вт, 27 фев 2024, 10:31 от Linda*kiss

# 54
  • Мнения: 183
Съгласна съм и аз не намирам за нормално да влизат сестри.

# 55
  • Мнения: 5 238
Много ясно, че е гадно, но от продукцията за сеира на всичко са способни. Без последното, което написах... надявам се. 😂

# 56
  • Мнения: 251
Това е предаване за забавление и предлага, и не е невъзможно, и да се харесат участниците. В Американския формат има женени двойки. Доколкото разбирам и Валерия и Евгени са заедно.
извинявай но ще те поправя в Американския формат няма женени двойки или такива които се бракуват по време на заснемането на сезона
ъъъъ вече женени, след сезона.

хаха как може да има женени двойки още в предаването Grinning
знам, че е имало бременни участнички, но чак по двойки женени влезнали хаха

За Памела и Габриела - те визуално си приличат. и беше странно как една от участничките, дали не беше психоложката, попита Габриела как се казва сестра й и Габриела отговори, че й е забранено да говори. странно е участничките да са се усетили толкова бързо, ако се виждат за пръв път. но пък може да са подочули нещо покрай подготовката на епизода.
Всички се познават преди да влязат.
Пътуват заедно да там, и в момента на цялата подготовка са заедно, дори незнам защо ги карат да се преструват, че не се познават:)
Имат достатъчно време да завържат приятелства и вражди преди старта на сезона.

# 57
  • Мнения: 40
Здравейте,
гледах подкаста на Любо Жечев и накрая той каза, че има сигурна информация за финала и тя е, че
нито една от двете достигнали до него не печели.

# 58
  • Мнения: 2 163
Да го завери нотариално това твърдение, 😅 Много хора съобщават категорична информация, но рядко се потвърждава напълно. Като дойде краят, ще видим.

# 59
  • Мнения: 31 197
Да, не печели никоя.

Общи условия

Активация на акаунт