Красиви и след брака и детето

  • 20 725
  • 709
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 3 195
Да, най-добре е да се качи на хамстерската въртележка водена от страх и тревожност, че ако не се поддържа, мъжът ѝ ще я зареже.

# 16
  • Мнения: 19 016
Ти май имаше далеч по-сериозни проблеми с мъжа си от това дали си с изправена коса, но ти си знаеш.

# 17
  • Мнения: 39 318
Да, имаше.
Направо се чудя понякога някои потребителки в паралелни реалности ли живеят?!?! Има няколко такива.

# 18
  • Мнения: 9 709
Всъщност след детето/цата трябва да си дори по-дисциплиниран и отговорен по отношение на здравето си, което неминуемо се отразява и на външния вид.  Иначе рискуваш да се превърнеш в отегчен глиган в анцунг и чудесен лош пример за наследниците.

# 19
  • Мнения: 2 750
В случая не става конкретно за моята коса и моя мъж ,а попринцип за жените и защо все някой трябва да се заяде,ужас

# 20
  • Мнения: 1 847
Всеки може да си ходи както си иска и с тежък грим вкъщи и без грим и с боядисана коса на точки и без, това си е лично негово решение.
 Важното е, този човек с или без брак и деца да е щастлив.

# 21
  • Мнения: 8 886
Според мен си е до човек и лична потребност, а не толкова до мъж и деца. А и всеки разбира грижата за себе си по различен начин.

Лично аз винаги съм държала косата ми да е боядисана, да си правя сешоар след всяко миене почти, гримирам се всеки ден. Бебето ми е на 2 месеца, сутрин ставам преди да я събудя нея и имам едни 20-30 минути да мина през банята и да се приведа в желан от мен вид.
Спортувах до края на 6ти месец, след секциото изчаках да мине месец и половина и поднових тренировките. Дори когато лежах в болница за задържане сутрин ставах преди визитациите в 6.30 и си правех косата, гримирах се и изобщо си създавах усещане за нормалност, въпреки неприятните моменти. Просто за мен тези неща са важни и ме карат да се чувствам добре. Очаквам мъжът ми също да изглежда прилично и да не се размотава по анцуг или пижама по цял ден.

# 22
  • Мнения: 18 530
Аз имам вид на вампир, след като съм гледала бопни деца вкъщи няколко дена. Просто тогава на лицето ми са изписани само умора, напрежение и недоспиване. Та си знам, че не съм винаги секси отникъде Simple Smile Затова и искам само здраве и нормални кг Simple Smile

# 23
  • Мнения: 12 790
Честно казано, на мъжа желанието за секс ако е само, когато жената е с грим, прическа и джиджана рокля, значи има сериозен проблем.
Но все пак този човек има очи и на улицата вижда всякакви жени. И затова не просто за себе си, но и за него жената би трябвало да "лови окото", иначе ще започне да я подценява в сравнение с другите.

# 24
  • София/Севлиево
  • Мнения: 11 017
Никога не съм носила грим и маникюр,та преди или след брака и децата все тая.Със спорта същата работа(6 месеца след секциото се опитах да се хвана със спорт ,ама на сила хубост не става).
Време за баня и някоя маска за лице винаги успявам да намеря.Чисти дрехи - също,даже се преобличам поне два пъти на ден,без да броим пижамите...
Мъжът ми ме харесва такава, каквато съм.За почти 20 години и 1 път не е погледнал в страни(аз забелязвам добре изглеждащите хора и от двата пола, понякога като сме заедно му казвам"виж каква красива жена",той поглежда вяло и винаги ми отвръща с "нищо особено не е")...

# 25
  • волно калдъръмче
  • Мнения: 6 323
Мъжът трябва да те харесва всякак, защото ти се пише такъв. А ти да се поддържаш заради самоуважението. Обичаната жена може да е в анцуг или клин и без чрвило и спирала и пак ще е красива.

# 26
  • Мнения: 8 886
Мъжът трябва да те харесва всякак, защото ти се пише такъв. А ти да се поддържаш заради самоуважението. Обичаната жена може да е в анцуг или клин и без чрвило и спирала и пак ще е красива.
Личното ми мнение е, че това е малко крайно. Той пак може да те обича, но не и да те харесва всякак. Има периоди, в които човек не е в най-добрата си форма, но при добро здравословно и ментално здраве, аз не бих била много очарована, ако мъжът ми реши, че ще качи 20 кг, ще спре да се бръсне и ще прекарва свободното си време по анцуг и пижама. Особено, ако когато сме се събрали картинката е била различна.
Ако и двамата сме се харесали така изначално, тогава е друго.

# 27
  • София
  • Мнения: 13 157
Всеки има лошо моменти и е нормално. Страшното е когато лошият момент стане безкраен.

# 28
  • Мнения: 54 445
Без червило не излизам до Лидл даже.
И въобще няма значение дали имам/нямам мъж.
Поддържам се заради себе си.
Детето не ми е пречило нито да поддържам добър външен вид, нито добра хигиена и ред вкъщи.
Който го мързи ще си намери куп оправдания.

# 29
  • Мнения: 5 277
Грим слагам веднъж годишно. Не за друго, а защото аз не се харесвам с грим. Поддържам коса, маникюр от скоро. Пак защото аз искам, на мъжът ми му е все тая с какъв маникюр съм. Килограмите ми са в норма от преди бременностите и гледам да ги поддържам от здравословна гледна точка, а и защото лесно се качват, но трудно се свалят.

Общи условия

Активация на акаунт