Красиви и след брака и детето

  • 20 723
  • 709
  •   1
Отговори
# 705
  • Мнения: 467
Много индивидуално е.
Работата май е на късмет, каквото ти се падне.

# 706
  • Мнения: 5 248
Изтървала съм цяла тема, но да си кажа - добре, че и преди това си бях все чорлава. Гримирам се 1 път на високосна. Косата я реша 2 пъти седмично. Обичайна прическа кок тип л***о. Дрехи - дънки мом фит и широки блузи. Така и не свалих килограмите от бременноста, която беше преди вече 16г. Абе лелка...

# 707
  • Пловдив
  • Мнения: 23 677
По време на нощните терори таткото най-се занимаваше. Защото с Монстърчо и това преживяхме. Толкова беше трудно, че на ММ му трябваха години за да поиска второ. Накрая аз настоях, защото не исках децата да имат повече от 4г разлика за да си играят заедно. ММ има 5 и 6 години разлика със сестрите си и връзката им е различна.
Според, ама не съм авторитет, не зависи чак толкова от годините. У нас по-близки са големия с най-малкия, отколкото средния с големия, средния с малкия. Според мен се дължи на сродство на характерите. Но моите са набутани 3-мата в 4 години и половина. Може и да бъркам и годините да имат значение. Но у нас не.

# 708
  • France
  • Мнения: 12 572
Може. Просто исках да могат да споделят една вселена. А от едни години нататък е по-трудно. Сега обаче ми белеят косите от общите им бели. Когато единият липсва е такава тишина, че все едно сме без деца.

# 709
  • Пловдив
  • Мнения: 14 427
Цитат
Едно време жената като се бракува на 20,на 25 вече след 2 деца, на никой не му е пукало за естетика, важното е било да ги изпишат здрави пък останалото подробности. На 35 вече на лелки са приличали. Кой е чувал за диети, фитнеси, пилатес и подобни?
Брей, тез научни факти за древното минало преди 30-50 години не ги знаех.
За диети и упражнения пише не само в "Жената днес" от 70-те години, ами и в аналозите и от 20-те и 30-те. За пилатес, както и за каланетика, лично аз за пръв път прочетох във вестник "Старт" през 80-те.

Общи условия

Активация на акаунт