Отговори
# 45
  • Мнения: 17 407
Ако се чувствате подведени, подминете и така няма да бъдете подвеждани в нищо.
Лично аз не доизчетох въпросите. В началото видях мейла си и че попълвам чрез Гугъл акаунта си и се оттеглих. Но ако студент трябва да предложи анкета с достатъчно голяма извадка, интернет и нашият форум биха могли да  са от полза. Иначе е трудна работа лице в лице да отговаряш на анкетьора дали позволяваш някой да те облизва, съблича, докосва интимно и така 100 и повече доброволци.

Не е студент.
Аз спрях заради гугъл акаунта и липсата на академизъм в подхода.
Дайте да си измисляме разни анкетки, да си доказваме хипотезички. Събирам идеЙ.

# 46
  • София
  • Мнения: 35 107
Дрен, пусни си академична анкета, ще ти я попълня Heart

# 47
  • Мнения: 2 570
И аз не попълних заради жмейл акаунта. Казва човекът, че може да се излезе.
Загубих интерес от многото въпроси.
И заради това, че темата всъщност изобщо не ме вълнува.

# 48
  • Мнения: 17 407
Вече участваш,  за голяма докторска🙂

# 49
  • онче бонче бонбонче
  • Мнения: 16 106
Войоризъм май е подхода.

# 50
  • Мнения: 335
Аз я попълних. Има епични въпроси обаче от сорта на "Как му показахте да проникне анално" - вербално, невербално, неприложимо.

# 51
  • Мнения: 13
Благодаря на всички, които съдействат, страхотно е, че има интерес към попълването, а помощта ви е наистина много важна за това проучване! Разбира се, и обратните връзки са ценни, особено когато са смислени и съдържателни, но дори и обикновеното заяждане дава ценни насоки за размисъл. Що се касае до изказа и "епичността" на някои въпроси - така е, но нямаше как да бъде избегната, в противен случай трябваше или да се "залитне" в твърде "уличния" изказ, какъвто "по-доброто" разбиране на въпросите по тази тема предполага, или да се изпадне в използване на изцяло научни термини, които нерядко звучат най-малкото трудно неразбираемо, а понякога - още по-комично... Simple Smile

# 52
  • Мнения: 14 862
Въпросите са много некоректни, до какво може да доведат резултатите чак не ми се мисли. Мен ме потресе това, че се вменява, че жените казвали НЕ, когато всъщност искали да кажат ДА. Това е много много опасно внушение!!!! Я си представете, че някакъв нахален ви се натиска, вие казвате НЕ, ама той си мисли "аааа тя казва НЕ, ама всъщност иска, щот аз четох там някъде си, че жените така" и о, ужас! Какво може да стане, я да си помисли, доцент ли къв си?! Ти това помисли ли го изобщо или мисленето не ти е приоритет?!
Хайде по-сериозно, моля. Анкетата нищо не вменява, а те пита ти какво мислиш. Ако ти, бидейки жена, категорично отхвърляш това твърдение, мъжкото присъствие във форума ще смята, че жените категорично си го търсят, ама се правят. Никове бих ти изброила даже, но просто е против правилата, а банани точно днес не ми се ядат.

# 53
  • Мнения: 335
Благодаря на всички, които съдействат, страхотно е, че има интерес към попълването, а помощта ви е наистина много важна за това проучване! Разбира се, и обратните връзки са ценни, особено когато са смислени и съдържателни, но дори и обикновеното заяждане дава ценни насоки за размисъл. Що се касае до изказа и "епичността" на някои въпроси - така е, но нямаше как да бъде избегната, в противен случай трябваше или да се "залитне" в твърде "уличния" изказ, какъвто "по-доброто" разбиране на въпросите по тази тема предполага, или да се изпадне в използване на изцяло научни термини, които нерядко звучат най-малкото трудно неразбираемо, а понякога - още по-комично... Simple Smile

Не говори никой за махленското. Най-малкото, че уж става въпрос за акедемично проучване. Въпросът щеше да е много по-лесен за асимилация ако беше зададен простичко. "Правите ли анален секс?" и с отговори "рядко, често, не е за мен". Как си мислите, че някоя ще каже "айде да ме таковаш в дъто?" Не, че няма такива жени, но са рядкост. И затова анкетата ти, подобно на социологическите проучвания, трябва да се отчете процент на лъжата. И това е само един въпрос, но не и единствен.

# 54
  • Мнения: 17 407
Само да вметна, че изследването на съгласието за секс има и юридически аспект. Сега, който публично се е кефи на страпони, като на бонбони, нек си отговаря, въпреки че уважаемият До цент едва успява да удържа положението тук.

# 55
  • Мнения: 6 577
Или "как дадохте съгласие за секс"?!? Кога?! С кого? С някакъв за пръв път или с мъжа ми дето сме от сто години заедно? Щото това са много важни подробности, които променят отговора изцяло, а никъде йе се взема предвид това за кой път, кой етап от връзката става въпрос. Отговорите са съвсеееееем различни, сеш се..

# 56
  • онче бонче бонбонче
  • Мнения: 16 106
Като писана от тинейджър е тая анкета.

# 57
  • Мнения: 6 145
Въпросите за мъж бяха абсурдни. Как дадохте съгласие да ви прегръщат, целуват.... накрая да ви го натаковат със страпон. Евалата, пак да го напиша, да живее българската наука!!!

# 58
  • SF
  • Мнения: 21 226
Писмено дадох съгласието си. Пред свидетели.

# 59
  • София
  • Мнения: 480
Само аз ли не намирам нищо особено в анкетата? Всичко ми се струва коректно - като въпроси, интересно като тема за проучване.. Каквоооо толкова смущава и какво тооолкова изпадаме в някакви.. размисли и страсти, не знам. Въпроси като въпроси, голямото чудо.
И за имейла е ясно, и въпросите са си зададени съвсем ясно и точно.

А, що се отнася до анкетата дали е пригодена за мъже, човекът го е написал -  "взаимоотношенията между мъжете и жените (изобщо) и даването на съгласие при предложение от партньора (конкретно) за секс." Това не изключва хора с различна сексуална ориентация, така че.. пак нЕма проблем.

Общи условия

Активация на акаунт